edgier25

WordPress – Wiadomości

„Homofobiczne żarty” Suskiego przed komisję etyki , a Sikorskiemu chcą się do dupy dobrać

Posted by edgier25 w dniu 13 stycznia 2012


                         TERAZ SIĘ OBSZCZEKUJĄ

Ruch Palikota złoży w poniedziałek wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie Marka Suskiego (PiS) za „obraźliwe, homofobiczne żarty” z Roberta Biedronia (RP), zapowiedział szef partii, Janusz Palikot. – Nie wiem skąd przekonanie, że chciałem kogoś obrazić – odpowiada poseł Suski.

Do incydentu doszło w trakcie wystąpienia Biedronia. – Chciałem przypomnieć, że humanitarne traktowanie, to traktowanie w kontekście ludzkim. To traktowanie zwierzęcia nie jako rzeczy, ale jako istoty, że powinniśmy traktować ją po partnersku w tych relacjach – powiedział Biedroń. Wypowiedź tę przerwał z sali Marek Suski z PiS. – Byle nie związki partnerskie – rzucił z sali.

Nie chciał nikogo obrazić  🙂

Z kolei Marek Suski stwierdził, że nie bardzo rozumie o co chodzi Palikotowi. Pytany o zapowiadany wniosek RP powiedział, że „nie wie, z czego czerpią ci panowie przekonanie, że jego wypowiedź miała kogokolwiek obrazić”. – Nie widzę tu żadnego związku i uzasadnienia. Nie jestem w stanie skomentować czyichś odczuć – powiedział.

Wyraził też zadowolenie, że ustawa o ochronie zwierząt została skierowana do komisji. – Ustawa mówi o karaniu za znęcanie się nad zwierzętami. Jednym z wymienionych tam elementów jest wykorzystywanie zwierząt do celów seksualnych, czyli zoofilia. I ja nawiązałem do tego typu zachowań, których nie chcemy, żeby były – tłumaczył.

Komisja etyki może zwrócić posłowi uwagę, udzielić mu upomnienia lub nagany.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

„Niech Sikorski przeprosi za słowa sprzed 15 lat”

HOFMAN ODBIJA PIŁECZKĘ WS. ŚLĄSKA

PiS odbija śląską piłeczkę z powrotem na boisko PO, przypominając słowa Radosława Sikorskiego sprzed 15 lat. – W 1996 roku w „Foreign Affairs” minister napisał: „Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby można zrezygnować ze Śląska”. Jeśli nie będzie przeprosin, to uznamy, że jest to zdanie całej PO – zagroził Adam Hofman. A Sikorski odpowiadał: – To zupełnie nieuprawnione porównanie.- W 1996 roku w „Foreign Affairs” minister Sikorski powiedział, napisał, podpisał się pod tym: „Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby można było zrezygnować z jej wyeksploatowanych regionów przemysłowych, takich jak Śląsk”. To jest zdanie pana ministra Sikorskiego – podkreślił Hofman na konferencji prasowej w Sejmie.

„Użyłem warunkowej figury retorycznej”  powiada Sikorski

chyba  w formie zajebistego betonowego fallusa w kierunku śląska

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: