edgier25

WordPress – Wiadomości

Rabin Szlomo Awine – Polacy wspierali Niemców

Posted by edgier25 w dniu 23 marca 2012


Rabin Szlomo Awiner wzywa: nie odwiedzajcie byłych obozów

koncentracyjnych, bo finansujecie Polaków – „kolaborantów nazistów”

– czytamy w „Rzeczpospolitej”. 

Zdaniem Awinera, który jest liderem religijnych syjonistów w Izraelu, naziści nieprzypadkowo wybrali Polskę jako teren do budowy obozów. „Wiedzieli, że ci ludzie (Polacy – przyp. red.) niczego nie zrobią. Jedna osoba wystarczyłaby do wysadzenia torów kolejowych. Czemu tego nie zrobiono? Bo oni wszyscy mówili «dobrze», uśmiechali się i czekali na to, co mieli zrobić naziści” – twierdzi rabin, cytowany przez izraelski portal Ynetnews.

Co więcej, dowodzi rabin, „wielu Żydów, którzy uciekli z obozów, zostało później zamordowanych przez polski ruch oporu. Gdy Żydzi wracali do swoich miast, ich domy były zamieszkane, a ich samych oczekiwał pogrom”. Skoro tak, nie należy jeździć do Polski i odwiedzać obozów. – Holokaust oczywiście musi być pamiętany, ale można to uczynić poprzez filmy, książki, muzeum Yad Vashem. Są też świadectwa tych, którzy przeżyli i jeszcze żyją – mówił.

Jest też inny powód. Awiner przytacza opinie ortodoksyjnych rabinów, że Żydzi nie powinni opuszczać Izraela, chyba że chodzi o wypełnienie micwy – przykazań obowiązujących Żydów. – Odwiedziny obozu koncentracyjnego nie są określone jako micwa – twierdzi Awiner.

***************************************

cytaty

Popierać go!

~wojtek

2009-04-11 01:21:46

Niech nie przyjeżdząją! A rebe ma prawo interpretować historię jak chce. Nie możemy przykładać ręki do tych wycieczek przerażonych nastolatków, którym się pierze mózgi przed w trakcie i po, by ich naładować uprzedzeniami, ksenofobią i nienawiścią po to, by potem bez mrugnięcia okiem szli strzelać w Ghazie!

*************************************

Ten Oszolom ma racje ze

~trajkot

2009-02-24 18:59:18

Zydzi nie powinni opuszczac Izraela.Tak wogole to powinni z kazdego kraju gdzie sie ulokowali wracac do Izraela.Gdyby to byl pierwszy raz ze taki absurdalny atak mial miejsce przeciwko Polakom to moze i byl bym w szoku.Ale niestety tak nie jest.Ale co to za pieprzenie o tych odszkodowaniach.Wychodzi na to ze zydki ktore rzadza Polska nie chca dac pieniedzy zydkkom ktore prowadza te lichwiarskie geszefty o odszkodowania.Przeciez i tak w naszym kraju to nie polacy decyduja o budzecie panstwa.Nalezalo by sobie nie szargac nerwow tymi absurdami a jedynie traktowac to jako potwierdzenie ze narod zydowski nic nie jest wart.Jest to narod wybrany ale chyba przez diabla.

**********************************

Agresywna obsesja na tle

~krys

2009-02-24 18:47:41

chęci wyłudzenia od Polski kasy i to dla tych którym się nic nie należało ,wszelkie roszczenia żydowskie przyjęły na siebie Stany Zjednoczone po uregulowaniu przez Polskę należności a ci bez końca swoje .Jak powiedział Przew.Świat. organizacji żydowskiej ,Polska ma być szkalowana na arenie międzynarodowej – i to się wpisuje w ich działalność ,o tym wiedzą wszyscy i to świadczy o naszych ulegających im rządach.

*************************************

WC Rabinie

~Olo

2009-02-24 17:37:05

Na początek WC=Wielce Czcigodny
Żydki wiedziały, gdzie jechały. Żydki były bogatsze niż Polacy. Więc pytam – dlaczego Żydek chociaż jeden nie wysadził torów???? Dlaczego się nie bronili? Dlaczego sami pomagali Niemcom w selekcji i transportach swoich ziomków ( np policja żydowska w gettach) ? I jeszcze taka
ku.wa ma pretensje? W mordowaniu Polaków to wykazywali się nadzwyczajnie, a w obronie swoich wcale. Po latach taka ku.wa ma pretensje nie do tych co ich mordowali, a do tych co to w ich obronie nie chcieli tracić życia swojego i swoich rodzin. A jakże wielu było Polaków (głupków jak widać po latach) co to właśnie w obronie żydów narażali swoje życie i swoich rodzin. Iluż z tych Polaków potraciło życie swoje, swoich bliskich (żony, mężów, dzieci) dając schronienie żydom w swoich domach!!!! Ten naród – żydowski naród – nie ma wdzięczności dla swoich wybawców. Morał z tego jest prosty – życie Polaków dających im ochronę , opiekę i bronienie ich przed śmiercią był daremny. Dzisiaj także ci co przeżyli dzięki Polakom wypowiadają się w tonie rabina. A co by było, gdybyśmy tak kolaborowali z Niemcami jak dajmy na to Francuzi? A no pewnie nie było by tych tak gadających

*********************************

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: