edgier25

WordPress – Wiadomości

zabić Rona Paula jak Lecha Kaczyńskiego!

Posted by edgier25 w dniu 3 czerwca 2012


Przerażający jest dla uczestników konspiracyjnych spotkań elit światowych fakt, że to co się tam mówi nie jest już tajemnicą. Dziennikarze i badaczy konspiracji tacy jak Jim Tucker i Daniel Estulin, a także sam Alex Jones, mają już tam swoich szpiegów. Tajne, niecne plany wobec świata wyciekają, dzięki temu jest duża szansa, że nie zostaną zrealizowane. Co więcej, coraz bardziej realna staje się możliwość pociągnięcia do odpowiedzialności karnej globalnych ludobójców. 

 

Chyba najwięcej na nerwach globalistów gra nasz dzielny rodak, Luke Rudkowski, który z kamerą podchodzi do bonzów globalnej mafii i mówi im wprost o tym co ich niedługo będzie czekać za zbrodnie przeciwko ludzkości.
Przed tegorocznym spotkaniem Biderberga, Luke skonfrontował w ten sposób m.in. Tony Blaire’a, pytając go np. o zamach w Londynie jako „fałszywą flagę” zrealizowaną przez brytyjskie służby MI5 i MI6.
Sprzedajni dziennikarze ścerwomediów Laurence O’Donell udają, że nie wiedzą czym jest Bilderberg, a zło, które trawi świat tłumaczą głupotą… To, że najbardziej wpływowi ludzie na świecie spotykają się co roku i przygotowują plany dla ludzkości nie ma dla nich znaczenia.
Były szef FED, prywatnej instytucji żydowskich międzynarodowych bankierów, która wypożycza rządowi amerykańskiemu dolary na procent, nie potrafi się nawet przyznać do udziału w konferencjach Bilderberga…
Były gubernator Nowego Jorku, George Pataki, współodpowiedzialny za konspirację zamachu na WTC, uważa Bilderberg za zwykłe spotkanie towarzyskie z inteligentnymi dyskusjami. Pataki milczał gdy Luke przypomniał mu, że podczas Bilderberga ustalono m.in. instalcje rakiet we Wschodnie Europie (z Polską na czele).
Prosyjonistyczny dziennikarz Charlie Rose, który był też uczestnikiem Biderberga w 2008 roku, przyparty do muru po prostu uciekł bez słowa.
Ted Turner, który w 1996 roku twierdził, że powinna nastąpić redukcja ludności świata o 95%, na pytanie o eksterminację ludzkości próbował być dowcipny twierdząc, że powinny zginąć tylko 2 miliardy ludzi, a nie 80 czy 90 procent. ”Panie Turner, jesteś wrogiem ludzkości, robicie to samo co naziści, którzy wymordowali żydów” – oświadczył w oczy Luke Turnerowi. Założyciel CNN, oficjalnie jest jednym z największych posiadaczy wielkich obszarów lądowych, a tak naprawdę to jest tylko jdnym z agentów mafii Rotszydów (podobnie jak Hindus Mittal, posiadacz hut w Polsce).
Rudkowski nie obawia się podejść do samego diabła. Można podziwiać jego zimną krew w rozmowie ze zbrodniarzem wojennym Henry Kissingerem, gdy zadał pytanie o jego ludobójstwa w Chile, Argentynie i Wschodnim Timorze.

Luke Rudkowski doskonale rozumie, że musimy się przestać bać mówić tym ludziom w oczy, że wiemy o ogólnoświatowej konspiracji i planach eksterminacji większości ludności świata. To ci ludzie muszą się nas zacząć bać, a nie my ich.

Echa „sukcesu smoleńskiego” podczas konferencji Bilderberga

Zanim uczestnicy konferencji Bilderberga zjechali się wczoraj do Chantilly w Wirgini, na miejscu był już tam tłum dziennikarzy niezależnych oraz przeciwników tajnych obrad, w tym wielu zwolenników republikańskiego kandydata na Prezydenta, Rona Paula.
Weteran badaczy Bilderberga, Jim Tucker, w rozmowie z Alexem Jonesem, ujawnił, że w lobby hotelu, jeden z uczestników wyraził chęć uśmiercenia Rona Paula i jego zwolenników, poprzez wsadzenie ich na samolot z muzułmańskimi terrorystami i wysadzenie go. W ten sposób uznał zabijanie oponentów poliycznych metodą”na samolot” jako jednym ze sposobów walki z opozycją wobec NWO.

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że to właśnie członkowie tej grupy konspiracyjnej zadecydowali o śmierci ś.p. Lecha Kaczyńskiego i 95 osób na pokładzie samolotu prezydenckiego. W podobny sposób załatwiano już w USA wielu niewygodnych ludzi. Alex Jones w audycji z piątku 1 czerwca przypomniał tragiczną śmieć senatora Barry’ego Goldwatera, republikanina z Arizony. Podobny los spotkał innych amerykańskich polityków i ludzi wpływowych, jak senatora Paula Wellstone’a, gubernatora Mela Carnahana, Sekretarza Handlu Rona Browna – lista zawiera kilkadziesiąt nazwisk osób zabitych w „katastrofach” samolotowych.

Tucker potwierdził, że mafiozi Bilderberga są bardzo zaniepokojeni rozwojem sytuacji w USA, szczególnie tym, że konspiracja, której Bilderbergjest tylko fragmentem, wychodzi na światło dzienne.
Nie można więc wykluczyć, że niedługo dojdzie do eskalacji przemocy ze strony globalistów w formie fałszywych zamachów terrorystycznych czy sztucznie stworzonych „pandemii” – po to by wprowadzić globalny terror, który uciszy na zawsze przeciwników syjonistycznego „rządu światowego”.
Nie sądzę by było to już możliwe. Musimy się jednak przygotować na najgorsze – w tej sytuacji może dojść do prób wywołania nawet III wojny światowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: