edgier25

WordPress – Wiadomości

PIB ufo istoty – USA- UKRYWA TECHNOLOGIE – DLACZEGO?

Posted by edgier25 w dniu 15 października 2012


CO MYŚLĄ I MÓWIĄ LUDZIE NA TEN TEMAT ….

CHOĆ JEST ZŁOŻONY

TO ZAWSZE BYŁ TEMATEM TABU.

CO MYŚLĄ I MÓWIĄ LUDZISKA …….

 • …a, może Bóg jest kosmitą…

 • Szanowny Panie Mietku, proszę dokładnie przeczytać Stary Testament. Upadli aniołowie byli i są na Ziemi. Kiedyś udawali „bogów”, teraz udają „kosmitów”. Sprytne skurczybyki. Pozdrawiam.

  Domniemana podroż na Księżyc? Uuuuu….coś temu panu się pomyliły napoje? Lekko mówiac.

 • autor tego filmu jest głupszy niż ustawa przewiduje niema takiego czegoś jak kosmici, a poza tym w Bibli nie ma nic o tym że bóg stworzył kosmitów

 • Wszystko stałoby się jasne, gdyby uważnie czytać Biblię. Tam jest jasno napisane, że upadli aniołowie nie zostali strąceni do jakiegoś piekła, tylko NA ZIEMIĘ!Przez jakiś czas tu mieszkali w fizycznej formie i nawet zapładniali ludzkie kobiety, ale po potopie zostali pozbawieni formy fizycznej i krążą wokół Ziemi.

  Oni nie pochodzą z obcych galaktyk, tylko są tutaj cały czas! A że są istotami międzywymiarowymi, to mogą używać zarówno technologii, jak i mocy duchowych.

 • ehmmmm a najśmieśnijesze jest to że watykan jest stolicą pedofili tam jest tak ułożone prawo by można było być pedofilem….. Hmmm Religia mówi nam w dekalogu czwartego przykazania „Czcij Ojca swego i Matkę swoją” a czy zgwałcona dziewczynka przez ojca ma go dalej czcić?głupim narodem się łatwiej steruje i tak władza robi z nim co chce jak np upozorowali atak terorystyczny na wtc tylko po to by rope z iraku kraść teraz niby chcą pokojowo do Syrii wstąpić i sie okaże że tylko po ropę znowu… a czy prorok hmmm to nie przyjeżdza do mnie taka dziewucha z stanów na wakacje a dokładnie z New York jest rok młodsza ode mnie ale gdy ja byłem w klasie I technikum to ona u siebie już studiowała a rok młodsza była a poziom nauczania jest u nich zerowy na studiach ma ułamki

  REKLAMA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: