edgier25

WordPress – Wiadomości

IZRAEL RZĄDZI ŚWIATEM- USA TO CHŁOPIEC DO PODAWANIA ŻYDOM KAPCI

Posted by edgier25 w dniu 4 czerwca 2012


Totalna blokada Iranu. Tak Obama udobruchał Izrael…..

ŻYDZI TO NARÓD NAZNACZONY , A  NIE NAMASZCZONY PRZEZ BOGA !!!!

TEGO NARODU NALEŻY UNIKAĆ

 BO DOPROWADZI NAS DO WOJNY GLOBALNEJ !!!

The Jews are a nation marked, NOT anointed by God!!

AVOID THIS NATION  BO will lead to global war!

Prezydent USA Barack Obama powstrzymał Izrael przed zbrojnym uderzeniem na instalacje nuklearne Teheranu obiecując m.in. blokadę morską i powietrzną Iranu – donosi specjalizujący się w informacjach wywiadowczych izraelski portal Debka.

Jak pisze Debka, powołując się na przedstawicieli amerykańskich władz, jeśli kolejna runda negocjacji na temat programu atomowego Iranu zakończy się fiaskiem, zostaną wprowadzone nowe, skuteczne sankcje wymierzone z Teheran.

Po pierwsze, od 1 lipca miałyby zostać wprowadzone: embargo na eksport irańskiej ropy i obostrzenia dotyczące irańskich banków.

Drugim i najważniejszym elementem embarga byłoby wprowadzenie blokady lotniczej i morskiej Iranu. Polegałaby ona na tym, że żaden statek powietrzny lub morski, który wylądowałby lub przybił do irańskiego portu, nie mógłby wrócić na teren USA i Europy.

Te sankcje miałyby zastosowanie zarówno w stosunku do prywatnych, jak i będących własnością państwową jednostek. Jak pisze Debka, obostrzenia miałyby wejść w życie na jesieni.

Nie wiadomo, jak odpowiedzieć mógłby na to Iran. Jednak wcześniej wielokrotnie groził, że w wypadku wprowadzenia kolejnych sankcji zajmie strategiczną Cieśninę Ormuz, którą transportuje się około  20 proc. całego eksportu ropy na świecie.

Przycisnąć Indie i Indonezję

Trzecią obietnicą złożoną przez Waszyngton Izraelczykom w zamian za odłożenie ataku na Iran miałoby być osobiste „przyciśnięcie” przez Baracka Obamę Indii i Indonezji – dwóch krajów, które najczęściej łamią nałożone już na Iran sankcjei pomagają irańskiemu biznesowi ich omijanie.

Jak pisze Debka, władze USA upewniły się, że te plany dotrą do Teheranu kanałami dyplomatycznymi i wywiadowczymi. Dzięki temu USA zamierzają wymóc  większą uległość negocjatorów Iranu podczas zaplanowanych na 16 czerwca rozmów Moskwie. Chodzi m.in. o żądanie Zachodu dotyczące zaprzestania dalszego wzbogacania uranu do poziomu 20 proc. i udostępnienie inspektorom nuklearnym wejścia na teren instalacji atomowych gdzie – jak się podejrzewa – mogą trwać prace nad bronią masowej zagłady.

Izraelski portal podsumowuje: Iran musi być teraz świadom, że jeśli w Rosji nie zostanie osiągnięte rozwiązanie dyplomatyczne, Teheran czekają bardzo poważne sankcje ze strony społeczności międzynarodowej.

Autor: jak//gak / Źródło: debka.com

Komentarze 2 to “IZRAEL RZĄDZI ŚWIATEM- USA TO CHŁOPIEC DO PODAWANIA ŻYDOM KAPCI”

 1. mati said

   1. jezuici rządzą światem !!!!
   2. !

  Oni dzielą i rządzą. Izrael jak i usa to marionetki w rękach ży(d)mu

  Jak państewko, które powstało we współpracy satanistów nwo może rządzić światem?

  Toż to bzdura. To że ich talmudyczne pisemka o tym ich przekonują, to nie znaczy że tak jest naprawdę.

  Mędrców syjonu też ktoś wymyślił…

  I tak za tym wszystkim stoi szmatan

  Polubienie

  • edgier25 said

   Władza kościelna ma bardzo duże wpływy , ale nie na skalę ogólno -światową . Napisałem Izrael – tak na prawdę chodzi mi o syjonistów. To oni rządzą wszystkim. W czasie II w.ś starły się 2 nacje żydowskie skutkiem tego mogło dojść do światowej zagłady ludzi , wszystkich ludzi . Niemcy, Rosja – to były twarze w tym przedstawieniu , a reżyser był niewidoczny. Kościół jak można było zauważyć w tym czasie nie odgrywał większej roli……. ???

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: