edgier25

WordPress – Wiadomości

Poznali się w sieci, razem popełnili samobójstwo 15-LATKA I 36-LATEK POWIESILI SIĘ W WARSZAWSKIM LESIE

Posted by edgier25 w dniu 14 stycznia 2012


              TEGO TYPU BLOKI , STRONY INTERNETOWE POWINNY BYĆ POD NADZOREM POLICJI

                     ISTNIEJĄ I SA GROŹNE DLA LUDZI CHCĄCYCH TARGNĄĆ SIĘ NA WŁASNE ŻYCIE

 

Poznali się na portalu dla samobójców. Obydwoje zafascynowani śmiercią – według policji – umówili się, by wspólnie odebrać sobie życie. Na warszawskich Bielanach znaleziono ciała nastolatki i starszego od niej mężczyzny. Wiszące w lesie zwłoki dostrzegł przypadkowy przechodzień – pisze „Rzeczpospolita”.Policja szybko ustaliła ich tożsamość. 15-latka była uczennicą miejscowego gimnazjum, natomiast 36-latek to mieszkaniec innej stołecznej dzielnicy, Ursynowa.

Początkowo podejrzewano, że mężczyzna zabił dziewczynę, a następnie sam się powiesił. Szybko jednak wykluczono taką wersję. Nie było żadnych oznak walki, a poza tym przy zwłokach dziewczyny znaleziono notatki z obliczeniami wysokości, z jakiej trzeba skoczyć z liną na szyi, by złamać kręgosłup. – Ewidentnie chcieli się pozbawić życia i to wspólnie – uważa policja.

Samookaleczała się

Jak pisze „Rzeczpospolita”, nastolatka, która mieszkała tylko z ojcem, jeszcze kilka lat temu była wzorową uczennicą. Później zaczęła opuszczać lekcje, przestała się uczyć. Swoją przemianę podkreślała dziwnym strojem, samookaleczała się (robiła nacięcia na skórze i przypalała ciało). (  KAŻDY LACHĘ  KŁADZIE  NA TO !! ZA TO POTRAFIĄ DOSKONALE WPYCHAĆ SWOJE RYJE  W CELU  ROZPADU RODZIN )

Trudno ją było oderwać od internetu, dlatego ojciec w końcu zrezygnował z dostępu do sieci. Dziewczyna korzystała więc z miejscowej Mediateki, gdzie wkrótce dostrzeżono, że często korzysta ze stron dla samobójców i witryn satanistycznych. Pracownik zażądał, by przyszła z rodzicami, a do tego czasu zakazał jej korzystania z sieci. Do spotkania z ojcem dziewczyny jednak nie doszło.

Bezrobotny i ciężko chory

36-latek nie miał pracy, utrzymywał się z renty, bo był poważnie chory. Jego rodzina zapewnia, że nigdy nie miał myśli samobójczych. Choć brat 36-latka przyznaje, że ten pokazywał mu raz w telefonie film pokazujący zbiorowe samobójstwo kobiet. Jak twierdzi, potraktował to jako żart.( TO DOBRY POWÓD – NIKT TEGO NIE DOSTRZEGŁ BO NIE CHCIAŁ  WIDZIEĆ)

Według policji, obydwoje – zarówno dziewczyna, jak i mężczyzna – zdradzali zafascynowanie śmiercią. Przeglądali poświęcone temu strony internetowe, a 15-latka pisała bloga o śmierci. Wiadomo, że zanim doszło do wspólnego samobójstwa spotkali się przynajmniej raz.

Dzień przed tragedią dziewczyna wyszła z domu i nie wróciła na noc. Nie wiadomo, co się z nią działo do momentu popełnienia samobójstwa. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Według danych Komendy Głównej Policji, w ubiegłym roku w Polsce popełniono w Polsce prawie 4 tys. samobójstw. Aż 151 osób miało poniżej 19 lat.

Jedna odpowiedź to “Poznali się w sieci, razem popełnili samobójstwo 15-LATKA I 36-LATEK POWIESILI SIĘ W WARSZAWSKIM LESIE”

  1. kinga said

    Po prostu mają ludzi gdzieś !!!!!!!!! Ludzie mają sami się wyeliminować to jest ich polityka.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: