edgier25

WordPress – Wiadomości

ROSYJSKA MANIFESTACJA NA ULICACH WARSZAWY ? – ROSYJSCY DECYDENCI WYWIERAJĄ NACISKI – POLSKA W STRACHU .

Posted by edgier25 w dniu 7 czerwca 2012


TO NIE KIBICE WPADLI NE TEN POMYSŁ,  ABY

MANIFESTOWAĆ W POLSCE…… 

„Dostaną zgodę, jeśli spełnią warunki”

Jeśli rosyjscy kibice spełnią wymogi demonstracji, to otrzymają zgodę na przemarsz ulicami Warszawy – powiedział w programie „Wstajesz i wiesz” Ewa Gawor, szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego stołecznego ratusza. Rosjanie chcą manifestować 12 czerwca, w dniu meczu Rosja-Polska.

Gawor przypomniała, że zgodnie z przepisam, wniosek o zorganizowanie manifestacji trzeba złożyć trzy dni wcześniej niż jest ona planowana. Także w przypadku rosyjskich kibiców, ten wymóg – jak zaznaczyła Gawor – powinien być spełniony.

Urzędnicy sprawdzą też m.in. trasę, jaką mają się poruszać rosyjscy kibice, i godzinę manifestacji. – Zobaczymy, czy to nie będzie kolidować z imprezą na stadione – zaznaczyła Gawor.

Dodała, że jeśli celem nie będzie blokada stadionu, tylko spokojny marsz, to nie będzie problemu z wydaniem stosownej zgody.

Gawor wyjaśniła, że rosyjscy kibice nie są jedynymi, którzy chcą manifestwać w czasie Euro 2012 w Warszawie. Jest m.in. wniosek o marsz na Krakowskim Przedmieściu z okazji kolejnej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. – Ten wiosek został zarejestrowany – powiedziała Gawor.

Poinformowała jednocześnie, że jeden wniosek, który wpłynął, został rozpatrzony negatywnie. Chodziło o przemarsz ok. 5 związkowców przez most Poniatowskiego i wokół Stadionu Narodowego w dniu otwarcia Euro 2012, kiedy gra Polska-Grecja.

Wniosek do ratusza

Rosyjscy kibice zapowiadają, że jeszcze dziś prześlą do władz Warszawy wniosek o zgodę na przemarsz 12 czerwca ulicami stolicy. Tego dnia rosyjska reprezentacja gra z Polską. 

Jak się dowiedział korespondent Faktów TVN w Moskwie, liderzy Stowarzyszenia Kibiców Rosyjskich dziś wieczorem mają przyjechać do Warszawy, bo jutro osobiście ustalić szczegóły.

Stowarzyszenie zapewnia, że przejście kibiców z Rosji przez centrum Warszawy po meczu z Polakami będzie miało charakter wybitnie sportowy a nie polityczny.

„Chcemy żeby wszystko odbyło się godnie, spokojnie i zgodnie ze wszystkimi przepisami” – głosi stanowisko Stowarzyszenia Rosyjskich Kibiców.

CZYTAJ INNY ARTYKUŁ…….

NIE DAJMY SIĘ ZMANIPULOWAĆ RZĄDZĄCYM Z POLSKI I ROSJI- ONI CHCĄ ZAMIESZEK !!!

Putin chce zamieszek w Polsce ???

CZYŻBY ???

( TEN KTÓRY NAPISAŁ TEN ARTYKUŁ MA NA MYŚLI

PODBURZENIE ZWYKŁYCH KIBICÓW PRZECIWKO SOBIE

– RZADY POLSKI I ROSJI CHCĄ TAKIEGO OBROTU

SPRAWY ABY LUDZIE DOSKOCZYLI SOBIE DO GARDEŁ  

ONI TAK CHCĄ NIE BĄDŹCIE IDIOTAMI !!!)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: