edgier25

WordPress – Wiadomości

Rosjanie odkryli ślady życia na Wenus- TO CEL WYPRAWY NASA’s Mars Curiosity

Posted by edgier25 w dniu 29 sierpnia 2012


BEZ POWODU TAM NIE WYSŁALI SONDY !!!

Niebywałego odkrycia dokonał  rosyjski naukowiec Leonid Ksanfomaliti z Rosyjskiego Instytutu Badań Kosmicznych. Uczony podczas analizy archiwalnych zdjęć powierzchni Wenus, które wykonała w 1982 roku kosmiczna sonda Wenera-13, zauważył trzy dziwne obiekty o kształtach zbliżonych do skorpiona , dysku i czarnego prostokąta.

Po głębszym porównaniu reszty fotografii , odkrył, że ów tajemnicze obiekty poruszają się, co według naukowca świadczy o istnieniu żywych istot na planecie Wenus. Zdaniem Leonida Ksanfomaliti nie ma mowy o pomyłce , zdjęcia dostarczone przez sondę, były doskonałej jakości ,wykonywane z różnych kątów i na różnych wysokościach. Odkrycie Rosjanina potwierdza fakt ,że tajemnicze obiekty, zmieniają swoje położenie, pojawiają się i znikają.

Jeśli istnieje tam życie to prawdopodobnie różniło by sie od naszego ziemskiego pod wieloma względami. Chociaż ta planeta jest podobnych rozmiarów co Ziemia, to panują tam iście nieziemskie warunki. Występuje tam 92 razy wyższe ciśnienie jak na Ziemi,dodatkowo planeta ma bardzo grubą warstwę atmosfery. Składa się głównie z dwutlenku węgla i azotu, na dodatek przysłania powierzchnię gruba warstwa chmur dwutlenku siarki.

Do niedawna naukowcy byli zdania ,że fakt istnienia życia na Wenus jest mało prawdopodobny i nie wykluczają, że jeśli życie tam jest, to może ono występować tylko w mikroskopijnej formie. Innego zdania jest rosyjski astronom , twierdzi, że na zdjęciach widać wyraźnie ,że coś jednak tam żyje i to w znacznie większej formie jak mikroskopijna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: