edgier25

WordPress – Wiadomości

Pojawiły się kolejne zdjęcia istot wyglądających na pozaziemskie. SZARAKI

Posted by edgier25 w dniu 14 stycznia 2012


     MOŻE TO JESTEŚMY MY SAMI  – LUDZIE , KTÓRZY MUSIELI UCIEKAĆ NA WSKUTEK KATAKLIZMÓW ???

 

W listopadzie 2011 wyciekły zdjęcia przedstawiające kilka istot wyglądających jak klasyczne wyobrażenie obcych, tak zwanych „szaraków”. Zdjęcia przedstawiały ciałakilka osobników nieznanego gatunku leżące na stołach sekcyjnych. Teraz pojawiły się kolejne zdjęcia wyglądające na kontynuację tej sesji.

Zdjęcia przedstawiają sześć osobników ułożonych obok siebie. W środowisku UFOlogicznym panuje przypuszczenie, że te tak zwane „szaraki” są w istocie jedynie pojemnikami niczym wfilmie Avatar. Koncepcja ta opiera się na założeniu, że osobniki te do istnienia potrzebują bytu, który byłby w stanie nimi sterować.

File 11291

Biorąc pod uwagę rysy twarzy może być też tak, że są to wcale nie obcy, ale ludzie z dalekiej przyszłości, którzy podróżują w czasie. Biorąc pod uwagę istnienie paradoksu dziadka w tej hipotezie kluczowe wydaje się to, że mogą to być po prostu ludzie z przyszłości z innych wszechświatów ( kłania się teoria superstrun http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_superstrun)

Tak czy inaczej ten film a raczej te zdjęcia są na tyle interesujące, że należało się nimi podzielić z czytelnikami portalu. Kwestia wiary w prawdziwość tego materiału czy też próby wyjaśnienia pochodzenia i wyglądu tych istot pozostawiamy ocenie każdemu z osobna.

 

 

=========================================================================================

ODNOŚNIE BYTNOŚCI TYCH ISTOT ZWANYCH POTOCZNIE SZARAKAMI – MOWA JEST RÓWNIEŻ  W INNYM FILMIE W , KTÓRYM WZIĄŁ UDZIAŁ NAUKOWIEC  REZYDENT STREFY 51  MIESZCZĄCEJ SIĘ W  NA TERENIE USA NAJBARDZIEJ STRZEŻONEJ BAZY WOJSKOWEJ NA ŚWIECIE . PHILL  SCHNEIDER  TAK NAZYWA SIĘ  NAUKOWIEC POSTANOWIŁ OPOWIEDZIEĆ PARĘ HISTORII Z JEGO BARWNEGO ŻYCIA JAKIE SPĘDZIŁ  NA TERNIE BAZY.   PRZEWAŻYŁO JEDNO ZDARZENIE  W JEGO KARIERZE  , ABY ŚWIAT DOWIEDZIAŁ SIĘ  CO NIE CO NA TEMAT BAZY I JEJ TAJEMNIC……….  

 

 

Jedna odpowiedź do “Pojawiły się kolejne zdjęcia istot wyglądających na pozaziemskie. SZARAKI”

 1. dziekan said

  PO RAZ PIERWSZY OGLĄDAJĄC TEN FILM POMYSLAŁEM SOBIE ??? TO JAKIŚ WARIAT, ĆPUN …………, ALE PO OBEJRZENIUU CAŁOSCI SERII DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ,ŻE COŚ W TYM JEST …………….???
  NA FILMIE MOŻNA ZAUWAŻYĆ ,ŻE FACIU JEST PRZESTRASZONY JEST PEŁEN OBAW .
  ZAŚ TO CO NAM PRZEKAZUJE TO DLA NAS JEST SF. BO NIE INACZEJ . TEMAT Z INNEJ BAJKI , ALE PRZECIEŻ CALY CZAS MÓWIMY O ZJAWISKACH PRZYZIEMNYCH NO POWIEDZMY PRZYZIEMNYCH Z DUŻĄ ODROBINA PARANORMALNYCH ZJAWISK.
  PHILL SCHNEIDER ROK PO NAKRĘCENIU TEGO FILMU ZOSTAŁ ZNALEZIONY W DOMU MARTWY MOŻE PRZYPADEK ?????
  NIE SĄDZĘ !!!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: