edgier25

WordPress – Wiadomości

POLITYCZNE ŚCIERWO W TEN SPOSÓB MÓWI DO NARODU…….

Posted by edgier25 w dniu 22 sierpnia 2012


NIE PATRZCIE NA TO KTO KOMENTUJE PONIŻEJ , ALE CO I KOGO CYTUJE . TAKIM JĘZYKIEM JAKIM OPERUJĄ SZMACIARZE  Z ELIT  JEST UWŁACZAJĄCE CAŁEMU NARODOWI . 

TO CO JEDEN ROBI DRUGIEMU TAM NA GÓRZE  ODNOSI SIĘ DO WSZYSTKICH POLAKÓW BO SKORO JEDEN MUŁ POWIADA , ŻE BĘDZIE STRZELAŁ JAK DO KACZEK  , A TEREN ŁOWNY TO NIE TYLKO SEJM , SENAT , ALE TEREN CAŁEGO KRAJU.

OD CZASU DO CZASU WYPADA ZAMIEŚCIĆ  TROSZECZKĘ HISTORII Z NIEDALEKIEJ PRZESZŁOŚCI DLA ZAPAMIĘTANIA TYCH WSZYSTKICH CWANIACZKÓW PO TO , ABYŚMY W PRZYSZŁOŚCI NIE POPEŁNIALI BŁĘDÓW  BO NA BŁĘDY JUŻ NAS NIE STAĆ , A BŁĘDY SIĘ PANOSZĄ PO KRAJU I CZUJĄ JAK U SIEBIE 

 KURWA!  DOŚĆ TEGO JUŻ CO ???

hmm 😐

14:09
20-10-2010

wszędzie mówią, że zwolennicy Pis to zacofańcy, hołota, biedota i wieś…jak nazwać zwolenników (fanatycznych) PO  – dających się sterować w banalnie prosty sposób, nie mających własnego rozumu, albo nie wiedzących jak z niego korzystać?

True

Dlaczego poseł nie zgłosił tego na policji? Każdy obywatel ma obowiązek poinformować o przestępstwie lub jego podejrzeniu, z od posła powinniśmy wręcz tego wymagać. Jak prezes każe to nawet Lodi wymyśli historyjkę a w tym jest dobry.

Reklama

Reklama w stylu „A coś Ty zrobił dla swojego osiedla?”
Odp. poza dostaniem dobrze płatnej pracy w Urzędzie Miasta NIC

Język miłosci

1.
„To jest polityczne szambo. (…) Na to są piguły, na to są lekarze, na to są sposoby. Niech się leczy!(…) To jest głupol.
A. Wajda

2.
„Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”
J. Palikot

3.
„Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię!”
R. Sikorski

4.
„Nie trafić z 30 metrów, to trzeba ślepego snajpera”
B. Komorowski

5.
„Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek. Podobno kaczki są dość tępe.”
S. Niesiołowski

6.
„Wśród bliźniaków jednojajowych często jedno z nich jest homoseksualistą. Tak przynajmniej twierdzą medycy. Jarosław, w przeciwieństwie do Lecha, nie ma żony, dzieci, z kobietami trudno go spotkać, a mieszka z mamą i kotem.”
J. Palikot

7.
„Postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków przestać uważać bydło za niebydło?.
W. Bartoszewski

8.
„Życzę Polakom i Polsce, żeby Lech Kaczyński jak najszybciej przestał być prezydentem tego kraju”
J. Palikot

 fan

Prawda, u rządzących: PIS i PO jest ogrom nienawiści do nas Polaków. Wielokrotne i nadmierne podatki, abonament RTV, obowiązkowe fundusze emerytalne, które na dzień dobry zabierają co 10 składkę. Bariery biurokratyczne np Prawo budowlane i 50 tys zl kary za budowę domu na swej działce bez pozwoleniu

olo

Poseł ma rację i ja sie dziwię, że prokuratura nie wszczyna procedury karnej wobec osób publicznie wygłaszających takie hasła

ania17

Popieram Czartoryskiego „Uważam, że debata polityczna przekroczyła wszelkie granice. Media też powinny uderzyć się w pierś. Niestety, posłowie nieagresywni, nie są ciekawi dla mediów. ” to święta prawda, głupole w stylu palikota, niesiołwskiego i inni mogą pluć we wszystkich programach bo tylko oni są zapraszani. Sokojnego posła z tematem merytorycznym nie zaproszą no chyba , że jest szefem partii lub klubu

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: