edgier25

WordPress – Wiadomości

NASA ukrywa fakty – PIRAMIDY OŻYŁY – nieznana chmura energii międzygwiezdnej zagraża nam.

Posted by edgier25 w dniu 8 lutego 2012


                          ***************************************************************

NASTĘPNY Z TEMATÓW MÓWIĄCY O ZAGROŻENIU

NIESIONYM Z PRZESTRZENI KOSMICZNEJ. JUŻ NIE

TYLKO DLA ZIEMI ALE TEŻ DLA CAŁEGO UKŁADU

SŁONECZNEGO ….?

O CO TAK NA PRAWDĘ IDZIE ??? DLACZEGO LUDZKOŚĆ

JEST OKŁAMYWANA PRZEZ PARU SKURWIELI – NA CO

ONI LICZĄ ???

ZAŚ JEŻELI KŁAMIĄ TO CO CHCĄ ZYSKAĆ TAKIEJ RZESZY

LUDZI NIE UTRZYMAJĄ W RYZACH ….. NIGDY !

PRZYPUSZCZALNIE WSZYSTKIE ZAMIESZANIA WPROWADZANE DO OBIEGU SĄ  WYIMAGINOWANE I MAJĄ NA CELU ODSUNIĘCIE NAS OD PRAWDY , KTÓRA NIE MA PRZYSZŁOŚCI …… CZY MĄDRY CZŁOWIEK DOPROWADZIŁ BY DO WOJNY DO SAMOZNISZCZENIA WIEDZĄC CO TRACI ….? CZY TEŻ WIE WIĘCEJ I DLA  NIEGO TO JUŻ NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY ?  DUŻO JEST PYTAŃ  ZAŚ ODPOWIEDZI ŻADNEJ..!

®

Jakaś dziwaczna energia atakuje naszą okolicę, a niektóre z największych i najbardziej znanych na świecie piramid generują intensywne ilości energii. Kilka przypadków niezwykłych wiązek energetycznych wystrzelających z piramid jest dobrze udokumentowane. Prawie w tym samym czasie, ludzie na całym świecie zaczęli słyszeć i nagrywać przerażające dźwięki i odgłosy, które wydają się pochodzić jakby z samej Ziemi.

File 11716

oryginal foto Na ilustracji widac jakiś rodzaj błyskawicy uwalnianej z okolicy piramidy

Gdy zagrzmiało z okolicy piramidy Kukulcana podobno turyści krzyczeli, inni robili filmy i pstrykali zdjęcia z aparatów w telefonach komórkowych. Ale nie nastąpiło trzęsienie ziemi a zamiast tego jakaś wiązka wystrzeliła w niebo, w kosmos. Oniemiali ludzie patrzyli na to i zastanawiali się, co to oznacza.

Ale to nie wszystko, już dwukrotnie, bo w2009 i w 2010 słynna piramida słońca w Bośni zachowała się podobnie i cienki promień czystej energii poszybował w kierunku przestrzeni kosmicznej. Badający to zjawisko naukowcy ustalili, że ponad wszelką wątpliwość zachodzi jakaś reakcja energetyczna.

Niedawno również chiński rząd zaczął bacznie obserwować na oznaki aktywności piramidę Xianyang . Krążą pogłoski, że w zeszłym roku zespół naukowców badał tamtejsze piramidy i ustalił, że mogą mieć pozaziemskie pochodzenie.

Biorąc pod uwagę wypadki z piramidami i przyjmując emisję energetyczną, jako fakt nie sposób nie zadać pytania gdzie jest kierowana ta energia i dlaczego? Można też zadać pytanie, co aktywowało tajemniczą moc w tych budowlach? Prawdopodobnie, piramidy przywraca do życia coś nieznanego, przybywającego do nas z kosmosu, tak jakby były do tego zaprojektowane.

NASA i Europejska Agencja Kosmiczna od kilku lat ostrzegają o zbliżających się katastrofach, które mogą rozegrać się od 2012 do 2013 roku. Głównie zwracają uwagę na możliwą hiperaktywność Słońca, jak na razie niewielu traktuje to poważnie.

Wybitny rosyjski astrofizyk, Aleksiej Dmitriew twierdzi, że wie, co się dzieje i jest to o wiele gorsze niż wynika z ostrzeżeń NASA i ESA. Nasz cały Układ Słoneczny wszedł w ogromny, potencjalnie niebezpieczny, międzygwiezdny obłok energii.

Dr Dmitriew wykazał, że oba próbniki Voyager 1 i Voyager 2 zgłaszały dawno, że cały Układ Słoneczny jest zagrożony. Co gorsza, Merav Opher, współpracujący z NASA heliofizyk z George Mason University twierdzi, że ten międzygwiezdny obłok energii jest niestabilny i burzliwy.

 Rosyjski naukowiec twierdzi, że chmura energii wpływa na atmosfery planet, a zwłaszcza naszego Słońca. Międzygwiezdny obłok energii pobudzać i wchodzi w interakcje ze Słońcem, Powoduje jego większą aktywność, co prowadzi do większej wydajności i niestabilności gwiazdy.

Interakcja strumieni magnetycznych chmury z magnetosferą Słońca i Ziemi, może powodować mutacje jądra Słońca lub naszej planety, anomalne wiry polne i magnetyczne permutacji tworzące superburze czy szalone zmiany pogody. A co najbardziej niezwykłe, powoduje atmosferyczne i podziemne harmoniczne odgłosy, które można słyszeć prawie na całej planecie.

Piramidy, naturalne zbiorniki energii Ziemi i zaawansowane kondensatory zdają się czerpać siłę z pola magnetycznego planety. Być może, iż są to swoiste zawory bezpieczeństwa wypuszczające nadmiar wybuchowej czystej energii pochodzącej z obłoku kosmicznego ogarniającego nasz bezbronny, układ planetarny.

Harmoniczne odgłosy zostały po raz pierwszy zarejestrowane na wiosnę2011 roku. Od tego czasu trwają gorące dyskusje na temat pochodzenia tego fenomenu. Wiele z takich nagrań ukazało się na YouTube i pochodziły z krajów rozsianych na całym świecie. Filmy są umieszczane przez zaintrygowanych, czasem przerażonych ludzi, domagających się informacji, co to za dźwięki. Chociaż niektóre są bez wątpienia fałszywe, wiele z nich to oryginalne nagrania harmoniczne pochodzące z pod ziemi i z atmosfery.

W niedawnym wywiadzie z magazynu Geochange wspomniano o dziwnych harmonicznych dźwiękach z ziemi, wybitny naukowiec, profesor dr Elchin Khalilov, wypowiedział się na ten temat w następujący sposób:

„… jedna z możliwych przyczyn tych dźwięków… może leżeć w jądrze Ziemi. Faktem jest, że przyspieszenie dryfu ziemskiego północnego bieguna magnetycznego, które wzrosło ponad pięciokrotnie w latach 1998 i 2003 i jest na tak samo wysokim poziomie, powoduje dzisiaj intensyfikację procesów energetycznych zachodzących w jądrze Ziemi, ponieważ jest to proces zachodzący i w rdzeniu wewnętrznym i zewnętrznym, które tworzą ziemskie pole geomagnetyczne. Tymczasem, w dniu 15 listopada 2011 roku wszystkie geofizyczne stacje badawcze w sieci ATROPATENA, które rejestrują w trójwymiarze wariacje ziemskiego pola grawitacyjnego niemal równocześnie zarejestrowały potężny impuls grawitacyjny. Stacje są rozmieszczone w Stambule, Kijowie, Baku, Islamabadzie i Dżakarcie, pierwsza i ostatnia z nich jest oddalona o około 10 000 km. Takie zjawisko jest możliwe tylko wtedy, gdy źródło emanacji jest na poziomie jądra planety. To ogromne uwolnienie energii z jądra Ziemi w końcu ubiegłego roku było jakimś rodzajem sygnału startu wskazującym przejście wewnętrznej energii Ziemi w nową aktywną fazę.

Harmoniczne dźwięki, jako teoretyzuje profesor, wywodzą się z jądra Ziemi. Podobne dźwięki są czasami słyszalne przed wielkim trzęsieniem ziemi.

Tym razem jednak, dźwięki nie są zwiastunem zjawisk sejsmicznych, ale są efektem generowanym przez skręcające się pole magnetyczne. Wszystko to w reakcji na przybycie ogromnej chmury międzygwiezdnej energii, która wdarła się w nasze okolice Drogi Mlecznej.

Czego zatem można się spodziewać w następnych

miesiącach? Dmitriew ostrzega, aby przygotować się na

najgorsze. Na globalną katastrofę, która wystąpi nie za

dziesiątki lat od teraz, ale w najbliższym czasie.

***********************************************************************************

INNE  TEMATY :

https://edgier25.wordpress.com/2012/02/07/komety-planetoidy-meteoryty-w-najblizszym-czasie-w-okolicy-ziemi/

https://edgier25.wordpress.com/2012/02/07/zaglada-swiata-w-2014-roku-astronomowie-szykuja-nam-koniec-zywota-ziemi-i-to-ze-strony-najmniej-oczekiwanej/

https://edgier25.wordpress.com/2012/02/06/ludzkosc-nie-moze-liczyc-na-ostrzezenia-o-nadchodzacym-kataklizmie/

https://edgier25.wordpress.com/2012/02/05/iran-ostrzega-swiat-przed-nadchodzacym-wielkim-wydarzeniem/

https://edgier25.wordpress.com/2012-przepowiednie/

*********************************************************************************************************************

O PROJEKCIE CHEOPS GŁOŚNO BYŁO JUŻ PRĘDZEJ W ROKU 2010 I JESZCZE WIĘCEJ W 2011 

                                   PROJEKT CHEOPS

Celem „Projektu Cheops” jest doprowadzenie do badań archeologicznych na terenie Egiptu i odkopanie dwóch niezwykle ważnych obiektów:

Wielkiego Labiryntu opisanego przez Herodota, oraz grobowca faraona – budowniczego Wielkiej Piramidy.

Informacje o lokalizacji obydwu obiektów są przekazywane przez mieszkankę Wrocławia, panią Lucynę Łobos od maja 2001 roku (patrz „Historia projektu”).  Sposobem przekazu jest głównie hipnotyczna regresja wieku.  Zdolności Lucyny Łobos można przyrównać do tych, które posiadały takie znane osobistości jak: słynny polski jasnowidz Stefan Ossowiecki, ame …

REALIZACJA POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW

Realizacja wykopalisk na Ślęży rozpoczęła się w sierpniu 2004 roku i z niewiadomych powodów została wstrzymana w maju 2006.  Ekipa archeologów z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego wykonywała prace wykopaliskowe w kościele na Ślęży była kierowana przez dr Aleksandra Limisiewicza z Wydziału Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Wykopaliska te stały się możliwe dzięki współpracy i wsparciu Fundacji z Chicago „THE MYSTERIES OF THE WORLD.”  Dokładne informacje z postępu prac na Ślęży oraz sprawozdania z dokonywanych tam odkryć wraz z aktualnymi zdjęciami można znaleźć w dziale „Ślęża”.

Drugim etapem były badania georadarowe wykonane w lutym 2006 roku przez prof. Abbasa Mohameda Abbasa z Narodowego Instytutu Astronomii i Geofizyki w Kairze.  Badania te zostały przeprowadzone za pozwoleniem Najwyższej Rady Starożytności i ich wyniki były analizowane w dwóch placówkach naukowych:  w Narodowym Instytucie Geofizyki w Kairze (przez prof. Abbasa) oraz w Instytucie Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego przez dra Adama Szynkiewicza (który również uczestniczył z ramienia polskiej Fundacji w badaniach w Gizie).  Wyniki analizy, które zostały oficjalnie ogłoszone na Międzynarodowym Sympozjum we Wrocławiu w dniu 11 czerwca 2006 roku jednoznacznie sugerują istnienie wyraźnych anomalii, szczególnie w miejscach wskazanych uprzednio przez Lucynę Łobos.  Ponadto, wyniki te zostały oficjalnie ogłoszone przez prof. Mohameda Abbasa w artykule: „UNCOVERING THE PYRAMIDS PLATEAU-GIZA PLATEAU IN A SEARCH FOR ARCHAEOLOGICAL – RELICS BY UTILIZING GROUND PENETRATING RADAR“  ogłoszonym w naukowym periodyku NRIAG Journal of Geophysics,  Special Issue,  PP. 1 ñ 16, (2006).  Niestety, pomimo ewidentnych anomalii Najwyższa Rada Starożytności w Egipcie nie zezwoliła na wykopaliska w rejonie Trzech Piramid w Gizie.

POSZUKIWANIE WEJŚCIA DO WIELKIEGO LABIRYNTU

W lipcu 2007 roku został przedstawiony projekt umowy pomiędzy Wydziałem Archeologii Uniwersytetu w Kairze i Uniwersytetem Wrocławskim dotyczący kompleksowych badań w okolicach piramidy mułowej w miejscowości Hawara, około 90 km na południe od Trzech Piramid w Gizie.  Jest to obszar, który  wielu egiptologów traktuje jako potencjalne miejsce, gdzie znajduje się Wielki Labirynt opisany przez Herodota.  Jest to również miejsce, które wskazała Lucyna Łobos.  

W grudniu 2007 roku Dziekan Wydziału Archeologii Uniwersytetu w Kairze, prof. dr Alaaeldin Shaheen złożył na ręce dr Zahi Hawassa oficjalne podanie do Najwyższej Rady Starożytności o pozwolenie na badania w rejonie Hawary przez Egipsko-PolskąMisję Archeologiczną przy współudziale Uniwersytetów w Kairze i we Wrocławiu. Dnia 6 marca 2008 projekt ten został zatwierdzony przez Najwyższą Radę Starożytności.  Pozwolenie zostało udzielone na kompleksowe badania w rejonie Nekropolii w Hawarze (Fayum), koło znajdującej się tam piramidy mułowej.

W dniach 14-19 marca pojechała do Kairu delegacja Fundacji „Dar Światowida“ w składzie: William Brown, inżynier, specjalista od pomiarów GPS, Adam Szynkiewicz, geolog, pracownik naukowy Instytutu Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalista od badań georadarem (GPR), oraz Andrzej Wójcikiewicz, kierownik ekipy i tłumacz.  Dnia 18 marca, przy współudziale Uniwersytetu w Kairze, zostały wykonane pierwsze badania georadarowe na głębokości 20-25 metrów wokół pieramidy mułowej w Hawarze.  Wyniki tych badań były analizowane w Instytucie Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego wkazując szereg znaczących anomalii.  Badania georadarem zostały powtórzone 25 maja 2008 wykazując znacznie więcej anomalii, szczególnie po stronie wschodniej i północnej piramidy mułowej.

W dniu 7 kwietnia 2008 została podpisana oficjalna umowa o współpracy naukowo – badawczej pomiędzy Uniwersytetem Wrocławskim a Uniwersytetem w Kairze.  Umowa dotyczy kompleksowych badań geofizycznych, hydrologicznych oraz archeologicznych w Nekropolii w Hawarze (Fauym).  Badania te są w całości finansowane przez Fundację Wspierania Badań Archeologicznych „Dar Światowida“ za pośrednictwem Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ze strony Uniwersytetu Wrocławskiego umowę podpisał Prorektor d.s. Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Karzysztof Nawotka.  Ze strony egipskiej umowę podpisał Dziekan Wydziału Archeologii Uniwersytetu w Kairze, prof. dr Alaaeldin Shaheen.

W dniu 3 sierpnia 2008 roku rozpoczęły się prace porządkowe i wykopaliskowe po wschodniej stronie piramidy mułowej.  Prace te trwają do dzisiaj (patrz dział „Nowości”).

Warto zaznaczyć, że ostatnie, tak szerokie badania  w tym rejonie były przeprowadzone w latach 1888 – 1911 przez Anglika Charlesa Flindersa Petri.  

          JAKIE JEST PRAWDZIWE PRZESŁANIE PROJEKTU CHEOPS

Warto tu nawiązać do komentarzy na temat filmu „Pojutrze”, który kilka miesięcy temu pojawił się na ekranach kin. Wiele autorytetów naukowych starało się zbagatelizować przesłanie filmu dotyczące globalnego ocieplenia i związanej z tym, potencjalnej katas rofy. Komentatorzy zwracają przede wszystkiem uwagę na fakt, że globalne ocieplenie nie może nastąpić w przeciągu kilku dni (tak, jak to pokazano na filmie), że tego typu procesy trwają setki, tysiące lat i póki co, możemy być spokojni o nasze życie i naszą egzystencję… Czy na pewno?

Belgijski astrofizyk Patrick Geryl oraz astro-archeolog Gino Ratinckx, w książce zatytułowanej „Proroctwo Oriona na rok 2012” (Wydawnictwo AMBER), powołują się na odszyfrowane pisma Majów i pisma staroegipskie, mówiące o możliwej katastrofie na Ziemi w roku 2012 na skutek zmian na Słońcu… Interesującą rzeczą jest również to, że kalendarz Majów kończy się na roku 2012.

Autorzy „Proroctwa Oriona” przewidują, że na skutek zmienionej aktywności Słońca, 23 grudnia 2012, w przeciągu kilku godzin nastąpi tzw. „przebiegunowanie Ziemi”, czyli katastrofa o wymiarze globalnym, podobna do tej, która zniszczyła Atlantydę i znacznie gorsza niż ta, która została pokazana w filmie.

Jeśli to wszystko nie jest prawdą, lecz tylko wymysłem grupy przeczulonych badaczy – problemu nie ma. Ale gdyby nawet niewielka część tych przewidywań okazała się prawdziwa, ignorowanie tego może okazać się tragiczne w skutkach. Jeśli Patrick Geryl ma rację – co można zrobić? Jak przygotować się na tego typu ewentualność?

Weźmy teraz pod uwagę inny scenariusz. Wyobraźmy sobie, że wiele tysięcy lat temu istniała cywilizacja o wiele bardziej zaawansowana w rozwoju od naszej, cywilizacja, która była w stanie wybudować Sfinksa, piramidy w Giza i w Meksyku, Machu Pikchu i wiele innych monumentów, nad którymi do tej pory głowią się naukowcy. Wyobraźmy sobie, że cywilzacja owa przewidziała, że po roku 2000 Ziemia ponownie znajdzie się w niebezpieczeństwie podobnym do tego, które zniszczyło Atlantydę, spowodowało katastrofalne zmiany klimatyczne i zaginięcie szeregu gatunków zwierząt, nie mówiąc już o stratach ludzkich.

Zakładając, że ta cywilizacja miała wiedzę na temat powtarzalności zmian na Słońcu i ich wpływu na Ziemię, na temat ruchów ciał niebieskich, znała historię kolejnych zniszczeń, którym podlegała Planeta Ziemia podczas swojego istenienia – możemy przypuszczać, że była w stanie skonstruować zabezpieczenie przed kolejną katastrofą. Zabezpieczenie dla nas – ludzi XXI wieku – istniejące po to, aby uchronić nas przed kataklizmem, kolejną globalną, niewyobrażalną katastrofą. Wyobraźmy sobie choć przez chwilę, że wszystko to, co pisze Patrick Geryl w „Przepowiedni Oriona na rok 2012” jest prawdą, że coraz większe napięcia międzyludzkie, coraz częstsze konflikty, katastrofy klimatyczne, huragany, ostrzeżenia przed globalnym ociepleniem, są tylko wstępem, preludium do wielkiej symfonii. Załóżmy, że biblijna Apokalipsa, to nie tylko bajka dla niegrzecznych dzieci, ale autentyczne ostrzeżenie przed możliwością globalnej katastrofy… Wyobraźmy sobie, że tzw. „Planeta X”, o której piszą naukowcy w raporcie do Pentagonu rzeczywiście zbliża się do Ziemi i stanowi kolejne zagrożenie. Co w tej sytuacji może zrobić ludzkość?

Zakładając, że cywilizacja, o której mówimy, miała do dyspozycji odpowiednie środki techniczne, wyobraźmy sobie, że postanowiła ona zbudować system globalnego zabezpieczenia w formie piramid, rozmieszczonych po całej Ziemi i że ten projekt zaczął być realizowany około 8500 lat temu.

Głównym punktem zabezpieczenia w systemie jest Wielka Piramida w Egipcie, która stanęła na centralnym punkcie osi Ziemi. Według tej teorii w Piramidzie zainstalowano określony system energetyczny i połączenia energetyczne ze źródłami istniejącymi poza Ziemią, dokładniej w konstelacji Oriona. System ten został połączony siatką, którą stanowią piramidy i tzw. „miejsca mocy” (czakramy), rozmieszczone w różnych punktach na kuli ziemskiej. W ten sposób Wielka Piramida stała się kluczem do uaktywnienia energii i… ratunkiem dla ludzi XXI wieku. Aby ją „otworzyć”, uruchomić – pozostawiono ludziom klucz, który miał być odnaleziony we właściwym momencie, po upływie odpowiedniego czasu. Zbyt wczesne odnalezienie go nie miałoby żadnego znaczenia, ponieważ ludzie nie byliby w stanie zrozumieć przesłania. Zbyt późne odnalezienie klucza może spowodować nieodwracalne zmiany na Ziemi. „Klucz” został tak zabezpieczony, aby nie trafił do rąk rabusiów szukających skarbów lub innych niepowołanych osób i aby mógł być odnaleziony w najbardziej odpowiednim momencie.

Powyższy scenariusz został napisany na podstawie późniejszych sesji z Lucyną Łobos. Wynika z niego jednoznacznie, że tym kluczem jest mumia Faraona Cheopsa, budowniczego Wielkiej Piramidy… W momencie, gdy „faraon ujrzy słońce”, czyli w momencie odnalezi nia grobowca, zaistnieją warunki, aby „otworzyć” Wielką Piramidę i spowodować uruchomienie zabezpieczenia. Aby to się stało – jedyne, co należy zrobić, to włożyć mumię Faraona do jego sarkofagu w Wielkiej Piramidzie, który do dziś stoi pusty.

Obecne napięcia na Ziemi, terroryzm, narastające konflikty międzyludzkie oraz postępujące zmiany klimatyczne można traktować jako fatalną falę zbiegów okoliczności lub – jako pewien wyłaniający się wzorzec, swoistą prośbę, aby zwrócić uwagę na zbliżające s ę zmiany na Planecie Ziemia. Te sprawy, ze szczególnym uwzględnieniem globalnego ocieplenia, opisane zostały w raporcie do Pentagonu, opracowanym przez grupę naukowców amerykańskich na zamówienie pana Andrew Marshall’a, dyrektora The Pentagon Office of Net Assessment. Informacje o tym raporcie opublikowano w artykule Marka Townsend’a i Paula Harris’a w The Observer, z 22 lutego 2004 r.

W tym momencie nie mówimy już więc wyłącznie o archeologii, ale o ratowaniu Ziemi przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Pytanie, które automatycznie nasuwa się w czasie czytania sesji z Lucyną, to czy świat naprawdę jest w tak wielkim niebezpieczeństwie i czy ratunek dla Ziemi ma wyjść rzeczywiście z Polski? Być może warto spojrzeć na niektóre przepowiednie dotyczące tego tematu (patrz: „Przepowiednie”).

show more

Komentarzy 16 to “NASA ukrywa fakty – PIRAMIDY OŻYŁY – nieznana chmura energii międzygwiezdnej zagraża nam.”

 1. edgier25 said

  KAŻDE KOŁO ZATOCZY SWÓJ KRĄG WSZYSCY TO WIEMY …? W/G POWYŻSZEGO TO KOŁO JEST MAŁE I KOŃCZY SIĘ JEGO RYSOWANIE W DZIEJACH…………….

  Polubienie

 2. miziaforum said

  BYŁEM WIDZIAŁEM FOTOGRAFOWAŁEM -dziś zagladam – a tu FOTKI WCIEŁO Z ARTA…. ciekawe kto i dlaczego je zdjoł zostały puste ramki

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/09/30/rok-2012-a-piramidy-w-chinach-i-egipcie-ekspresowe-prace-pod-nadzorem-armi-i-sl-spec/

  Polubienie

 3. Grafik said

  Piękny „Bevel and Emboss”.

  Polubienie

  • edgier25 said

   DOCENIAM TWÓJ KUNSZT …….. ALE ZWRÓĆ UWAGĘ ,ŻE AUTOR TEJ FOTY CHCIAŁ UWYPUKLIĆ SEDNO TEGO ZAGADNIENIA DOPUSZCZAJĄC SIĘ JAK TO OKREŚLIŁEŚ Piękny “Bevel and Emboss”.
   ALE DZIĘKI ZA UWAGĘ…

   Polubienie

 4. miziaforum said

  zdjęcia z przybycia komandosów irańskich do syrii
  =
  http://miziaforum.wordpress.com/2012/02/10/wojna-iran-rosjanato-usaizrael-polska/

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Polubienie

 6. gitara said

  Wielka piramida nie zadziała, gdyż w jej zwieńczeniu brakuje najważniejszego do jej prawidłowej pracy, wykonanego również przez przez Thotha końca, zeszklonego meteorytu zawierającego duże ilości pierwaistów z rodziny palladowców, zwanego również kamieniem filozoficznym o właściwościach nadprzewodnika w normalnych temperaturach. Taki, podobny kamień znajduje się w Mecce – kamień Kaaba, podobny kiedyś spadł w miejsce starej Pragi Bohemy. Ten kamień odpowiednio przygotowany cały czas świeci i sprawia, że piramida staje się gwiezdnymi wrotami, portalem do teleportacji dusz.

  Polubienie

 7. I visited multiple sites however the audio feature for audio songs existing at this web page is genuinely marvelous.

  Polubienie

 8. This is really the 4th article, of yours I read
  through. Although I really enjoy this one, “NASA ukrywa
  fakty – PIRAMIDY OŻYŁY – nieznana chmura energii międzygwiezdnej zagraża nam.
  edgier25” the very best. Thank you -Kayleigh

  Polubienie

 9. mirek said

  Halo haloooo…. mamy 18 lutego 2013 roku!!!!!
  haaaallllloooooo!!!!
  GDZIE TEN KONIEC ŚWIATA??????!!!!!
  HALLLLLOOOOO!!!!!
  DLACZEGO WSZYSTKO UCICHŁO????? TAK NAGLE???? PSTRYK I NIKT JUŻ NIE MÓWI O MAJACH, KOŃCU ŚWIATA…
  CHYBA DLATEGO ŻEBY SIĘ NIE SKOMPROMITOWAĆ I NIE BYĆ POŚMIEWISKIEM!!!
  p.s
  dalej wierzcie w banialuki i „śpijcie w nogach”.
  wieś tańczy i śpiewa… aż dziw, że ludzie kończą studia i wypisują (co gorsze, wierzą w to!) w bzdury!
  żenada!

  Polubienie

  • devoratus said

   Przestań wypisywać bzdety.
   Dużo osób mówi dalej o „Majach” i „końcu świata”.
   Od początku było wiadomo, że „światem” Majowie nazywali pewien okres i symbolicznie wpod koniec 2012 roku następuje zmiana cyklu. Słowiańskie kalendarze również mówią o odejściu epoki Mary i nastaniu epoki Velesa. Konkluzja z tego wszystkiego jest taka, że mamy okres przejściowy, w którym to co stare musi się rozpaść by mogło nadejść nowe. Niedawna szokująca abdykacja papieża jest idealnym potwierdzeniem wielkich zmian.

   Niestety spora grupa osób, najwidoczniej ogłupiona do cna przez telewizję jest w stanie zrozumieć tylko „koniec świata”, zupełnie nie reagując na inne słowa. Dla nich „koniec świata” oznaczał koniec kuli ziemskiej. Takie są efekty jak się bazuje wyłacznie na tv i filmach katastroficznych, dla mnie to co napisałeś świadczy o kompletnym braku czynności mózgowych. Im mniej ludzie wiedzą – tym bardziej krytykują i tym głośniej wrzeszczą. Dzwon dzwoni tak głośno, ponieważ jest pusty w środku…

   Jeżeli niczego z tego temtu nie zrozumiełeś, to może czas zacząć używać mózgu ?

   Jest tam coś w głowie?
   Halo, halo, haaaaaaaaaalllllllllllooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 10. website said

  Hello There. I found your blog using msn. This is an
  extremely well written article. I will make sure
  to bookmark it and return to read more of your useful info.
  Thanks for the post. I will definitely return.

  Polubienie

 11. Taka prawda said

  Prawda jest taka,że wszystko co miało swöj początek musi kiedyś mieć swój koniec -kiedyś przecież trzeba umrzeć,prawda?
  Jesteśmy tutaj tylko gośćmi i powinniśmy o tym pamiętać a nie zachowywać się w sposób”po nas choćby potop” inni,którzy przyjdą po nas powinni zastać nie dymiące zgliszcza tylko rajski ogród-od nas ludzi zależy co zostawimy po sobie-taka jest prawda.
  Wiem ,że nasze istnienie ma głębszy cel i sens.
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 12. Rodrigo said

  I have really learned result-oriented things from the
  blog post. One other thing I have found is that usually,
  FSBO sellers will certainly reject people. Remember, they’d prefer to never use your solutions.
  But if you maintain a steady, professional partnership, offering assistance and remaining
  in contact for around four to five weeks, you will usually be
  capable of win interviews. From there, a house listing follows.

  Thanks a lot

  Polubienie

 13. Reggie said

  I am a bit curious about prayer and fasting as outlined in Mark 9:29. At this point in time the New Testament was not in place. Jesus had not yet defeated the enemy, Satan. Is there a dinffreece in the way we pray and fast now under the New Testament as compared to the praying and fasting described in Mark 9:29?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: