edgier25

WordPress – Wiadomości

Klęska misji Pana Jezusa.

Posted by edgier25 w dniu 15 lipca 2012


Każdy to wie …… większość ma to w dupie !

Bóg jest Wielki ! Jakkolwiek rozumieć nauki Pana Jezusa to , sprowadzają się do jednego działania. Bóg jest dla wszystkich ludzi bez względu na rasę , bogactwo , wykształcenie i posiadaną władzę. ,,Idźcie i nauczajcie wszystkie narody,, to główne przesłanie do apostołów za życia i po zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Wiemy czego nauczał za życia swoich uczniów Pan Jezus i wiemy również , że kazał siebie nazywać Nauczycielem. Pan Jezus uczył swoich uczniów ( apostołów ) jak pojmować Boga, jakie Bóg ma względem nas wymagania oraz o wielkiej i sprawiedliwej miłości Boga do wszystkich ludzi na ziemi. Już kilka wieków po zabiciu przez Żydów Pana Jezusa część Jego wyznawców zrozumiała , że przy pomocy Jego nauki można bez najmniejszych problemów przejąć władzę nad królestwami i narodami. Na tą okoliczność zmieniono głoszone przez Pana Jezusa nauki zapisane w Ewangelii czterech ewangelistów , a piątego ewangelistę apostoła Tomasza w ogóle zatajono i pominięto milczeniem. Od XII wieku zaczęła się ostra Chrystianizacja Europy i świata nie mająca nic wspólnego z naukami Pana Jezusa. 
Powstała Święta Inkwizycja która , miała za zadanie wyrwanie władzy z rąk ludzi świeckich oraz stanowiła śledczo-sądowniczy urząd do zwalczania heretyków. Heretykami w owym czasie byli ludzie światli lub tacy , którzy stanowili zagrożenie dla władzy świeckiej , którą popierał kler . Palenie żywcem heretyków i przeciwników kleru stało się najlepszym narzędziem do zdobywania władzy. Palono żywcem , ponieważ w Biblii jest napisane ,,religia , która przelewa krew ludzką w imię Moje zniszczę,, . Dlatego stosowano ogień aby uniknąć przelania krwi ludzkiej i nie załapać się na te od Boga ostrzeżenie. 
Święta Inkwizycja spaliła żywce , połamała kołem , zamordowała w ,,Matce Boskiej,, lub spowodowała śmierć w kazamtach kościelnych około 20 milionów ludzi.Byli to przeciwnicy kleru katolickiego lub władzy świeckiej z którą współpracował kler katolicki . Na stosach płoneli żywcem naukowcy, księża innej wiary , ,,czarownice,, , lekarze …i.t.p. 
Kościół katolicki nie ma nic wspólnego z Bogiem i Jezusem. A mimo to stał się ,,posiadaczem,, Boga i jedynym spadkobiercą po Panu Jezusie, z mocy ustanowionego przez siebie prawa i sfałszowaniu Starego Testamentu ( Biblii ) i Nowego Testamentu. Co naprawdę zmieniono , a co pozostawiono jest tajemnicą Watykanu , ponieważ w podziemiach Watykanu są ukrywane orginały, które nie są dostępne dla niewtajemniczonych.Detaliczne zbrodnie ŚI oraz daty , nazwiska i stanowiska na linku http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja 
Zuchwała kardzież narodom świata Boga i sfauszowaniu nauk Pana Jezusa, kler katolicki stał się właścicielem świata i wszystkich ludzi żyjących na nim. 
Na przeciwników , którzy by mogli protestować była Święta Inkwizycja i Dogmaty Wiary 
i ,,spowiedź przenajświętsza,, 
Kler katolicki mając do swojej dyspozycji Świętą Inkwizycję pokonał bez problemów Boga i Jego wyznawców . 
Kler katolicki mając do dyspozycji Dogmaty Wiary bez problemu pokonał nauczanie Pana Jezusa . Przebiegłość kleru katolickiego polega na tym , że zrobili z Pana Jezusa Boga ,a tym samym siebie , jako Jego spadkobierców na ziemi ,stały rozwój swojej firmy i maksymalny dobrobyt na wieki.Wszystkie domgaty wiary katolickiej są w 100 % oszustwem. Niektóre z tych dogmatów są wręcz absurdalne . Do nich należy ,,wniebowzięcie Matki Boskiej,, 1100 lat po jej śmierci na oczach ,,świadków,, znanych z imienia i nazwiska została wzięta do nieba. Stało się to po przegranej wojnie ,,o grób Matki Boskiej i Ziemię Świętą,, 
Kler katolicki mając do swoje dyspozycji , wymyśloną przez w XIV wieku ,,spowiedź przenjajświętszą ,, stał się potrzebny każdej władzy cywilnej….. 
Kler katolicki jako , Strażnicy Komunizmu ! 
Pierwsze związanie kleru katolickiego z komunistami było w 1945 roku i miało na celu likwidację podziemia zbrojnego walczącego z komunistyczną władzą przyniesioną na bagnetach Armii Czerwonej do Polski. Przy pomocy ,,spowiedzi przenajświętszej,, i znajomości ludzi w parafii , kler katolicki wytropił żołnierzy AK , ZWZ , WiN i innych związków zbrojnych walczących z komunistami. Najczęściej zostały po tych żołnierzach puste groby. Wspólny sukces kleru katolickiego i komunistów był gigantyczny ! W 10 miesięcy zlikwidowano wszelki opór antykomunistyczny. 
Drugim związkiem jaki powstał przy ,,Okrągłym Stole,, było małżeństwo kleru katolickiego z żydokomuną . Powstanie tego małżeństwa przebiło swoją antypolskością Pakt Ribentrop-Mołotow. O ile Pakt Ribentrop-Mołotow zakładał IV rozbiór Polski to , małżeństwo kleru katolickiego z żydokomuną zakłada likwidację Narodu Polskiego przez wygnanie z Polski , likwidację klasy robotniczej i zamienienie jej na niewolników bez wykształcenia , tym zajęła się żydokomuna przy pomocy związków zawodowych , takich jak ,,Solidarność ,, i OPZZ. 
Kler katolicki przejął na siebie indoktrynację młodzieży w szkołach oraz utrzymywanie w ciemnocie i zacofaniu reszty Polaków. Główną tezą głoszoną przez kler katolicki jest ,,tylko biedny dostanie się do nieba,, jak wiadomo bieda idzie w parze z głupotą i o to chodzi żydokomunie i klerowi katolickiemu. 
Czy Bóg milczy widząc zbrodnie kleru katolickiego ? 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: