edgier25

WordPress – Wiadomości

JEZIORO WOSTOK – TAJNĄ BAZĄ III RZESZY..??? to może być prawdą !

Posted by edgier25 w dniu 9 lutego 2012


Nieznane dotychczas ludzkości formy życia, lodowe korytarze i grób Hitlera! Odnalezione przez rosyjskich naukowców jezioro Wostok na Antarktydzie skrywa tajemnice, o jakich nikomu dotąd się nie śniło.

Zaczęło się od odkrycia nieznanego dotąd mroźnego jeziora. Aż cztery kilometry pod wiecznymi lodami Antarktydy, tuż obok bieguna południowego, dowiercili się do niego rosyjscy badacze. Wostok, bo taką nazwę nadali zbiornikowi, zawiera w sobie wodę, która przez 20 milionów lat była odizolowana od ziemskiej atmosfery.

Rosjanie odnaleźli grób Hitlera

Ale najbardziej szokująca część owego odkrycia została właśnie ujawniona przez agencję informacyjną RIA Novosti – pewna część jeziora mogła jednak zostać odkryta przez nazistów w czasie II wojny światowej! Co więcej, naukowcy z III Rzeszy mieli stworzyć tam tajną bazę, do której w 1945 roku przewieźli archiwa Hitlera, a potem szczątki zarówno jego samego, jak i jego ukochanej Ewy Braun. Niemcychcieli ukryć zwłoki Fuehrera w sekretnym miejscu, by prowadzić badania nad sklonowaniem zbrodniarza.

Te informacje, dotychczas uznawane za legendy, mogą zostać oficjalnie potwierdzone. Rosjanie odnaleźli bowiem tajemnicze otwory. Czy to przez nie hitlerowcy zakradali się pod antarktyczny lód?

**********************************************************************************************************************

ostatni krewny  ADOLFA HITLERA    odnaleziony  w……

Ten niepozorny hodowca krów z małej górskiej wioski w Austrii to nie kto inny, a… ostatni żyjący krewny Adolfa Hitlera! Otóż babcia Gerharda Koppensteinera (45 l.) była siostrą cioteczną nazistowskiego zbrodniarza. Prosty rolnik jest więc ostatnim żyjącym krewnym Adolfa Hitlera.

 Jednak Austriak wcale nie jest z tego powodu dumny. – To przekleństwo, które wisi nad całą moją rodziną – mówi zrozpaczony. – Dorastałem ze świadomością, że jestem z nim związany, nikt nie może sobie wyobrazić, jaki to ciężar – dodaje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: