edgier25

WordPress – Wiadomości

OBRZEZANA PARODIA …. – O TYM JAK ŻYD EUROPEJCZYKIEM ZOSTAŁ

Posted by edgier25 w dniu 28 marca 2012


SODOMA I GOMORA  NADCHODZI

PCHAJĄ SIĘ DRZWIAMI I OKNAMI –

CHYBA CZAS POZAMYKAĆ  OKNA ,POZAMYKAĆ DRZWI

I WYJEBAĆ NIEPROSZONYCH GOŚCI Z HUKIEM..

Parlament ex machina

ARTYKUŁ | 26 MARZEC 2012 – 12:44 | WEDŁUG GLEB LIBERMAN

***********************************************************************

Parlament Europejski żydowski (EJP) rozpoczął pracę w Brukseli i jej założycielami są już informowanie o pierwszych osiągnięć. Ale wciąż nie ma odpowiedzi na główne pytanie – jak legalne jest ta organizacja?

Ile czasu potrzeba, aby stworzyć parlament od podstaw? Ukraińscy biznesmeni Igor Kołomojśkyj i Wadim Rabinowicz postanowił pobić wszystkie rekordy – dla nich zajęło mniej niż jeden rok, aby stworzyć swoje potomstwo.

W kwietniu 2011 roku, Kołomojśkyj i Rabinowicz ogłosił swój pomysł, że gminy żydowskie potrzebował nowego organu przedstawicielskiego w Europie, a 16 lutego 2012, pierwsze posiedzenie Europejskiego Parlamentu żydowskiej EJP) odbyło.

Jednak nie jest jasne, jaki jego członkowie zrobili w czasie pierwszej sesji. Europejska Żydowskiego Związku (EJU), oficjalnym źródłem informacji o działalności parlamentu, cytowany uroczyste adresy i podkreślił deklaracje jego uczestników, w tym szefa Unii, Tomer ornitopter, który obiecał, że „parlament zajmie ważne miejsce w polityce europejskiej „.

Praktyczna część spotkania otrzymał jedynie lakoniczne stwierdzenie, a mianowicie, że uczestnicy „omówili sytuację w Iranie i Syrii, a także antysemityzm w Europie”. EJU skromnie zachował milczenie o wnioski złożone przez członków parlamentu oraz ich planie działania.

Parlamentu sprawozdania ze swej działalności za granicą także brak szczegółów. W ciągu miesiąca po inauguracji, European Jewish parlamentu delegacji udało się odwiedzić Ukrainy i Izraela, ale te wydarzenia również nie pomogło ujawnić znacznie więcej o działalności parlamentu.Zgodnie z oficjalnymi oświadczeniami tej organizacji, w Kijowie delegaci „omówiono wiele ważnych kwestii międzynarodowych i krajowych ukraińskiej poziomie życia miejscowej społeczności żydowskiej i jej kontaktów z Wspólnot Europejskich”. 

Głównym pytaniem na Jerozolima programu była współpraca Żydów europejskich i amerykańskich. Wydaje się, że coraz bardziej szczegółowe informacje na temat istoty negocjacji prowadzonych jest praktycznie niemożliwe – oficjalna strona Unii Europejskiej żydowskiego jest jedynym źródłem informacji o działalności parlamentu, a Kołomojśkyj i Rabinowicz (prezes i wiceprezes Europejska Unia żydowski odpowiednio) nie są w żadnym pośpiechu do podejmowania jakiegokolwiek bezpośredniego kontaktu z dziennikarzami.

Taki low-key reklama poszedł parlament żydowski od samego początku. Przywódcy EJU odpowiedział ze stoickim ciszy wierszu dotyczącym procedury parlamentu w wyborach członków.Krytyka skierowana w totalnie nieprzejrzyste procedury głosowaniu online i list osoby nominowane spacerem, które obejmowały sportowców, aktorów, show-biznesu celebrytów i kandydatów na inne, z których większość prawdopodobnie zdaje sobie sprawy z palących kwestii europejskiego żydostwa.

EJU wydał oficjalną odpowiedź tylko wtedy, gdy głosowanie zostało zakończone, a zatem w rzeczywistości, prezentując żydowskie społeczności przed faktem dokonanym – parlament został stworzony i to będzie cię reprezentował. 

Pozaparlamentarnej aktywności Kołomojśkyj i Rabinowicz również brak przejrzystości. Jest to dość trudno znaleźć żadnych informacji o dwóch założycieli EJP w prasie europejskiej, choć ich biografie są aktywnie dyskutowane w ukraińskich gazetach.

Według lokalnej prasy, Kołomojśkyj na jednostki brali udział w skandalicznej prywatyzacji majątku przemysłowego, które zostało później uchylone przez władze Ukrainy. Nazwa Rabinowicza firmy związana jest również z wielu skandali, począwszy od dwóch więzieniach za defraudację majątku państwowego, a skończywszy na dostawach jądrowych wejść do Iranu. 

Europejskich gmin żydowskich może się tylko domyślać, co EJR może osiągnąć w przyszłości, ale do tej pory parlament udało się zrobić tylko jedną rzecz – aby sprowokować do rozłamu w europejskich Żydów. Kilka znanych przedstawicieli organizacji żydowskich jednocześnie podnieśli głosy z inicjatywą Kołomojśkyj i Rabinowicz.

„Jak to jest możliwe skorzystanie głosowania dla osób, wybranych przez nikogo, że ktoś wie, w oparciu o zasady, nieznane nikomu, ponad już istniejących organizacji żydowskich? To tylko spowodować zakłócenia gdy Żydzi potrzebują jedności tak wiele, „powiedział Europejski Kongres Żydów sekretarz generalny Serge Cwajgenbaum.

Morris Sosnovsky, szef gminy żydowskiej w Belgii, wyraził podobną opinię: „Jeśli kto chce może oświadczyć, że reprezentuje on gmin żydowskich, a następnie europejscy urzędnicy łatwo pomylić z kim powinni rozmawiać iz którymi nie powinny one . W rezultacie będą mieć do czynienia z nikim. „

Jednocześnie, Parlament Europejski żydowskiej udało się wygrać poparcie natychmiast w Izraelu.”Europejska żydowski parlament projekt jest odpowiedzią na ogromne potrzeby. Organ ten powinien dostosować się do Parlamentu Europejskiego, powinien uzupełniać istniejące struktury, zamiast zastąpić je „, powiedział Yoram Dori, strategiczny doradca Szimon Peres ‚dla komunikacji.

Jednak można się tylko domyślać, jak to adaptacja z gmin żydowskich pójdzie (jeśli idzie w ogóle) i jakie będą konsekwencje.

*******************************************

Jedna odpowiedź to “OBRZEZANA PARODIA …. – O TYM JAK ŻYD EUROPEJCZYKIEM ZOSTAŁ”

 1. AQQ said

  Z sieci.
  NFZ – Niezła Farsa Zdrowotna

  Przyszła baba do lekarza
  (to się ciągle jeszcze zdarza)
  I w radosnym jest amoku
  (rejestracja sprzed pół roku)
  Tu ją strzyka, tam ją boli
  W strasznej baba jest niedoli.
  Lekarz spojrzał na nią ostro
  -Proszę lewatywę siostro!
  Najpierw jednak trochę gadki
  Płaci baba w ZUS-ie składki?
  Na nic ustne zapewnienie
  Ma przy sobie zaświadczenie?
  Ma, lecz lekarz nie lebiega pyta:
  Czy w Skarbowym nie zalega?
  Nie zalega, ale zamęt
  A czy płaci abonament?
  Płaci, no to głowa mała
  A na kogo głosowała?
  Czy posiada oszczędności?
  Członkiem jest Solidarności?
  Czy się z rządu linią zgadza?
  I czy męża swego zdradza?
  Słucha Tuska, czy Rydzyka?
  Czy wypluwa, czy połyka?
  Czy dorabia se na boku?
  Czy ma konto na facebooku?
  Czy ktoś w domu jest na rencie?
  Czy ma długi w Providencie?
  Gdzie wydaje swe pieniądze?
  W Lidlu, Tesco czy Biedronce?
  Czy bank przejmie po niej mienie?
  Czy ma teczkę w IPN-ie?
  Czy sejmowych bredni słucha?
  Pies przy budzie bez łańcucha?
  Doktor pisał cos na boku
  Kazał babie za pół roku
  Zgłosić się na konsultację
  Dziś zaś wziął gratyfikację
  Babę wysłał do apteki
  Niech se kupi paraleki
  Jakby co, to prosektoria
  Tańsze są niż sanatoria.
  Baba chociaż ledwie żywa
  To ogólnie jest szczęśliwa,
  Bo w tym bajzlu pełnym bzdetów
  W nowy limit NFZ-tu
  Weszła więc z radości
  Już a konto leków pości!
  Morał jest wynikiem draństwa
  Jeśli nie chcesz zostać “skórą”
  Miast obciążać budżet państwa
  Umrzyj przed emeryturą!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: