edgier25

WordPress – Wiadomości

Anita Gargas wróciła ze Smoleńska. Materiał zgromadzony jest szokujący

Posted by edgier25 w dniu 29 Maj 2012


W rozmowie niezależnej programie telewizyjnym Gazety Polskiej

ujawnia najnowsze informacje po wizycie ze Smoleńska. Katarzyna

Gójska-Hejke rozmawia z Anitą Gargas, która właśnie wróciła z Rosji.

Z wywiadu dowiemy się czy będzie nowy film? Jak teraz wygląda

miejsce katastrofy? Materiał zgromadzony przez ekipę dziennikarki

jest szokujący. Prawda zaczyna wychodzić, tego procesu nie da się już

zatrzymać.

zobacz film !!!

http://www.youtube.com/watchfeature=player_embedded&v=6ZPs3ARipxs

*******************************************************************

Kompromitacja „ekipy” Tuska na niewyobrażalną skalę

O oszczerstwach, manipulacjach i kłamstwach jakimi karmi nas rząd przy pomocy „swoich” mediów w związku z katastrofą rządowego samolotu napisano już bardzo wiele. Wobec ostatnich wydarzeń ja także nie mogę pozwolić sobie na nieskomentowanie tej sprawy.

„Kaczka po smoleńsku” i „krwawa Merry”, gen. Błasik w kokpicie, L. Kaczyński wydający polecenia pilotom oraz słynna brzoza – to tylko kilka z setek mniejszych paszkwili i łgarstw, składających się na jedno, gigantyczne kłamstwo, potwarz smoleńską. „Gra” rozpoczęta przez D. Tuska, akceptacja dla wygłaszania podobnych „tez” i jego obrzydliwa obojętność na działania rosyjskich służb trwają. Tymczasem Rosjanie dopuścili do gnicia oraz rozkradania resztek wraku przez miejscową ludność, tną go, by następnie dokonać  ”renowacji”. Samolot nie został rzetelnie zbadany;  na skutek wymienionych wyżej operacji prawdopodobnie nie będzie to już nigdy możliwe. Szczątki 96 ofiar katastrofy do dziś dnia, pomimo iż minęły 2 lata od tragedii,  nie zostały poddane starannej sekcji. Polscy prokuratorzy nie mają dostępu do ani jednego dowodu rzeczowego, przez co są zmuszeni, do i tak nieistotnej z punktu widzenia przepisów prawa, pracy na kopiach.

 

Do tego wszystkiego dochodzą skandaliczne wypowiedzi polityków i dziennikarzy związanych z obozem władzy, na czele z samym D. Tuskiej oraz A. Michnikiem. Zakrzykiwanie realiów ma miejsce od początku, kiedy to R. Sikorski w kilkanaście minut po dramacie znał jego „przyczynę”. Połączenie tego wszystkiego z nazwaniem brata śp. prezydenta „kłamcą” stanowi oczywisty dowód na utratę przez tę ekipę kontaktu z rzeczywistością. Czy ktokolwiek jest na tyle ograniczony by uwierzyć, że D. Tusk i W. Putin pragną rzetelnie wyjaśnić katastrofę, natomiast rodzony brat L. Kaczyńskiego i inne rodziny ofiar chcą ją „wykorzystać politycznie”?

 

Amerykańscy naukowcy światowej sławy scharakteryzowali „raport” ministra J. Millera oraz bazgroły rosyjskiego MAKu  jako „pozbawione cech naukowych”; wyrazili również oburzenie faktem iż polski rząd w żaden sposób nie odnosi się do ich ustaleń. Prof. Michael Baden, uczestniczący między innymi w sekcji zwłok J. Kennedy’ego oraz cara Mikołaja II, nie został przez polskie władze dopuszczony do udziału w śledztwie, mimo że wyrażał taką gotowość. Nie odmówiono mu tego nawet w Zimbabwe.

 

Wyłaniający się z tej sytuacji obraz Polski jest niezwykle przykry. III Rzeczpospolita nagina oraz łamie podstawowe zasady demokratycznego państwa prawa, kompromituje się wobec Europy i świata brakiem zainteresowania losem nie tylko prezydenta, lecz także prezesa NBP, szefa IPN, posłów oraz senatorów – a przede wszystkim 96 własnych obywateli. To pewne, że żaden cywilizowany kraj nie zachowałby się tak w obliczu podobnej tragedii. Zarówno godność państwa jak i pewne konkretne zapisy prawne pozostają fikcją, przez co nasz kraj kwalifikuje się do kategorii niemal bananowych republik. I to stanowi niemożliwy do wyobrażenia wstyd przed oczami całego świata.

media:RP Media Rzeczypospolitej Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: