edgier25

WordPress – Wiadomości

W tych zasznurowanych garach się po przewracało czy co ??? ŻYDZI TŁUKĄ Żydów !!!

Posted by edgier25 w dniu 29 Maj 2012


Grupa rozwścieczonych ortodoksyjnych

Żydów brutalnie pobiła jednego z najważniejszych austriackich

rabinów ( ja nie mam nic przeciwko to bardzo miły gest )

Przed linczem uratowali go polscy policjanci ( CO ZA TUPET )

Rabin Moishe Arye Friedman nie będzie miło wspominał pobytu w naszym kraju. W Leżajsku, gdzie brał udział w dorocznych uroczystościach na cześć XVIII-wiecznego cadyka Elimelecha Weissbluma, rzucił się na niego rozwścieczony tłum. Rabin był bity pięściami, a gdy upadł, brutalnie skopany.

TO MUSIAŁ BYĆ KOSZERNY MASAŻ….. BO CO INNEGO ???

– Tłuczono mnie po całym ciele. Ci bandyci krzyczeli, że mnie

zamordują. Byłem przerażony, byłem pewien, że to koniec – opowiada

 rabin Friedman. Przed linczem uratował go patrol polskiej

policji.

Czy rabin padł ofiarą przestępstwa na tle rasistowskim?

Czy napadli go

“polscy antysemici”? Nic podobnego.

Zaatakowali go jego współwyznawcy –

ortodoksyjni żydzi, w tym kilku rabinów.

Przyjaciel Ahmadineżada

Friedman należy do żydów antysyjonistów. Kilka miesięcy temu wziął udział w konferencji negacjonistów Holokaustu w Teheranie. Podczas imprezy obściskiwał się z prezydentem Iranu Mahmudem Ahmadineżadem, który wzywa do “wymazania Izraela z mapy świata”, a Zagładę nazywa mitem. Zdjęcia z tego spotkania obiegły cały świat.

-Z każdym ciosem, który mu zadawałem, czułem, jakbym przemawiał w imieniu sześciu milionów zamordowanych, zagazowanych Żydów. Stłukliśmy go tak, że długo to popamięta -powiedział “Rz” jeden z uczestników zajścia Jehuda Meszi-Zahaw. Przed wizytą w Leżajsku odwiedził wraz z kolegami Auschwitz. – Gdy go zobaczyliśmy następnego dnia, nie mogliśmy stać z założonymi rękami.

Meszi-Zahaw stoi na czele izraelskiej organizacji humanitarnej ZAKA, której członkowie zbierająszczątki ciał w miejscach, gdzie doszło do zamachów terrorystycznych.

Pobity rabin Friedman do dzisiaj przechodzi rekonwalescencję w jednej z wiedeńskich klinik. Boli go kręgosłup, głowa, jest cały posiniaczony. –To prawda, że policjanci mnie uratowali. Ale wcześniej przez dwadzieścia minut, kiedy mnie bito, nie reagowali – podkreśla. Dodaje, że zamierza pozwać polską policję do sądu.

Izrael musi zniknąć

Policjanci z Komendy Powiatowej w Leżajsku są tym oskarżeniem zaskoczeni. -Pierwsze słyszę. Interwencja była jak najbardziej prawidłowa – powiedziała “Rz” starsza aspirantka Barbara Królikowska. -Gdy tylko ci panowie zaczęli krzyczeć i szarpać poszkodowanego, wkroczyliśmy do akcji -podkreśla.

Pobicie w Polsce to niejedyny problem Friedmana. Niedawno z powodu jego poglądów z żydowskiej szkoły wyrzucono siedmioro jego dzieci. Musiał interweniować austriacki sąd. Rabin deklaruje jednak, że nie zamierza rezygnować ze swoich przekonań. -Izrael to agresywne państwo, które nie powinno istnieć. Im szybciej się rozpadnie, tym lepiej. Jego istnienie to obraza dla Boga -podkreśla.

Irytuje go też podejście większości współwyznawców do Zagłady. -Stała się ona dla nich nową religią. Zapominają o prawdziwym Bogu. Co więcej, za pomocą Holokaustu szantażują świat -przekonuje.
PIOTR ZYCHOWICZ

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: