edgier25

WordPress – Wiadomości

„Granice zostały przekroczone. Czynne napaści na posłów”

Posted by edgier25 w dniu 14 Maj 2012


~polaczek 02:

Tuskolandia ustaliła 67 dla Polaków i spierdoliła do Kanady,

a media milczą od cała prawda!!!!!!!

GNAĆ BYDŁO TAM GDZIE BYĆ POWINNO

-KAŻDA ŚWINIA ZNA SWOJE PRZEZNACZENIE !

PISAŁEM WCZEŚNIEJ JUŻ ,ŻE DAJE PÓŁ ROKU NA USANKCJONOWANIE SIĘ

PORĄBANEJ POLITYCE.. DZIADY RZĄDOWE  CHOWAJĄ SIĘ ZA MUNDUREM

POLICYJNYM , WOJSKOWYM ????   ZAPOMNIELI JUŻ JAK BYŁO ZA KOMUNY JAK TO

ŚMIALI SIĘ Z TAMTEGO RZĄDU JAK KRZYCZELI DO MILICJANTÓW ” RZUĆCIE PAŁY

CHODŹCIE Z NAMI” 

POLACY SĄ NARODEM DUMNYM I CIERPLIWYM ,

ALE W RAZIE PRZEGIĘCIA JEST TEŻ NARODEM

NIEOBLICZALNYM W SKUTKI

Premier Donald Tusk i rzecznik rządu Paweł Graś skrytykowali w niedzielę demonstracje i incydenty, do których doszło w piątek po uchwaleniu przez Sejm ustawy o podniesieniu wieku emerytalnego i potępili kłótnie w Sejmie w czasie debaty na ten temat.

Paweł Graś, fot. PAP/Andrzej Hrechorowicz

– Dzień był przełomowy i niedobrze się stało, że debata w Sejmie sięgnęła właściwie dna i to ważnej sprawie, bo przecież w związku z reformą emerytalną, która dotyczy nas wszystkich – powiedział w niedzielę polskim mediom Graś, towarzyszący premierowi Donaldowi Tuskowi w czasie jego wizyty w Kanadzie.

Zapytany kto ponosi za to odpowiedzialność, rzecznik nie winił opozycji.

– Trudno tu szukać odpowiedzialnych. Od pewnego czasu klimat polityczny w Polsce się zaostrza. Ja bym tu nie szukał winnych, tylko próbował przywrócić poziom i merytoryczność debaty – powiedział.

Znalazł natomiast krytyczne słowa pod adresem działaczy związków zawodowych, którzy demonstrowali tego dnia przed Sejmem.

– Myślę, że przed Sejmem granice protestu w niektórych momentach zostały przekroczone. Ja rozumiem prawo do demonstracji, ale te czynne napaści na posłów to był jeden most za daleko. Zwykle pan przewodniczący Duda starał się, by formy protestu przybierane przez Solidarność pewnych granic nie przekraczały. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tej lekcji. Najważniejsze jednak, że wszystko skończyło się dobrze i pokojowo – oświadczył.

Premier Tusk także krytycznie ocenił piątkowe demonstracje w rozmowie z telewizją TVN.

– Moim zdaniem dochodzimy do niebezpiecznej granicy, głównie dlatego, że jeśli ktoś w Polsce uwierzy, że poprzez presję fizyczną będzie wpływał na kształtowanie prawa, jeśli będzie chciał z tego zrobić metodę, to może być niebezpieczne. Trzeba mieć dużo odporności, ale nie wiem czy wszystkim jej starczy, żeby z czystym sumieniem stanowić prawa i nie ulegać presji. Rozumiem związkowców, oni mają prawo demonstrować i manifestować, ale źle by było, gdyby ktoś uwierzył, że poprzez taką fizyczną presję będzie wpływał na stanowienie prawa – oświadczył premier.

Paweł Graś, zapytany o incydent z posłem Stefanem Niesiołowskim i dziennikarką Ewą Stankiewicz, autorką filmu „Solidarni 2010”, skrytykował posła PO.

– To był dzień, kiedy wszystkich poniosły nerwy. Do tego wydarzenia poseł Niesiołowski musi się odnieść sam, bo kogokolwiek by to dotyczyło, takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Ne powinno się przekraczać pewnych barier, zwłaszcza jeśli pełni się funkcję publiczną. Moim zdaniem te słowa były zupełnie niepotrzebne. Trochę rozumiem zdenerwowanie posła, który był rzeczywiście tropiony przez te kamery przez dłuższy czas, ale takie słowa pod adresem dziennikarki, obojętne z jakiej stacji telewizyjnej, po prostu nie powinny mieć miejsca – powiedział rzecznik.

Jedna odpowiedź to “„Granice zostały przekroczone. Czynne napaści na posłów””

 1. edgier25 said

  KOMENTARZE ZASŁYSZANE
  ~Patriota 80:
  Panie Graś czynnej napaści na narodzie Polskim dokonaliście wy POpaprancy.Macie w Polakach taki szacunek na jaki zasługjecie,czyli żaden.Nie jesteście świętymi krowami żeby decydować o ważnych sprawach dla narodu bez konsultacji.Wasza buta i arogancja przekroczyła wszystkie możliwe granice..Ja mam większy szacunek dla psa sąsiadki niż dla was POrypańcy.
  *************
  ~Jo do ~GÓRAL : A co do napaści na posłów – o jakich napaściach mowa? Jedyne co było wprowadzone w czyn to zakaz wychodzenia. Trzeba było niue próbować wychodzić na siłę, nie byłoby siłowej odpowiedzi.
  Czas zrozumieć panowie posłowie, że nie jesteście święci i pamiętać, że ludzie mają swoje granice wytrzymałości – Wy je przekroczycie, to zginiecie!!!
  **************
  ~Janka fr. Rola Palikota jest skandaliczna. Ten człowiek jest pozbawiony jakiegokolwiek obiektywizmu. To AGRESYWNY krzykacz, zachowujący się jak wróg ludzi, a nie poseł sejmowy. I jeszcze ta jego cuchnąca na odległość przewrotność. Wszystko potrafi przekłamać wg. własnych potrzeb.
  Jeden z moich synów na niego glosował teraz ze wstydu wolałby się pod ziemię schować, niż do tego przyznać.
  **************
  ~polaczek 02: Tuskolandia ustaliła 67 dla Polaków i spierdoliła do Kanady a media milczą od cała prawda!!!!!!!
  ************

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: