edgier25

WordPress – Wiadomości

TR-3B Nie każde UFO to Obcy

Posted by edgier25 w dniu 19 czerwca 2012


ARTYKUŁ     -1-

****************************************************

KONIEC Z MITEM TRÓJKĄTNEGO UFO OBCEJ

CYWILIZACJI…..

Not all UFOs are alien

Model operacyjny TR-3B zwany także Astra jest olbrzymem

długości ok. 180 m!

Operating Model TR-3B Astra is also called giant

length of about 180 m!

TR-3B nie jest fikcją i był zbudowany w

ramach tajnego projektu Aurora w oparciu o technologię z

późnych lat osiemdziesiątych na zamówienie National

Reconnaissance Office, NSA i CIA. 

TR-3B is not fiction and was built in

Aurora the secret project based on technology from

late eighties to order National

Reconnaissance Office, NSA and CIA.

Dołączona grafika    

Światła na niebie były widziane w różnych miejscach: w Belgii, Meksyku, Rosji Wielkiej Brytanii, USA i wszędzie wzbudzały zainteresowanie. Większość z nich sfilmowano kamerą video. Światła zmieniały barwę, czasami przybierały dziwne kształty wisząc nieruchomo. W niektórych przypadkach nagle znikały, co powodowało, że tłumaczono to jako zjawisko atmosferyczne. Bywały sytuacje, gdy przemieszczały się z ogromną szybkością, zmieniając kierunek lotu w sposób niemożliwy dla samolotu czy helikoptera. W większości miejsc ich obecność była rejestrowana przez wojskowe i cywilne radary obsługi lotnisk czy baz militarnych. Światełka rozpoczynają swój lot z bazy Groom Lake w Nevadzie znanej jako Dreamland albo Area 51. Większość zainteresowanych osób domyślała się, że chodzi tu o nowy projekt zwany TR-3B.

Dołączona grafika

TR-3B to jeden z najbardziej tajnych projektów sił powietrznych USA testowanych z powodzeniem już od sześciu lat, a technologia jaka jest tam podobno zastosowana graniczy z czystym science fiction. Czy aby na pewno? Skoro mówi się o tym w Discovery Channel, to znaczy, że projekt wszedł już dawno w nową fazę.

System napędowy stanowi tu pole grawitacyjne, które wytwarzane jest za pomocą reaktora z (!!!) prawdopodobnie zimną fuzją nuklearną. Pierścień pełniący rolę kolistego akceleratora wypełnionego plazmą nazwany tu systemem rozdziału pola magnetycznego otacza obrotowy przedział załogi.

Takie informacje! Jak i skąd? Otóż okazuje się, że były pracownik bazy Area 51 widział coś takiego i w udzielonym wywiadzie w TV i w internecie, ręczy, że to wszystko prawda. „Jeśli kiedykolwiek widziałeś cokolwiek trójkątnego na niebie to na pewno należy to do Stanów Zjednoczonych, a UFO jest dla tego doskonałą przykrywką”. Jak można było zrobić coś co nawet w teorii wydawało się nierealne lub traktowane z przymrużeniem oka. Pan Fouche twierdzi, że idea TR-3B jest skopiowana z technologii UFO, bo nie ulega dla niego wątpliwości, że baza w Groom Lake i wyschnięte jezioro Papoose posiada nie tylko technologię ziemską. Jak to działa? Podobno w części okrągłej statku plazma złożona głównie z rtęci jest poddana ogromnemu ciśnieniu 250000 atmosfer, schłodzona do temperatury ok. 150 K i przyspieszona w ruchu kołowym do 50000 obrotów na minutę po to, by z plazmy uzyskać nadprzewodnik, który obracając się w zmiennym polu powoduje zniesienie pola grawitacyjnego o 89%(!). To powoduje, że pojazd staje się lżejszy o 89% i jest zdolny dzięki napędowi do nieprawdopodobnych zmian kierunku lotu nawet w atmosferze. 

Dołączona grafika

Możliwości statku są ograniczone wytrzymałością ludzkiego organizmu, chociaż przy obniżeniu (spadku) masy o ok. 90% także i przyciąganie ziemskie zmniejsza się o 89%. Biorąc pod uwagę taką masę mówi się, że załoga jest w stanie bez problemów wytrzymać przyspieszenie rzędu 40 G (redukcja o 89% daje właściwie przeciążenie ok. 4,2G). Ujście napędu do utrzymania siły ciągu zlokalizowane jest w trzech narożnikach (trzy światełka). TR-3B jest statkiem osiągającym prędkość do ok. 9 Macha w normalnych warunkach aerodynamicznych (atmosfera), jednakże powyżej wysokości 120000 stóp (36600m) nie wiadomo już do jakiej prędkości może dojść. Napęd jest zupełnie bezgłośny, natomiast wyloty dysz są umiejscowione w rogach w celu uniknięcia zmniejszenia masy o 90%, co uczyniłoby siłę ciągu niewystarczającą i nieefektywną, ponadto takiego rozmieszczenia wymaga także „stabilizacja podstawy” lotu, którą wytwarza siła ciągu. Sam napęd jest relatywnie niewielki lecz nieprawdopodobnie efektywny. Jeżeli oni go naprawdę mają to technologia używana dzisiaj w wahadłowcach wydaje się być mocno przestarzała.

 Dołączona grafika

Koszt jednego TR-3B zamyka się w granicach 3 mld$. W wyniku działania fal grawitacyjnych możliwe staje się to, co do tej pory było absolutną fantastyką. Technologia ta działa podobno już od początku lat 90. Na radarze widać dziwaczne kształty albo zupełnie nic, co może być również generowane od wewnątrz. Gołym okiem można zobaczyć zmieniające się kształty od kuli, poprzez dysk, aż po dziwaczne cygaro. Od kilku lat ludzie przyjeżdżający w pobliże Groom Lake obserwowali na nocnym niebie próbne loty dziwnych świateł. Mówiono, że takich kolorów i fajerwerków nigdzie indziej nie można zobaczyć. Widziały to i widzą nadal setki osób biwakujących w pobliżu bazy. Natomiast rząd do niedawna zaprzeczał nawet istnieniu bazy w ogóle! Ostatnio prezydent Clinton oficjalnie „przydzielił” bazę do sił lotniczych Stanów Zjednoczonych. Zatem Area 51 to „zwykła” tajna baza, gdzie testuje się wszystko, co lata po niebie. 

Opracowanie i tłumaczenie: Eurycide
źródła:
http://www.zsckr.kos…pl/areatr3b.htm
http://seekers.100me…UFOManTR-3B.htm
http://www.scifiartposters.com/
http://www.ufos-alie…smicarea51.html

CZYTAJ   ARTYKUŁ 2  LINK

READ ARTICLE 2 LINK

https://edgier25.wordpress.com/2012/06/20/tr3b-dodatkowe-dane-antygrawitacja-marzenie-czy-rzeczywistosc/

Komentarzy 5 to “TR-3B Nie każde UFO to Obcy”

 1. I think everything said was very logical. But, consider this, what if you composed a catchier post title?
  I mean, I don’t wish to tell you how to run your blog, however what if you added a title to maybe grab people’s attention?
  I mean TR-3B Nie każde UFO to Obcy edgier25 is a little plain.
  You might glance at Yahoo’s home page and see how they create article titles to grab people to click. You might add a video or a related pic or two to grab readers interested about what you’ve
  written. Just my opinion, it might make your posts a little bit more interesting.

  Polubienie

 2. Thanks for helping me to obtain new ideas about computer systems.
  I also have the belief that certain of the best ways
  to help keep your notebook in prime condition is with a hard plastic-type material case, and also shell, that matches over the top of
  one’s computer. These types of protective gear tend to be model unique since they are made to fit perfectly within the natural housing. You can buy them directly from the owner, or through third party sources if they are for your notebook, however its not all laptop could have a spend on the market. Just as before, thanks for your ideas.

  Polubienie

 3. What is the particular WordPress theme you used on this web-site?
  You know where I can find a similar looking design for my personal website as
  well? Thank you so much!

  Polubienie

 4. In the event the objects aren’t utilized usually you can drive it back to once each 2 or three months, however always do it usually enough that the scale develop up isn’t yet visable whenever you wash the product.
  Most of these coffee makers, even though they might be
  less acquainted, offer one thing another for coffee fans, regardless through
  the sheer assortment of coffee designs and additionally flavors available for pod gadgets, or even the past community tastes developed.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: