edgier25

WordPress – Wiadomości

W Indiach odnaleziono grób gigantycznej istoty człekokształtnej

Posted by edgier25 w dniu 17 stycznia 2012


                                           JEDEN Z WIELU PRZYPADKÓW  NA ŚWIECIE……….

W jednej z miejscowości północnych Indii, odnaleziono grób olbrzymiego mężczyzny. Jego szczątki sugerują, że gdy żył jego wzrost dochodził do 18 metrów. Co ciekawe informacja ta stała się oficjalnym agencyjnym newsem sygnowanym przez renomowaną Associated Press.

 

Wiele opowieści różnych narodów świata zawiera legendy o gigantach. Może to sugerować, że na ziemi żyli ludzie olbrzymich rozmiarów Pośrednie potwierdzenie tego faktu możliwe jest przez przedstawicieli różnych sztuk i nauk. 

 

Sama natura stale sugeruje istnienie olbrzymich ludzi. Przecież nie jest kwestionowany fakt, że Ziemia była niegdyś królestwem gigantycznych zwierząt. Upewniają nas o tym liczne znaleziska archeologiczne dokonane w wielu częściach świata. Największe zwierzęta wśród wymarłych dinozaurów to zauropody, które ważą do 80 ton i mają do 50 metrów długości. 

File 11323

Przykłady wysokości i miejsc odnalezienia gigantycznych istot – źródło: truthopia.wordpress.com

Jednak nawet wśród współczesnych zwierząt zdarzają się przedstawiciele imponujących rozmiarów. W oceanach dobrym przykładem jest płetwal błękitny, a na ziemi słonie afrykańskie.

Patrząc na możliwość istnienia ludzkiego giganta z tej perspektywy wygląda to całkiem prawdopodobnie. Podczas ewolucji fizycznej i psychicznej parametry gatunków mogły zostać zmienione więcej niż raz. Jest możliwe, że jeden z przodków współczesnego człowieka przerastał znacznie jego rozmiar.

 

Istnieją dowody na istnienie osób o nadzwyczaj dużym wzroście. Najwyższy człowiek wszystkich czasów, nazwał się Theodore Machno i był mieszkańcem imperium rosyjskiego. Urodził się podobno w 1878 roku w Witebsku. Jego wysokość wynosiła 2 metry 85 centymetrów.

Dlaczego istnieją ludzie, którzy są tak różni w ich parametrach fizycznych? Według jednej z teorii przedstawionej przez naukowców, ogromny wzrost, która jest obecnie postrzegany, jako anomalia, kiedyś był normą dla naszych wspólnych przodków. I gdzieś mogła się zachować genetyczna pamięć ludzkości.

 

Bogów, tytani i cyklopi w mitach Greków czy Goliat u Żydów,  legendy na temat gigantów istnieją we wszystkich krajach świata.  Ale teraz natura wydaje się ustawiać górną granicę wzrostu ludzi na 2 metry. Można tak twierdzić chociażby obserwując kłopoty osób, które są ‚za wysokie”.

 

Mimo wielości dowodów na temat istnienia tych istot z niewiadomych powodów nie są prowadzone ich dokładne naukowe badania a tak zwana nauka oficjalnego nurtu odmawia uznania tych przypadków za dowody na istnienie wielkich osobników gatunku spokrewnionego z homo sapiens.

 

 

Źródło: http://www.nv.am/index.php?option=com_content&task=view&id=17093&Itemid=13

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: