edgier25

WordPress – Wiadomości

żyd niszczy palestynę – przyjdzie czas na polskę…….nas na razie wykupują

Posted by edgier25 w dniu 23 marca 2012


Specjalny sprawozdawca ONZ potępia Izrael

*****************************************************************************************

Richard Falk – Specjalny Sprawozdawca ONZ ds. Praw Człowieka na Palestyńskich Terytoriach Okupowanych podsumowując swoją 10 – dniową wizytę na Zachodnim Brzegu powiedział „ Informacje, które otrzymałem podczas mojej wizyty pokazują wyraźnie, że Izrael odmawia Palestyńczykom prawa do samostanowienia. Wskazuje na to rosnąca liczba nielegalnych osiedli izraelskich, konfiskata ziemi, przemoc ze strony osadników oraz intensyfikacja polityki wyburzania domów”.

Podczas swojej wizyty Specjalny Sprawozdawca ONZ spotkał się z członkami Izraelskiego Komitetu Przeciwko Wyburzeniom Domów (ICAHD), którzy szczegółowo omówili przypadki ostatnich wysiedleń, wyburzeń domów a także prowadzoną przez Izrael celową politykę judaizacji Jerozolimy Wschodniej, uniemożliwiającą sprawiedliwe rozwiązanie konfliktu (szczegółowe informacje na temat izraelskiej polityki wysiedleń z 2011 r. roku można znaleźć TUTAJ).

Podczas konferencji prasowej w Ammanie Richard Falk zaznaczył: „W 2012 roku władze Izraela wyburzyły ponad 80 palestyńskich zabudowań, co stanowi wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. W 30% wyburzenia dotyczą domów jednorodzinnych, a ich skutkiem są dalsze przesiedlenia mieszkańców, z których większość stanowią uchodźcy”.

Na podstawie informacji dostarczonych przez Izraelski Komitet Przeciwko Wyburzeniom Domów (ICAHD) oraz inne organizacje praw człowieka Falk stwierdził „Wszystkie informacje pokazują wyraźnie, że Izrael prowadzi zamierzoną politykę wysiedleń i konfiskaty ziemi w celu przygotowania terenu pod budowę nielegalnych kolonii izraelskich i de facto aneksji Zachodniego Brzegu jak również zagarniania zasobów wodnych. W tym ostatnim względzie sytuacje w niektórych częściach Jerozolimy Wschodniej i w Dolinie Jordanu wymagają trwałej i aktualnej uwagi międzynarodowej oraz wsparcia”.

Tłumaczenie: Dominik Mierzejewski

********************************************************

cytaty

To co widzicie w tym przypadkach to nieliczne elementy, tego co dało się ujawnić, a to tylko niewielka część. 10 najbogatszych niby-Polaków to sami Żydzi. Majątek posiedli z kradzieży mienia narodowego i niemal darmowego oddawania polskich przedsiębiorst, banków, przemysłu, ziemi obcemu kapitałowi. To jest ukryty przestępczy element rządzący wraz z całą propagandą medialną GW, Tygodnika Powszechnego, Springlerowskiego Dziennika itd. 
   Teraz wciskają Polskę coraz bardziej do UE i Euro, bo Euro jest drukowane we Frankfurcie, kolebce Żydów bankierów Rotszyldów(Rotschild), którzy właśnie dystrybują te banknoty. 
   Wiele lat temu M.Rotszyld przechwalając się tak powiedział: Ten kto zajmuje się dystrybucją pieniędzy ten właściwie rządzi, a nie ten który ustanawia prawa. (bo właściwie ten kto ustanawia prawa ustanawia te prawa pod tego który prowadzi dystrybucję pieniądza) 
   Kiedy pieniądze były oparte na parytecie złota i srebra to wolny rynek kotrolował waloryfikację i dystrybucję pieniądza. Ale od kiedy żydzi utworzyli FED, Federal Reserve – Centralny Bank w USA wbrew konstytucji w 1913, to oni zaczeli drukować pieniądze w oparciu o własne interesy, kontrola wolnego rynku się skończyła. Ta fala nowego ‘’żydowskiego parytetu’’ zresztą za ich wpływem (bo większość swiatowych banków oni posiadają i kontrolują) ogarneła cały świat. W ten sposób dewaluowali np wartość walutową dolara itp. I tak niedawny kandydat na prezydenta USA Ron Paul powiedział w oczy Żydowi szefowi FED, że wy okradacie Amerykanów; i tak z wartości jednego dolara w 1913 doprowadziliście do jego obecnego ekwiwalentu o wartości 4 centów. To znaczy w ciągu tego całego czasu okradli Amerykanów na każdym dolarze aż o 96% jego wartości. Gdzie są te pieniądze ? 
   A no w Izraelu. Takie małe państewko posiada trzeci co do wielkości na świecie arsenał nuklearny. Ponad to, jak ich prezydent Perez powiedział: to oni żydzi wykupują Manhattan, Polskę, Węgry ..i większe i znaczące przedsiębiorstwa na całym świecie. 
   Np ich banki w Polsce budują np mur oddzielający Izrael od Palestyny. 
   To są pieniądze także okradanego Polaka, który nieświadomie buduje ten mur. Na tych murach można znaleźć plakietki żydowskich banków w Polsce. Tylko w jednym Wrocławiu jest 135 banków w większości żydowskich, utworzonych także ze zrabowanych pieniędzy po tzw Okrągłym Stole 89’ 
   Od początku, tzw wojna miedzy żydowskimi kontrolowanymi partiami PO i PiS polegała na wyeliminowaniu jedynej autentycznie polskiej partii LPR. 
   I tak się stało. PiS próbuje nieco ochraniać nieustannie niszczonych Polaków 
   a w końcu i tak się na wszystko godzi co żydzi mu podsuną. Natomiast Tusk- PO to żydoNiemcoUbecja na pełnej parze, tam tylko jest propaganda ‘’Miłości’’ a w rzeczywistości to jest największy posunęty brutalizm i manipulacja przeciwko narodowi polskiemu. Mistrzostwo kłamstwa, rabunku a nawet zbrodni. 
   Aby naród polski upakarzać i sparalizowany tym, że właściwie nie może się bronić sam, bo całe media, rząd i większość instytucji jest w ich rękach kontynuując praktykowanie swojego największego wynalazku jakim jest: Antysemityzm. To w 1917 kiedy opanowali władzę w Rosji wprowadzili pierwsze prawo, które brzmiało: Antysemityzm będzie karany śmiercią. 
   Tak dziwnie się składa, że według ich definicji, tegoż pojęcia największymi antysemitami zostali Bóg Ojciec i Syn Boży Jezus Chrystus, który ich nazwał Synami Diabła. Bo nimi są autentycznie, skoro On to mówi. Wszysto przeminie ale słowa Moje nie przeminą. 
   Cały świat daje się nabierać na te ich kłamstwa i manipulacje. Dlaczego? 
   Bo swiat szczególnie po II Wojnie Swiatowej zaczął być przez nich coraz bardziej kontrolowany. Oni przejeli władzę, media w najbardziej istotnych punktach globu. 
   Szczególnie oni paraliżują chrześcijaństwo lub tak kontrolują ich aby chrześcijanie myśleli, że nie są zupełnie przez nich kontrolowani. Jest jednak jedna sfera która wymyka się im z pod pełnej kontroli to: Internet, choć wiele robią w tej materii. Dlatego właśnie, choć nie znając siebie możemy wymieniać między sobą nasze poglądy, dodawać sobie odwagi ponad wszystko miłować Prawdę

**************************************************

Orkan

~Orkan

2012-01-02 05:12:43

Żydzi nobliści- no fakt , skoro sami sobie przyznają nagrody to czemu ma być tych nagród mało. 
   To samo Oskary w Hollywood.Krótko Żydzi trzymają się razem i nie pozwalają pluć w twarz swojemu narodowi a przede wszystkim swojej religji. 
   Jeżeli Żydzi zaatakują Iran nareszcie ktoś ich zniszczy.Żydzi wymordowali miliony Rosjan 600 tysięcy Polaków zamordowali po II Wojnie Światowej byłych partyzantów AK.Żydzi Kwaśniewski,Mazowiecki ,Balkcerowicz sprzedali , polski przemysł który został zlikwidowany. Wygnali z Polski miliony ludzi na saksy gdzie Polacy pracują za grosze i poniżenie spiąć w suterenach a Polki są gwałcone za mieszkanie. 
   Żyd Komorowski nadzorował aferę z postawieniem krzyża zamordowanemu Kaczyńskiemu i szajka podsycała to w TV. Wybory Wałesa Kwaśniewski to szczyt żydowskiej przewrotności po prostu zygać się chce. Izrael gdyby nie długi i procenty z innych krajów nie istniał by.Miedzy innymi My Polacy sponsorujemy dzięki Żydowskiemu rządowi w Polsce podwójne rachunki gaz prąd.A tu kto kreci lody ze panuje w Polsce bezrobocie. 
   www.polska-gazowy-kuwejt.awsome.pl 
   www.lasygospodarka.za.pl

ODPOWIEDZ

Kim sa ci Zydzi?~eva2009-03-16 23:18:30

Dlaczego nie ma wiecej takich artykolw zeby trafily do Polakow to jest 100% prawdaODPOWIEDZ 

Kim sa ci Zydzi?

~Zbigniew Wroblewski

2009-04-17 03:12:41

AMEN !!! Cos Wspanialego!!! Nic dodac,nic ujac!!!ODPOWIEDZ 

Zydzi

~storzyk

2009-04-23 11:09:22

Pomoglismy im ,a oni za to w/g Talmudu uznali ze nie maja za co byc wdzieczni .Goj to w/g Talmudu nie-czlowiek -ma sluzyc za podnuzek zydowi.To oni wymyslili handel niewolnikami.W V wieku przed Chrystusem w Atenach byly rozruchy przeciw temu.W Rzymie przeciw ich manipulacjom za Klaudiusza -rozruchy.Z Hiszpanji po roku 1492-za pomoc Maurom usunieci .Do konca XIX w.nie mieli wjazdu do Szwecji.I co znowu sa na gorze-Kiedy sie to wreszcie skonczy? 

   Kaczynski wolal oddac wladze niz byc posadzonym o sprzyjanie jedynej partii (LPR) ,ktora nie dala sie wodzic zydom za lep.Mysle ze tez Samoobrona zaczela myslec zbyt samodzielnie.Boże retujODPOWIEDZ 

Kim są ci Żydzi?

~antysemita

2009-06-12 19:29:17

Jacy oni byli znam to z opowieści moich rodziców ,dziadków .A teraz ta banda rządzi Polskim narodem.[ludzie. Polacy nigdy nie głosujcie na PO.PiS.

ODPOWIEDZ 

pomoglem zydowi ,ale on (cala

~balcerowicz

2009-12-15 15:41:37

cala historia. 

   gosciu pewnego dnia malo nie wpadl w furie; jak powiedzialem,ze Bog nie po to daje rozum ,zeby stac sie cwaniakiem i wykorzystywac innych lecz po to aby wspolzyc w miare dobrze. 

    zabralem go do angli- mial klopoty z odzyskaniem pieniedzy -odzyskal za moja pomoca-ale gdy mu powiedzialem ,ze moglby w symboliczny sposob zrewanzowac sie mojej rodzinie za 1,5 miesiaca pobytu za darmo – obrazajac katolicyzm -zwial i …..zachowal pieniadze zamiast honoru starym zwyczajem.w zyciu oszukalo mnie kilka osob -2 zydow i 2ukraincow.polak honorowy -odal choc sam mial niewiele.modrosc to czy zwykle pasozytnictwo.dlaczego mam miec szacunek do kogos kto nie potrafi otwarcie powiedziec ,tak jestem zydem- bo im sie to po prostu nie oplaca.nie budowali ameryki-przyjaechali tam pozniej jak juz bylo na czym zerowacODPOWIEDZ 

Mafia

~nicram

2010-06-22 19:54:52

a nasz naród i tak jest głupi i tusk zniszczy ten kraj. Ja to głosuje na kaczyńskiego chociaż prubuje coś robić dla polaków. Zobaczycie mamy niby wzrost gospodarczy a w końcu (za 20 lat) okaże się że te wyniki były oszukane tak jak na żydowskich węgrzech (teraz nowa narodowa partia tam nastała). Mam nadzieje że za rok PiS wygra wybory parlamentarne i może coś zrobi dla narodu a PO nie będzie żyło się lapiej jak jest teraz

ODPOWIEDZ

 

Kim sa ci żydzi

~Krzysztof żyd

2010-09-06 01:22:47

Kto wypisuje takie brednie musi być zdrowo rąbniety ,albo psychicznie chory ,nie ma innego wytłumaczenia. 
   Zydzi naród który jest potęgą gospodarczą, jedna z najnowszych mysli technicznych na świecie ma własne satelity , uprawia pustynie . Mnustwo osób które maja nagrode Nobla. 
   Zadam pytanie do ludzi którzy wypisuja takie brednie że Żydzi wymordowali pół Eurpy i cholera co jeszcze. 
   Jak ma być dobrze na tym świecie jak wy głupki wypisujecie takie brednie.Pytam się kto ma żądzić światem Debile czy ludzie wykształceni mający obeznanie w sprawach które nas otaczaja i nie zmienie muszą być rozwiązywane na bieżąco. 
   Jeśli ktoś się obazi za te wyzwiska to muśi być głubkiem i jakimś fanatykiem . 
   Wypisując te brednie o Żydach i jak to oni jedzą ludzi bo takowe też czyatałem, Musicie wiedzieć że Polska i Izrael mają wspólne interesy i Izrael ma zapewnienie naszego Premiera Donalda Tuska iz w monencie wybuchu wojny IRAŃSKO – IZRAELSKIEJ staniemy po stronie Izraela bo jesteśmy jego najlepszym sojusznikiem jak USA. I CO WY NA TO . 
   Jak mozna opisywać o żydach takie żeczy. Zrubcie sobie urlop w Izraelu ze 2 tygodnie i możecie trochę popowiadać swoim znajomym ALE PRAWDY a nie bzdur . 
   Nikt nie jest swięty , chyba że go zakopiom ale można napisać że Rosjanie są źli ,czy Niemcy to sami źli ludzie , czy jakis inny naród ale przecież to nie prawda Rosjanie są fajni Niemcy tesz sa ok. Nasza historia naszych narodów jest zabardzo złożona żeby tak mozna było iśc na sktuty. 
   Jeśli choc jedna osoba zmieni swój pogląd na tematy które są przedstawiane w takim swietle dla innych ludzi że jest ciężko ujżec prawde to mój post miał sęs 

****************************************************************
   

Reklamy

Jedna odpowiedź to “żyd niszczy palestynę – przyjdzie czas na polskę…….nas na razie wykupują”

  1. edgier25 said

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: