edgier25

WordPress – Wiadomości

ZACHRYSTIANIE WIODĄ PRYM W ŚWIECIE – W DUPACH SIĘ POPRZEWRACAŁO…

Posted by edgier25 w dniu 18 stycznia 2012


OHYDA!! -TAM ZROBIĄ DRENAŻ PUPY LEGALNIE I

                  BABA JAGA SHOW TEŻ TAM BĘDZIE

                  Hotel specjalnie dla gejów i lesbijek

 

W Nowym Jorku powstaje pierwszy w mieście hotel przeznaczony specjalnie dla gejów i lesbijek – The Out NYC. To odpowiedź branży hotelarskiej na zalegalizowanie w stanie Nowy Jork związków homoseksualnych i coraz większą grupę gejów i lesbijek odwiedzających miasto, by wziąć ślub. Uroczyste otwarcie 1 marca.– To pomysł, który odpowiada współczesnym czasom. Tworzymy The Out NYC jako obiekt, który ma zaspokajać oczekiwania konkretnej grupy docelowej. Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w prawie stanu Nowy Jork, widzimy potencjał w goszczeniu nie tylko niepoliczalnej liczby par gejowskich, ale także tych, które będą tu przyjeżdżać się pobrać – mówi w rozmowie z „New York Times” Ian Reisner z Parkview Developers, firmy, która jest inwestorem hotelu.

Zobacz infografikę

Inspiracją dla inwestycji stał się Axel Hotel Barcelona, pierwszy hotel dla homoseksualistów w krajach hiszpańskojęzycznych, w których kult macho wciąż powoduje dyskryminację gejów. W Hiszpanii udało się jednak stworzyć miejsce gay-friendly, w których mogą się zatrzymywać również klienci heteroseksualni. Hotel okazał się takim sukcesem, że rozwinął się w sieć – dziś jego placówki są także w Berlinie i Buenos Aires.

The Out NYC zlokalizowany będzie w centrum Manhattanu, przy 42 ulicy. Znajdzie się w nim 105 pokoi – od czteroosobowych do jednoosobowych. Cena za nocleg zaczyna się od 99 dolarów, najdroższy pokój można będzie wynająć za 250 dolarów.

Dla turystów i mieszkańców Nowego Jorku

Hotel reklamuje się jako pierwszy w mieście „miejski ośrodek dla gejów”, bo oprócz pokoi będzie można w nim korzystać także z 24-godzinnej restauracji, trzech dziedzińców do relaksu, centrum odnowy biologicznej (w tym jednej z największych w Nowym Jorku siłowni) oraz klubu nocnego, pierwszego nowo otwartego klubu gejowskiego w mieście od 15 lat.

W ofercie znajdzie się też specjalny pakiet usług dla par gejów i lesbijek, które przyjadą do Nowego Jorku się pobrać. Będzie można także zamówić pobyt w ramach imprez firmowych. Pracownicy hotelu mają przejść szkolenie ze szczególnym uwzględnieniem gościnności także dla rodziny i przyjaciół osób homoseksualnych.

– Moim zamiarem było stworzenie ośrodka wypoczynkowego i rozrywki dla gejów turystów, ale także mieszkańców Nowego Jorku, którzy dla odmiany zadzwonią z domu, prosząc o najlepsze zakwaterowanie, wyżywienie, klub nocny i dobry design pod jednym dachem – wyjaśnia David Lopez, dyrektor generalny hotelu.

Jedna odpowiedź to “ZACHRYSTIANIE WIODĄ PRYM W ŚWIECIE – W DUPACH SIĘ POPRZEWRACAŁO…”

  1. dziekan said

    TO JEST CHORY ŚWIAT . KRUCJATY WSKAZANE OD ZARAZ……………..

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: