edgier25

WordPress – Wiadomości

Nowy Porządek Świata – Niewygodni ludzie mogą być uciszani

Posted by edgier25 w dniu 27 marca 2012


Niewygodni ludzie mogą być uciszani za pomocą

celowo wywoływanych chorób.

W sierpniu 2007 zmarł słynny manager, libertarianin i aktywista polityczny, Aaron Russo. Przyczyną śmierci był rak. Być może został u niego wywołany celowo.

Teraz podobny problem ma Hugo Chavez, który otwarcie twierdzi, że jego zdrowotne kłopoty onkologiczne są wynikiem podtruwania przez CIA. Można oczywiście traktować to jak gadanie paranoika, ale podobne podejrzenia są też w przypadku Russo. A są solidne motywy.

Aaron Russo po epizodzie w branży muzycznej, kiedy jako właściciel popularnego klubu muzycznego współpracował z takimi gwiazdami jak Janis Joplin, Led Zeppelin czy też The Who. Następny etap w życiu tego wyjątkowego człowieka jest związany z przemysłem filmowym. Russo został menadżerem wybitnej amerykańskiej aktorki Bette Midler.

File 12798

Był producentem wielu filmów, ale, o czym niewielu wiedziało, parał się tez handlem metalami szlachetnymi. W pewnym momencie amerykański urząd skarbowy ustalił nowe prawo i to działające wstecz, co skończyło się koniecznością zapłaty wielu set tysięcy dolarów dodatkowych podatków. Był to główny powód, dla którego rozpoczął swoją krucjatę.

W słynnym wywiadzie rzece, jaki nagrał z nim Alex Jones pada wszystko, co jest podstawową wiedzą na temat tego, jaka jest prawdziwa natura świata. Russo opisuje próby werbowania go do środowiska banksterów przez jednego z Rockefellerów. To, co mu opowiadał Nick Rockefeller jest tak szokujące, że aż trudno w to uwierzyć.

Choroba Russo dziwnie zbiegła się z kilkoma próbami wyborczymi włącznie z kampanią na Gubernatora Nevady i potem z zapowiedzią walki o prezydenturę USA. Kulminacją w krucjacie Aarona Russo z planującymi Nowy Porządek Świata był wydany rok przed śmiercią film dokumentalny Ameryka: Droga do Faszyzmu. Film bez ogródek omawia większość planów względem ludzkości. Stanowi obowiązkową pozycję wszystkich, którzy lubią wiedzieć więcej niż typowi oglądacze telewizyjnego matrixa.

To bardzo smutne, że każdy, kto jest znany i wypowie się krytycznie o porządku świata w najlepszym razie pogrąża się w alkoholizmie jak Mel Gibson czy Charlie Shenn. Niektórzy są tak niebezpieczni jak rosyjski agent Litwinienko, który zginął zatruty radioaktywnym polonem. Kto wie czy w podobny sposób nie usunięto Aarona Russo.

 

Dane:

ZNZ

żródło:

 

Komentarze 4 to “Nowy Porządek Świata – Niewygodni ludzie mogą być uciszani”

 1. edgier25 said

  NASTĘPNY Z ARTYKUŁÓW UKAZUJĄCY NAM BEZ SPRZECZNIE CO DZIEJĘ SIĘ NA ŚWIECIE I TO POD NOSEM AMERYKANÓW , A DZIEJE SIĘ ŹLE …. ŚWIATEM RZĄDZI KTO ??? I TU NASUWA SIĘ DOBRE PYTANIE ????
  RZĄDY SĄ ULEGŁE ELICIE FINANSOWEJ , GDZIE WIDAĆ TO NA KAŻDYM KROKU.
  NWO WCHODZI Z BUCIORAMI W ŻYCIE WSZYSTKICH NARODÓW ŚWIATA – ZAŚ CI KTÓRZY BRONIĄ SIĘ PRZED TYM PERFIDNIE OSKARŻA SIĘ O TERRORYZM CZY TAM JAKIEŚ PODOBNE WYOBRAŻENIA………… PO PROSTU SYJONISTYCZNA BANDA !!!

  Polubienie

  • edgier25 said

   Japonia i Korea Południowa ostrzegają, że zestrzelą rakietę Korei Północnej…????
   CZEGO TAK NA PRAWDĘ BOJĄ SIĘ SPECE OD NWO , ŻE OBAMA SAM POFATYGOWAŁ SIĘ OSOBIŚCIE DO KOREI POŁUDNIOWEJ NA REKONESANS ???
   – TERAZ JUŻ DRUGIE PAŃSTWO W POSTACI JAPONII NEGUJE ZAPĘDY KOREI PÓŁNOCNEJ !!!
   CO TAKIEGO NWO CHCE UKRYĆ PRZED NAMI ….. POTRZEBNYM PRZED OSTATECZNYM ROZRACHUNKIEM ???
   PAŃSTWA TAKIE JAK : IRAN , SYRIA , KOREA PN, BIAŁORUŚ MUSZĄ TRZYMAĆ SIĘ SWOICH PLANÓW I SCHEMATÓW BO BYĆ MOŻE SĄ TO OSTATNIE KRAJE , GDZIE DZIAŁAJĄ RZĄDY NARODOWOŚCIOWE……..

   Polubienie

   • Rico said

    Dogląda inwentarza co by bydełko się nie rozpierzchło . Gdyby mógł powstać nowy w miarę silny układ w oparciu o powyższe kraje + te , które przystąpiłyby do niego – myśle ,że byłoby nie źle. Tylko te sukinkoty nie pozwolą na to.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: