edgier25

WordPress – Wiadomości

Oto najgłupszy naród świata… Dążenia Polskiego rządu też zrobi z Nas idiotów za jakiś czas .

Posted by edgier25 w dniu 6 listopada 2012


NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TO CO DZIEJE SIĘ OBECNIE W KRAJU ….  ZAMYKANE SZKOŁY , DOSTĘP DO ALKOHOLU I NARKOTYKÓW WYCHLEWANY  HEKTOLITRAMI I JARANY TONAMI. TO MA SWÓJ OKREŚLONY CEL NAŁOŻONY PRZEZ RZĄD . CZYLI PRODUKCJA IDIOTÓW NA MASOWĄ SKALĘ ! O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI..?  PRZECIEŻ MAMY STUDENTÓW UCZĄCYCH SIĘ W DOBRYCH SZKOŁACH … CZYŻBY ?????

UCZĄ ICH MYŚLENIA MECHANICZNEGO TZN. MYŚLENIA PO ICH MYŚLI , A NIE TAKIEGO JAK TO BYŁO WCZEŚNIEJ -LUDZIE STAWALI SIĘ MĄDRZEJSI DZIĘKI SWOJEJ ZARADNOŚCI. W DZISIEJSZYCH CZASACH NIC NIE ZROBISZ BEZ ICH ZEZWOLENIA, A WSZELKIE INNE PRZEJAWY MYŚLENIA SĄ NIWELOWANE JAKO NIELEGALNE……

Link do strony mówiącej o co faktycznie chodzi z tymi inteligentnymi analfabetami !

Jak zniszczyć państwo?

https://edgier25.wordpress.com/2012/11/01/jak-zniszczyc-panstwo/

Media w Wielkiej Brytanii grzmią – Brytyjczycy należą do najbardziej niedouczonych narodów na świecie. Nie chodzi tu bynajmniej o braki w wiedzy z dziedzin nauk ścisłych czy dotyczących choćby historii. Brytyjczycy nie wiedzą nawet tak podstawowych rzeczy, jak to, skąd się bierze mleko. Wielu z nich uważa też, że jajka rosną na polu! 

Który naród na świecie – pytając kolokwialnie – należy uznać za najgłupszy? Rywalizacja na tym polu jest ogromna. Ale gdyby wsłuchać się w opinie internautów, okazałoby się, że na prowadzenie delikatnie wysuwają się Amerykanie, którzy mają wielki problem np. z geografią i – zgodnie ze stereotypami – świata poza czubkiem własnego nosa nie widzą. Zdaniem prasy na Wyspach, Brytyjczycy mają jednak szansę na zdetronizowanie dotychczasowych nieoficjalnych liderów.

Opublikowane właśnie w Wielkiej Brytanii wyniki badań są alarmujące. Na ich podstawie można uznać, że stan wiedzy obywateli tego państwa jest skandalicznie niski. Wśród populacji w wieku od 16 do 23 lat tylko mniej niż połowa osób wie, że masło jest produktem, który pochodzi od krów mlecznych. Co trzeci badany nie wie też, że jajka znoszą kury -poinformował dziennik „Daily Mail”.

To jednak nie koniec szokujących danych. Aż 10 procent Brytyjczyków we wspomnianym przedziale wiekowym nie wie, skąd pochodzi mleko – 7 procent z nich uznało, że robi się je ze zboża. Z upraw zbożowych – w opinii części ankietowanych – pochodzi także dżem i marmolada.

Wegetarianizm po brytyjsku 

CHLYP Z MASŁYM - memy

Co gorsza, nie brakuje młodych ludzi, którzy sądzą, że także bekon jest produktem pochodzenia roślinnego. Aż osiem procent badanych było przekonanych, że robi się go z pszenicy, a kolejne dwa procent myślało, że boczek produkuje się z kukurydzy. Taki sam problem był ze stekiem. W tym wypadku aż dwanaście procent pytanych stwierdziło, że robi się go z pszenicy lub kukurydzy.Pytania w ankiecie przeprowadzonej przez Linking Environment and Farming dotyczyły głównie wiedzy o produktach żywnościowych, które najczęściej trafiają na stoły mieszkańców Wysp.

„Często słyszymy doniesienia, że świadomość konsumentów na temat produktów żywnościowych cały czas się obniża. Ale dopiero nowebadania pokazują, jak bardzo zła staje się ta sytuacja” – powiedziała Caroline Drummond z Linking Environment and Farming. „Trzy na dziesięć osób, które urodziły się w latach 90., nie odwiedziły gospodarstwa rolnego przez więcej niż 10 lat. O ile odwiedziły je kiedykolwiek”.

http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Alarmujace-wyniki-badan-Oto-najglupszy-narod-swiata,wid,14577819,wiadomosc.html?smgajticaid=6f7bc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: