edgier25

WordPress – Wiadomości

Miliony szczepionek na przyszłą grypę – DARPA’s Blue Angel – Pentagon prepares millions of vaccines against future global flu

Posted by edgier25 w dniu 3 sierpnia 2012


 

Naukowcy DARPA (Defense Advanced Research Projects

Agency – Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych)

opracowali metodę masowej produkcji aż 10 milionów

szczepionek na grypę w ciągu miesiąca. 

W oświadczeniu prasowym DARPA z zeszłego tygodnia stwierdzono, że wykonano wazny krok w walce z pandemią grypy, która mogła by kiedyś zdziesiątkować ludność globu. Razem z kompanią farmaceutyczną Medicago Inc., opracowano metodę produkcji szczepionek opartą na roślinach tytoniu.

Badania potwierdziły, że pojedyncza dawka szczepionki H1N1 VLP ze standardowym aluminiowym adjuwantem, spowodowała powstanie odpowiedniej ilości przeciwciał u zwierząt. Jednak dokładna dawka dla człowieka może być ustalona jedynie na podstawie badań klinicznych.

Dotychczasowa metoda produkcji szczepionek oparta była na jajach kurzych. W przypadku nagłej epidemii, nowa metoda oparta na tytoniu będzie jednak o wiele szybsza.

Dyrektor projektu DARPA, dr Alan Magill, twierdzi, że zaszczepienie podatnych populacji we wstępnej fazie pandemii, jest krytyczne dla jej powstrzymania.
Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że podczas przyszłej pandemii grypy, nawet połowa ludności globu może być zarażona, a dostęp do szczepionki może być wydłuzony aż do 9 miesięcy. DARPA próbuje więc opracować antidotum, które mogło by być wytworzone w jak najkrótszym czasie. Nowa metoda pozwli na produkcję 10 milionów dawek szczepionki w ciągu 1 miesiąca.

Dyrektor wykonawczy Medigo, Andy Sheldon, twierdzi, że powodzenie pierwszych szybkich testów stawia jego firmę na czele tych, które mogą być wykorzystane jako pierwsi producenci w przypadku wybuchu pandemii.
Badania Medigo były prowadzone w ośrodku o powierzchni ok. 10 tys m.kw. w Północnej Karolinie, który został wybudowany kosztem 21 milionów dolarów wspólnie z DARPA.
============================================================

 Przypomnijmy czym się zajmuje DARPA.Jak podaje Wikipedia, DARPA jest agencją militarną, opracowującą nowe technologie wojskowe. To właśnie z DARPA wyszły pierwsze sieci komputerowe, czy interfejs graficzny współczesnych komputerów.
DARPA nie jest jednak zwykłą agencją, ma np. dostęp do prywatnych telefonów czy informacji o wszystkich obywatelach USA (i nie tylko). W 2002 i 2003 roku dostarczyła np. informacji o wszystkic 5 milionach pasażerów firmie lotniczej Jet Blue Airlines, łącznie ze stanami ich kont bankowych.

Co gorsza, DARPA jest jedną z najważniejszych agencji biorących udział w produkcji uzbrojonych samolotów bezzałogowych (dronów), które niedługo mają być wypuszczane w wielotysięcznych seriach nie tylko w USA. Z przecieków wynika, że niedługo cały świat będzie kontrolowany setkami tysięcy tych dronów. Będą one w stanie zlikwidować każdego człowieka z taką precyzją, że nikt inny nie ucierpi.
Po to są potrzebne prawdopdobnie szczepionki. Aby móc ustalić lokalizację każdego człowieka, wszyscy muszą zostać zaczipowani. Przejęcie produkcji szczepionek przez taką agencję militarną jest jednoznaczne – jest to połączony projekt czipowania populacji ludzkiej i wypuszczenia setek tysięcy dronów na cały świat.
Co dalej? można tylko spekulować. Totalna kontrola oznacza bezkarność. Z totalną kontrolą można bezkarnie mordować całe narody, miliardy ludzi.

Szczepionki mogą być wykorzystane w jeszcze innym, pefidnym celu. W 2005 roku z Pentagonu wyciekło nagranie wideo z propozycją wykorzystania szczepionek do lobotomii, tzw. FunVax – zniszczenia u ludzi pewnych fragmentów mózgu, czy też genów tak, by np. nie mieli uczuć religijnych. DARPA jako agencja Pentagonu na pewno jest zaangażowana w tym projekcie.

Mamy więc do czynienia nie z produkcją szczepionek, ale broni biologicznej i podstępnego wykorzystania „pandemii” do zaszczepienia ludzi czipami. Inaczej nie moża wytłumaczyć póby zaszczepienia całej populacji globu. Epidemie nigdy nie obejmowały i nie będą obejmowały całej ludności globu.

Przypomnę co o DARPA napisał „Rabarbarek” w komentarzu z 2 lipca b.r.:

DARPA scisle wspolpracuje z armia amerykanska i rzadem. Wykonuje na ich zamowienia eksperymenty, badania ,projekty , ktore potem wykorzystywane sa przez armie , CDC lub inne ” organa panstwowe” .Zajmuje sie badaniami w dziedzie biologii, medycyny , chemii , matematyki , a wszystko to utajnione . Co kryje sie za drzwiami laboratoriow wiedza tylko wtajemniczeni. DARPA nie zajmuje sie produkcja broni juz znanej i wykorzystywanej dzisiaj przez USA na licznych polach walki . Ich dzialalnosc sprowadza sie do innowacji , ktore maja powodowac rewolucyjne zmiany w przemysle militarnym i nie tylko.Kto na przyklad wie , ze to wlasnie DARPA powiazana byla z pandemia grypy H1N1 w 2009 roku?
To tam w maju tego roku powstal pomysl na program Blue Angel. Program ten skladal sie z trzech czesci. Caly swiat alarmowany byl zagrozeniem grypowym , WHO podnosilo stopien zagrozenia , tlumy nieswiadomych podstepu obywateli podwijaly rekawy , wystawiajac siebie i swoje dzieci na niebezpieczne szczepionki. Tymczasem w zaciszu laboratoriow DARPY , opracowywano plan dzialania , ktorym posluzyc sie mial Departament Obrony w razie wybuchu pandemii.Tak , tak nie Departament Zdrowia , a Obrony. Co ciekawe mowi sie w projekcie nie o naturalnych przyczynach pandemii , a o virusie laboratoryjnym , wykonanym przez czlowieka.Czesci skladowe Projektu Blue Angel to:
PHD [ predicting Health and Disease] , czyli opracowana metoda stwierdzajaca kto zachoruje , kto bedzie zarazal i kto pozostanie zdrowy . Dokladnosc testu siega 90 %[ czyli opracowano metode , na podstawie , ktorej mozna bylo sprawdzic kto nie przezyje i kogo do specjalnych obozow skierowac ??? ]AMP [ Accelerated Manufacture of Pharmaceuticals] program nastawiony na szybka produkcje szczepionek , ktore w razie zmiany konfiguracji wirusa , moga byc szybko dostosowane do nowych warunkow. MIMICO powiazanie z AMP , sprawdzanie szcepionek. Program ten wciaz istnieje , plany wywolania paniki tez.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: