edgier25

WordPress – Wiadomości

RUSKIE BĘDĄ MĄDRE PO SZKODZIE !!! CHIP RFID W ROSJI

Posted by edgier25 w dniu 7 lutego 2012


***********************************************************************************

NIE TAK DAWNO PISAŁEM O ZNACZNIKU CHIPOWANIA LUDZI I DO CZEGO TO MOŻE DOPROWADZIĆ LUDZKOŚĆ W OPARCIU O FAKTY POTWIERDZONE PRZEZ KRĘGI NAUKOWE ……….

                            ludzie sami proszą się o chłostę  , a bat jest potężny ….. 

W Sankt Petersburgu rodzice wychodzą z nieoczekiwaną inicjatywą. Proponują implantację w organizmie własnych dzieci specjalnego mikrochipa, tak, aby zawsze wiedzieć, gdzie jest ich dziecko. W przeprowadzonej ostatnio ankiecie, większość opowiedziała się za takim radykalnym środkiem.

Radykalizm rodziców tłumaczyć mogą zwłaszcza głośne przypadki zaginięcia dzieci w Sankt Petersburgu i regionie przyległym.  Pomysł ma też żarliwych przeciwników, którzy twierdzą, że jest to atak na prawa i wolności obywatelskie.

 

W Rosji trwają już pilotaże tego rozwiązania. Rodziny chipują swoje dzieci i potem są w stanie monitorować, kiedy przychodzą do szkoły i kiedy wychodzą oraz gdzie się znajdują. Zwolennicy nazywają te chipy aniołami stróżami a przeciwnicy wręcz przeciwnie znakiem diabła.

 

Chip wielkości ziarenka ryżu wstrzykuje się pod skórę. Na nim znajdują się wszystkie informacje na temat danego człowieka. Dane osobowe ogólnie, historia choroby i umiejscowienia czujnika. Zbieranie śladu bytności człowieka w konkretnych miejscach z taka technologią jest bardzo łatwe, ale prawo w wielu krajach nadal zakazuje całkowitego nadzoru

Chociaż takie sceny można było do tej pory zobaczyć tylko w filmach science fiction, ale szybciej niż myślimy stanie się to naszą teraźniejszością. I to całkiem niedługo. Wkrótce chip wbudowany w karty ID lub wprost wszczepiony pod skórę na nadgarstku będzie mógł zastąpić paszport oraz dokumentację medyczną, a także pieniądze. Wszyscy znamy już karty zbliżeniowe w sklepach, to ta sama technologia.

 

W czasach, gdy każdy nosi w kieszeni telefon globalna inwigilacja i tak jest faktem. Po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale każdy z nas kreśli ścieżkę w formie koordynatów i logowań do sieci komórkowej i jej poszczególnych elementów. Masowe chipowanie ludzkości nie wydaje się prawdopodobne bez stworzenia jakiegoś wielkiego zagrożenia, na przykład pandemii jakiegoś wirusa. Ilu z nas odmówiłoby wszczepienia sobie chipa śledzącego gdyby zostało to umotywowane potrzebą opanowania epidemii? Osoby bez chipa mogłyby być szybko identyfikowane, postrzegane, jako zagrożenie i mogłyby być eliminowane albo w najlepszym przypadku skazane na banicję. 

dame znz

***********************************************************************************

zobacz też:             https://edgier25.wordpress.com/2012/02/04/zniewolenie-ludzi-technologia-mikrochipu-rfid/

**********************************************************************************************************************

Komentarze 2 to “RUSKIE BĘDĄ MĄDRE PO SZKODZIE !!! CHIP RFID W ROSJI”

 1. alexirin said

  wszystko sie zaczyna niewinnie niby kontrola dzieci po przez chipy a potem wyjdzie z tego diabelskie zniewolenie

  Polubienie

  • dziekan said

   ZAUWAŻ JEDNO TAM LUDZIE NIBY SAMI CHCĄ CHIPOWANIA I TO DZIECI . CWANE CHUJE CO? DZIECI GŁUPIE NIE WIEDZĄ CO TO TAKIEGO JEST – GŁOSU NIE PODNIOSĄ , NIC NIE POWIEDZĄ . SZMACIARZE ZAŚ ZOBACZĄ CZY SYSTEM SPRAWDZA SIĘ I WTEDY WPROWADZĄ U DOROSŁYCH ……….

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: