edgier25

WordPress – Wiadomości

NIBIRU (PLANETA X )??? DZIWNE ZJAWISKO NA AUSTRALIJSKIM NIEBIE

Posted by edgier25 w dniu 1 czerwca 2012


Nibiru System In Full Color As Seen By A Passenger On-Board A Commercial Aircraft over Melbourne, Australia May 28.2012 Exclusive

logo

*********************************************************

 Temat powraca pytanie czy z utęsknieniem z powodu jego braku w mediach

Czy też jest jak najbardziej aktualny tylko my nie przykładamy do tego uwagi ???

Na prezentowanych fotografiach widać 3 obiekty o jaskrawym świetle . Widoczne są na dziennym niebie co może skłaniać nas do myśli o zastosowaniu przez kogoś graficznej przeróbki foto. Patrząc na to z innego punktu widzenia oczywiście przyjmując to jako fakt i zdjęcie jest prawdziwe to mamy   kurwa czego się obawiać , a temat został już naświetlony wcześniej i odnośnie przejścia planety X przez nasz układ można poszukać wszędzie w internecie.

Nie tak dawno opublikowałem artykuł o dziwnym obiekcie w galaktyce Oriona , który był widoczny na foto (ujęcie w oddali) przy próbie zbliżenia obrazu powiększenie obiektu zostało wycięte czyli ktoś miał powód aby wykonać taką czynność ( artykuł  ten na  LINK:https://edgier25.wordpress.com/2012/05/26/wikisky-org-co-zarejestrowaly-teleskopy-w-galaktyce-oriona/)

***********************************

logo

Nibiru w książkach Zecharii Sitchina

Planeta Nibiru pojawia się w pseudonaukowych książkach pisarza Zecharii Sitchina (po raz pierwszy w wydanej w 1974 r. książce „Twelfth Planet” – tytuł polski „Dwunasta Planeta”). Na podstawie własnej interpretacji mezopotamskich źródeł pisanych i ikonograficznych autor ten wysunął hipotezę o istnieniu w Układzie Słonecznym nieznanej astronomom planety (zwanej przez niego Nibiru), która – po szerokiej orbicie w kształcie elipsy – obiegać ma Słońce w ciągu 3600 lat. Planetę tą zamieszkiwać ma zaawansowana technologicznie rasa istot (zwanych przez niego Anunnakami), które w odległej przeszłości odwiedzać miały Ziemię wpływając na rozwój cywilizacyjny ludzkości.

Teoria ta zdobyła popularność wśród miłośników paleoastronautyki i ufologii, ale nie jest traktowana poważnie w środowiskach naukowych. Na swej stronie internetowej[8] Michael S. Heiser wylicza najważniejsze sprzeczności pomiędzy twierdzeniami Sitchina, a wiedzą mieszkańców Mezopotamii o planecie nēberu:

 • według Sitchina mieszkańcy starożytnej Mezopotamii posiadali wiedzę o wszystkich planetach Układu Słonecznego – analiza tekstów klinowych wskazuje, iż znali oni jedynie pięć planet (Merkurego, Wenus, Marsa, Jowisza i Saturna); za planety uważane też były Słońce i Księżyc;

 • według Sitchina w Układzie Słonecznym istnieje nieznana astronomom planeta o nazwie Nibiru – analiza tekstów wskazuje na identyfikację planety nēberu z planetą Jowisz;

 • według Sitchina planeta ta obiegać ma Słońce co 3600 lat – analiza tekstów wskazuje, że możliwe były coroczne obserwacje planety nēberu;

 • według Sitchina planetę Nibiru zamieszkiwać ma rasa istot zwanych Anunnakami – żaden ze znanych tekstów klinowych nie wiąże planety nēberu z bóstwami Anunnaki; żaden z tekstów nie wspomina o tym, jakoby planeta ta miała być zamieszkana.

Planeta X – Nibiru,
która co pewien czas przelatuje niedaleko Ziemi powoduje na naszej planecie zmiany klimatu, wzmożoną aktywność wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami i wiele kataklizmów.

Po raz pierwszy o jej istnieniu naukowcy ogłosili światu w roku 1987. Posiada wiele imion: Nibiru, Marduk, Nemesis, Hercolubus, Boska Planeta, Cesarska Planeta, Planeta Krzyża, Czerwona Planeta, Eris.

Nibiru jest cały czas obserwowana przez naukowców. Ostatni raz była najbliżej Ziemi 3600 lat temu podczas Wyjścia Żydów z Egiptu. 7200 lat temu podczas potopu Noego nagle na Ziemi zmieniła się temperatura, gwałtowne sztormy i lawiny wody z Antarktydy uwolniły lodowce co stało się przyczyną potopu (spekulacje naukowców).

Ponownie nadszedł czas kiedy Nibiru zbliża się do Ziemi. Naukowcy oczekują jej w roku 2012 – 2014. Wszyscy obserwujemy wielkie globalne ocieplenie i inne fenomeny, za które obwiniane jest Nibiru. Majowie też zapowiedzieli wielkie katastrofy na Ziemi w roku 2012.

Naukowcy mówią, że począwszy od maja 2009 Nibiru będzie widoczna na niebie jako czerwony obiekt. 20 lutego 2008 obiegła świat druga wiadomość. Japońscy astronomowie wierzą w istnienie nowych planet w systemie słonecznym. Japoński Profesor Tadashi Mukai i amerykański naukowiec Patrick Lykawka w kwietniu tego roku opublikowali w Astronomical Journal (Society for Astronomy USA):

” … Jest duże prawdopodobieństwo, że nieznana planeta jest ulokowana na granicach naszego układu słonecznego. Szukaliśmy w miejscu, w którym nie badaliśmy wcześniej i myślimy, że za następne kilka lat uda nam się ją znaleźć …”

logo

***********************************************************************************************

Komentarze 4 to “NIBIRU (PLANETA X )??? DZIWNE ZJAWISKO NA AUSTRALIJSKIM NIEBIE”

 1. PolYDS said

  Ostrzeżenie prorocze! Planeta spowoduje masowe zniszczenie. Czy jest to Planeta X, o której tak wielu ostrzega. Nie wiem czy tak, czy nie, nie znam też danych naukowych, ale z pewnością wiem, co powiedział mi JAHWEH, a namaszczenie uderzyło we mnie, gdy pisałam poniższe słowa.

  ******* Proroctwo 73 ********

  Człowieku, jesteś głupcem, myśląc, że możesz wyliczyć matematycznie datę, kiedy JA, JAHWEH, posłużę się planetą w MOIM gniewie, aby zesłać masową zagładę na MOICH wrogów!

  Prorocze Słowo Ostrzeżenia dla bogatych i potężnych, którzy myślą, że będą bezpieczni w podziemnych miastach, pełnych zgromadzonych skarbów, przysmaków, itd. Te podziemne miasta, które zbudowaliście i które wciąż budujecie, staną się waszymi zatopionymi grobowcami, a wy pomrzecie razem z waszymi ziemskimi skarbami! JA, JAHWEH, opóźniłem ten Sąd w odpowiedzi na modlitwy prawdziwie wierzących w imię JAHUSZUA (JEZUSA). Ci posłuszni, żyjący w Świętości przede MNĄ będą oszczędzeni. Do tej pory okazywałem łaskę ze względu na MOJE dzieci, które wołały o więcej czasu, by dotrzeć do większej ilości dusz dla Królestwa Niebieskiego!

  Sąd BOŻY jest opóźniony, ale niepowstrzymany i to wyłącznie JA, JAHWEH, jestem tym, który obliczy datę, kiedy MÓJ gniew spadnie na Ziemię. JA, JAHWEH, opóźniłem Sąd BOŻY by zmieszać i zawstydzić tych, którzy wybudowali podziemne miasta, myśląc tylko o sobie, udowadniając, że JA, JAHWEH, sam jestem Sędzia, który zdecyduje o tym, kto będzie żył, a kto umrze, oraz kto wejdzie do Nieba, a kto pójdzie do piekła.

  Pamiętajcie, że JA, JAHWEH, posyłam MYCH Apostołów i Proroków, aby ostrzegali zanim wyleję SWÓJ Gniew. To jest wasz wybór, czy będziecie słuchać i czy będziecie posłuszni, ale wiedzcie, że wszyscy będą zbierać to, co zasiali, ziarna zarówno dobre jak i złe!

  ********* Koniec Proroctwa *********

  Przekaz dany Elisabeth Elijah Nikomia dnia 12-go lipca 2003 roku.

  Polubienie

 2. kurzoczek@gmail.com said

  Czy wy wszyscy tępi jesteście. Toć to nic innego jak refleks świetlny w wielowarstwowym oknie. Tępota niezna granic.

  Polubienie

  • edgier25 said

   https://edgier25.wordpress.com/2012/11/06/tego-ludzkosc-powinna-sie-obawiac-czy-slonce-wkrotce-wniknie-do-wnetrza-obloku-materii-miedzygwiazdowej-o-temperaturze-miliona-stopni/

   Czy Słońce wkrótce wniknie do wnętrza obłoku materii międzygwiazdowej o temperaturze miliona stopni? Naukowcy z Centrum Badań Kosmicznych PAN w artykule opublikowanym w najnowszym numerze prestiżowego czasopisma Astrophysical Journal Letters sugerują,
   że zbliżanie się naszego układu planetarnego do granicy takiego obłoku dobrze wyjaśnia naturę Wstęgi – rozcinającej niebo struktury w kształcie pierścienia, odkrytej w zeszłym roku przez satelitę IBEX.

   WYJAŚNIJ TEN FENOMEN …..? ZNAWCO …… MNIE NIE JEST WSTANIE JUŻ NIC ZADZIWIĆ WIĘC PROSZĘ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ NA TEN TEMAT.
   CZY TO MY WLECIMY W TEN OBŁOK ….? CZY MOŻE TEN OBŁOK WLECI W NASZ UKŁAD . SKORO NASZ UKŁAD PRZEMIERZA WSZECHŚWIAT CZY DZIWNĄ RZECZĄ JEST MYŚLENIE ,ŻE REFLEKSY SŁONECZNE ODBIJAJĄ TYLKO SŁOŃCE ZA POMOCĄ JEGO ŚWIATŁA.
   NIE UDAWAJ MĄDREGO NAD WYROST BO NAWET NAJTĘŻSZE UMYSŁY TEGO ŚWIATA UCZĄ SIĘ TERAZ NA BIEŻĄCO.
   CZY WIDZIAŁEŚ PODOBNE ZJAWISKA NA NIEBIE W PRZESZŁOŚCI ?

   NIE PYTAM SIĘ CO TO JEST ? TYLKO DLACZEGO WYSTĘPUJE Z TAKIM NASILENIEM?

   WIĘC MOJA ODPOWIEDŹ NA TWÓJ KOMENTARZ BRZMI ” GŁUPICH NIE SIEJĄ – SAMI SIĘ RODZĄ”

   Polubienie

 3. Hey, I think your site might be having browser compatibility issues.

  When I look at your blog site in Opera, it looks fine
  but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, terrific blog!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: