edgier25

WordPress – Wiadomości

AMERYKANIN NIE ŻYJE – ŻYD SPIERDOLIŁ JAK ZAWSZE…..

Posted by edgier25 w dniu 13 września 2012


NA CHWILĘ OBECNĄ TRWAJĄ POSZUKIWANIA

 WINNEGO W SPOSÓB NA OSZOŁOMA … WINNEGO

 NALEŻY POSZUKAĆ WSZĘDZIE TAM BYLE NIE U

 ŻRÓDŁA.

PIERWSZA INFORMACJA MÓWIŁA O

 POCHODZENIU ŻYDOWSKIM PRODUCENTA I TAK SIĘ

 TRZYMAJMY TYCH DONIESIEŃ . WIADOMYM JEST TO

,ŻE SAMO POCHODZENIE JEST NIE NA RĘKĘ ANI ŻYDOM

ANI AMERYKANOM.

W ŚWIECIE MUZUŁMAŃSKIM WRZE !

Tajemnica śmierci ambasadora.

Dwa szturmy, Stevensa wynieśli Libijczycy?

Tuż po ostrzelaniu amerykańskiego konsulatu w Bengazi ambasador Chris Stevens uciekł do bezpiecznego pokoju, który zaczął wypełniać się dymem – pisze na swoich stronach CNN relacjonując atak na placówkę dyplomatyczną USA.

45 minut po tym, gdy padły pierwsze strzały (tuż przed 23 czasu lokalnego), personel odpowiedzialny za bezpieczeństwo próbował odbić konsulat, ale nieskutecznie. Drugą próbę podjęto o godzinie 23:20 – ta zakończyła się częściowym sukcesem, odbito główny budynek.     Właśnie wtedy dwóch kolejnych Amerykanów zginęło, a dwaj inni zostali ranni – powiedział CNN wysoki rangą przedstawiciel władz USA.

Dopiero o godzinie 2:30 nad ranem, przy wsparciu libijskich sił bezpieczeństwa, udało się odbić cały kompleks. Miejsce pobytu Stevensa wciąż było wtedy nieznane.

Izraelski filmowiec, którego dzieło wywołało zamieszki w Egipcie i Libii, w których zginęła czwórka Amerykanów, ukrył się. Mieszkający w Kalifornii Sam Bacile oświadczył, że jest mu przykro z powodu ataku na konsulat w Bengazi, ale nadal uważa islam za „rak”.

Wypowiadając się we wtorek przez

telefon ze swej kryjówki 56-letni

filmowiec podkreślał, że jego film był

z założenia prowokacyjną deklaracją

polityczną potępiającą islam.

Bacile, kalifornijski deweloper, mówi o sobie, iż jest izraelskim Żydem. Wierzy, że jego film pomoże Izraelowi, odsłaniając przed światem wady islamu. – Islam to rak. Koniec i kropka – powtarzał wielokrotnie.

Dwugodzinny film pt. „Innocence of Muslims” (Niewinność muzułmanów), który Bacile reżyserował i do którego napisał scenariusz, kosztował 5 milionów USD. Jego produkcję sfinansowano z pomocą ponad 100 żydowskich donatorów – powiedział filmowiec.

Mahomet jest w tym filmie przedstawiony jako oszust, nieodpowiedzialny kobieciarz, który aprobował molestowanie seksualne dzieci. Kilkunastominutowy fragment filmu krąży w internecie. Dzieło Bacile należy zaliczyć do filmów kategorii mocno amatorskich, źle wyreżyserowanych i zagranych.

Bacile przyznał, że przykro mu, iż ofiarą oburzenia, jakie w Libii wywołał jego film, padli Amerykanie.

Uznał jednak, że zawiodły systemy

bezpieczeństwa i że „Ameryka powinna coś z tym zrobić”.

TO JEST JEBNIĘTY ŻYD !!!

 DO CZEGO ON KURWA NAWOŁUJE ????????????????

Konsultant zatrudniony przy produkcji tego filmu, Steve Klein, powiedział, że reżyser obawia się o członków swojej rodziny mieszkających w Egipcie. Bacile odmówił komentarza.

Klein ujawnił, że ostrzegał reżysera, iż może się on stać „następnym Theo van Goghem”. Van Gogh, holenderski filmowiec, został zabity przez muzułmańskiego ekstremistę w 2004 roku za nakręcenie filmu, odebranego jako obraza islamu.

Reklamy

Komentarzy 5 to “AMERYKANIN NIE ŻYJE – ŻYD SPIERDOLIŁ JAK ZAWSZE…..”

 1. miziaforum said

  POMOC!!!

  Gorąca prożba do ludzi dobrego serca o pomoc dzieciom sierotom .Dam przykład rodzice nie pracowali od kiedy Kuroń wprowadził kuroniówki , ojciec jedynie na czarno . Matka urodziła siedmioro dzieci , to miała co robić z wychowaniem . W grudniu ubiegłego roku zginął tragicznie ojciec w Kawęczynie , gm Obrowo i jakby tego było mało 24 sierpnia tego roku zginęła matka na pasach w Kikole ,zabita przez 23latka urządzających wyścigi . Dzieci zostały całkowitymi sierotami , który tylko najstarszy w ubiegłym roku pracował , nie wiem jak jest stan dzisiejszy . Najmłodsze do gimnazjum i w szkole średniej , dwie studiują zaocznie to są ludzkie tragedie nie zawinione przez dzieci tylko system . Piszę dlatego licząc na ludzki odruch pomocy tym sierotom . Jeśli komuś kilka złotych nie zawadzi przekazać to proszę przekazać na adres gminy Kikół , jest podane konto pomoc dzieciom , jest to w woj Kujawsko -Pomorskim , z góry dziękuję w i mieniu dzieci .Ja również taką pomoc ze znajomymi i rodziną bliższą i dalszą przekażemy . Pomoc jest w tej chwili niezbędna , aby najstarsza z rodzeństwa mogła być rodziną zastępczą dla rodzeństwa jeszcze nie pełnoletniego .Mają dom w którym potrzebny jest gruntowny remont . Za pomoc w imieniu dzieci dziękuję.

  http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120828/INNEMIASTA14/120829287

  To jest konto, na które można wpłaca datki

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej udostępnił konto, na które można przesyłać datki: GOPS Kikół 75 95 37 0000 2004 0044 0040 0005 z dopiskiem „Pomoc osieroconym dzieciom z Kikoła”.
  Liczy się każda złotówka!

  Polubienie

 2. AQQ said

  W Jemenie też na usranców się czają.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  rozsyłajcie link

  ALARM to jest zbrodnicze narzędzie PRAWNE !!!!!!!!!!!!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/09/14/ssmanska-metoda-prawem-polskiej-policji/

  Polubienie

 4. MIZIAFORUM said

  czy kosciuł katolicki w Polsce jest zainteresowany konfliktem Z POLSKIMI MUZUŁMANAMI ???

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/09/20/polscy-muzulmanie-tatarzy-prowokowanie-do-agresji-przeciw-k-r-k/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: