edgier25

WordPress – Wiadomości

PETELICKI BYŁ NA LIŚCIE…To Staniszkis powiedziała Kaczyńskiemu o „krótkiej liście”

Posted by edgier25 w dniu 26 czerwca 2012


NIECH MA SIĘ TERAZ NA BACZNOŚCI,

POWIEDZIAŁA WIĘCEJ NIŻ POWINNA.

Kaczyński nie szanuje źródeł informacji -sprzedał ją kilo

pyrów na straganie !!!

o prof. Jadwiga Staniszkis jest osobą, która poinformowała Jarosława Kaczyńskiego o tzw. krótkiej liście, na której miał być gen. Sławomir Petelicki – donosi „Wprost”. – Ale absolutnie nie miałam na myśli likwidacji fizycznej – podkreśliła w rozmowie z tygodnikiem socjolog.

Kaczyński po nagłej śmierci Petelickiego stwierdził, że „kilka tygodni przed tym wydarzeniem pewna osoba – powszechnie znana – wymieniła Petelickiego na krótkiej liście osób, które bardzo dużo mówią i w związku z tym są zagrożone”. – Został wymieniony wśród zagrożonych i już nie żyje – mówił prezes PiS. Nie chciał jednak zdradzić, kto powiedział mu o liście.

W związku z tymi informacji polityk ma zostać przesłuchany w prokuraturze.

„Nie miałam na myśli likwidacji fizycznej”( a więc padło to zdanie….. )

Dziś „Wprost” donosi, że tą osobą jest prof. Jadwiga Staniszkis. Socjolog w rozmowie z tygodnikiem potwierdziła tę informację.

„Ale to nie jest żadna spisana lista. ( lista ta nie może ujrzeć światła dziennego , a pewnie istnieje..??? Kiedyś Andrzej Lepper wspomniał o istnieniu dokumentacji odnośnie wprowadzanego sztucznego kryzysu na świecie -w niedługim czasie  popełnił samobójstwo jak to mówią w kręgach rządowych….  śmieszne !!! )   To była moja luźna rozmowa z prezesem, w której padło kilka nazwisk. Mówiliśmy, że osoby, które mają ogromną wiedzę o mechanizmach i początkach III RP, a dziś krytykują władzę, mają problemy. Są wyciszane. Ale absolutnie nie miałam na myśli likwidacji fizycznej, tylko podważanie ich wiarygodności przez stawianie im zarzutów” – wyjaśniła Staniszkis.

Profesor przekazała również, że w rozmowie z prezesem PiS wymieniła także inne osoby będące na tejże „krótkiej liście”, m.in. Zbigniewa Siemiątkowskiego i Gromosława Czempińskiego.

Śmierć generała

Petelicki w sobotę dwa tygodnie temu został znaleziony przez żonę w podziemnym parkingu wielorodzinnego budynku, w którym mieszkał, na warszawskim Mokotowie. Znaleziono przy nim broń, z której padł strzał. Generał popełnił samobójstwo.

Petelicki był generałem w stanie spoczynku; oficerem wywiadu PRL, potem założycielem i pierwszym dowódcą jednostki GROM. We wrześniu skończyłby 66 lat. Pozostawił żonę i dwoje dzieci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: