edgier25

WordPress – Wiadomości

“Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie”: ruska-pravda.com

Posted by edgier25 w dniu 3 czerwca 2012


CO RAZ WIĘCEJ FAKTÓW WYCHODZI NA ŚWIATŁO DZIENNE

“Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie”: ruska-pravda.com

Rosyjskie służby wyjaśniły, w jaki sposób został zabity L. Kaczyński. Katastrofa prezydenckiego Tu-154M wynikła wskutek złośliwego przeorientowania satelitarnego systemu, produkcji amerykańskiej, zainstalowanego na pokładzie samolotu. Wskutek tego pilot w złych warunkach pogodowych nie zdążył na czas zareagować i wyciągnąć samolotu ze spadania. (…)

Przy oględzinach miejsca upadku, specjalistów najbardziej zadziwiło, dlaczego samolot odchylił się od ścieżki nalotu aż o 500 metrów i znalazł się tylko 5 metrów nad ziemią, zamiast 60. według ekspertów, Amerykanie lokalnie zmienili poziom ziemi w systemie GPS samolotu. Nikt, oprócz specsłużb USA, nie jest w stanie lokalnie zmienić współrzędnych GPS.

Taka możliwość została wymyślona dla wykorzystania w okresie wojny. Na przykład w okresie napaści Gruzji na Poludniowa Osetię w roku 2008 rosyjscy artylerzyści zderzyli się z problemem przesunięcia w ogólnodostępnym sygnale GPS. Amerykanie przesunęli w tej strefie współrzędne o 300 metrów. W rezultacie rosyjscy artylerzyści nie mogli posługiwać się ogólnie dostępnym systemem GPS. Ta teza się potwierdziła, gdy po stronie gruzińskiej zostały przejęte rządowe “Hummery” z zapasowymi dyskami do wprowadzenia do urządzeń GPS na ich pokładzie.

Kaczyński był wiernym sojusznikiem Białego Domu we wszystkim, co się tyczyło wojskowej współpracy skierowanej przeciw Rosji, ale przy tym on aż 18 razy nałożył prezydenckie veto na ustawy Sejmu oraz  propozycje Rządu mające na celu liberalizację polskiej ekonomiki. Żarliwy nacjonalizm Lecha Kaczyńskiego blokował kapitał zagraniczny w jego planach wykupu polskich przedsiębiorstw oraz banków, a w biznesie ograniczał wywóz kapitału z kraju. Szczytem jego ekonomicznego konfliktu z Waszyngtonem stało się veto wobec reformy emerytalnej proponowanej przez liberałów. Zgodnie z ich planem setki milionów dolarów mialo być przeznaczone na zakup obligacji rządowych USA i wysłane do przechowania w bankach amerykańskich. A w rezultacie dostały sie one polskim emerytom (.) Kaczyński był upartym stronnikiem ekonomicznej suwerenności polskiej ekonomiki. I za to zapłacił życiem.
Katastrofa pod Smoleńskiem miała na celu ustrzelić jednocześnie dwa zające: zbić z jego drogi twardogłowego Lecha i wbić jeszcze jeden klin w stosunki polsko-rosyjskie. W rzeczy samej, wkrótce potem amerykańskimi służbami specjalnymi został zabity były polski wicepremier Andrzej Lepper. Był to pokojowy przywódca partii “Samoobrona” jedynej prorosyjskiej partii w polskim parlamencie. Lepper był aktywnym stronnikiem białoruskiego prezydenta Aleksandra Łukaszenko.

=============================================

KOMENTARZE DO ART.

komentarz MG: Ten materiał brzmi dość przekonująco. Gdzieś czytałem dość solidne dane, że USA dysponuje tajnymi “szwadronami śmierci” w ponad 70 krajach świata!
Odnośnie wiarygodności informacji rosyjskich specsłużb, o przesunięciu satelitarnych, amerykańskich danych do GPS o 500 metrów, co ponoć zmyliło pilota odnośnie miejsca, w którym miał znajdować się samolot, mam jedno zastrzeżenie. Dowiedziałem się od kolegi z Australii, że na samolotach ponoć nie stosuje się systemu GPS takiego jak w samochodach, z tej prostej przyczyny, że samolot zbyt szybko zmienia swe położenie w stosunku do satelitów nadających sygnały GPS.
No ale prezydencki TU 154 był wyposażony w amerykańską elektronikę najnowszej generacji, więc może odbierał – i analizował – sygnał GPS.
Niezwykle interesującym jest, dlaczego pilot wyłączył wysokościomierz ciśnieniowy i zdał się tylko na radarowy odległościomierz od ziemi (który też być może był sprzężony z systemem GPS, i mapą satelitarną terenu lotniska, o czym zarówno MAK jak i polska strona uparcie milczy.)
==========================
3 komentarze na forum http://www.wiernipolsce.pl

1. Jerzy Ulicki-Rek, 16 Kwiecień 2012

Zmanipulowana (czytaj :totalnie oglupiona) tzw.opinia publiczna dziwnym zbiegiem okolicznosci nawet nie  brala pod uwage takiej wlasnie mozliwosci. A przeciez biorac pod uwage odwieczna zasad qui bono? az sie prosi o rozpatrzenie sprawy pod tym wlasnie katem. Kilka dni temu pisalem o tym wlasnie w naszym forum. Wersja:”Jedynie Rosjanie mogli to zrobic” zaklada nagle ,ze Rosja bedaca od 1917 roku pod zydowska okupacja pozbyla sie nagle jak za dotknieciem magicznej rozdzki tej wlasnie wszechobecnej w jej strukturach zarazy i jej wplywu na bieg wydarzen. Jesli przyjmemy jednak ,ze “amerykanski” czyli mossad udzial w tej zbrodni jest prawdopodobny trudno bedzie oprzec sie wrazeniu ,ze PiS-owski upor w promowaniu jednego tylko wroga moze byc swiadomym dzialaniem w celu zatarcia sladow.

2. Adm, 16 Kwiecień 2012

Poseł PiS o Tusku: “kolaborant i zdrajca”. Zajmie się nim prokurator Kaczyński: “źródło zamachu mogło być w Polsce” Musimy bez żadnych wątpliwości ustalić, czy doszło do zamachu. W cywilizowanym świecie nie było  takiego wydarzenia, jak likwidacja całego przywództwa jakiegoś państwa mówi Jarosław Kaczyński “Gazecie Polskiej”.
Czy dopuszcza Pan hipotezę, że źródło lub pomysłodawca ewentualnego zamachu są z Polski?
Uczciwe śledztwo powinno uwzględniać również taką wersję zdarzeń, bo tak też mogło być. Jednak do zbadania tego konieczne jest uchwalenie odrębnej ustawy.
– Jeśli to się potwierdzi, to będzie oznaczało, że mamy do czynienia z aktem terroru porównywalnym do ataku z 11 września. Nie chodzi o liczbę osób, ale o skalę – twierdzi Kaczyński.
———–
Jeszcze trochę a Kaczyński wprost oskarży Tuska o zamach i terroryzm i zrobi wszystko by zaprowadzić go na szafot ( Uchwali wcześniej przywrócenie kary śmierci). Czy Tusk ma tego świadomość?

3. markglogg, 16 Kwiecień 2012

A propos, to przecież nie Lech, ale jego bliźniaczy brat Jarosław, ktory z feralnego lotu nagle zrezygnował, namowił Lecha K. w rozmowie na dwadzieścia minut przed katastrofą, aby jednak, pomimo mgly, sprobowali ladować, bo inaczej bedzie wstyd przed światem, że Polacy sie boja katyńskiej mgly. Tę rozmowę przez satelitę ponoc podsłuchali Amerykanie i nie chcą pisnać, o czym “bracia w Panu” mówili ze sobą. Odnośnie hipotezy, że Lecha Kaczyńskiego, wraz z calym, zapewne “nieposluszym Panu” dowództwem wojska polskiego, zlikwidowali właśnie Amerykanie, to podejrzewam, że mogli to zrobić w ramach planowej wymiany całej polskiej elity, niev tylko wojskowej. Proszę tylko popatrzeć jak systematycznie rozwalają dzisiaj doslownie całe polskie szkolnictwo, ograniczaja nie tylko naukę historii, ale i fizyki, biologiii i chemii. Aby tylko nikt sie nie zorientował do jakiego stopnia zostalismy przez naszych “sojuszników” upodleni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: