edgier25

WordPress – Wiadomości

ZWODZENIE LUDZI – PROJEKT BLUE BEAM- 3 ANTYCHRYST -Fundacja KESHE- Technologie kosmiczne dla Ludzi – KTO NIE CHCE UWOLNIENIA PRAWDY I DĄŻY DO WOJNY

Posted by edgier25 w dniu 14 listopada 2012


ZWODZENIE LUDZI – PROJEKT BLUE BEAM- ANTYCHRYST

„Cała ziemia w podziwie spoglądała na bestię” (Apok. 13, 3)

Antychryst maskuje swoją obecność

Pierwsze pytanie jakie zadaje sobie wielu ludzi w tym apokaliptycznym wieku brzmi: czy czas Antychrysta jest bliski, czy też już wkroczyliśmy w niego.Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie twierdzącym TAK – jedynie BYĆ MOŻE.Jednakże jedna rzecz jest pewna. Kiedy Antychryst pojawi się na ziemi nikt, lub prawie nikt nie rozpozna go jako Antychrysta. On sam będzie starannie ukrywał swoją tożsamość. On nie poświadczy się mówiąc: „Jestem Antychrystem. Nadchodzę!”.

– A zatem, jakie będzie jego przyjście?Oczywiście, przez zwodzenie. Pod osłoną szatańskiej zasłony dymnej będzie działać w imię Chrystusa. Ukaże się jako prawowity przywódca, „okazując się jakby był Bogiem” (II Tes. 2, 4). Będzie cieszyć się wielką popularnością i wielka liczba ludzi obwoła go największym przywódcą ludzkości. „I cała ziemia z podziwem spoglądała na bestię” (Apok. 13, 3).

Jednym ze znaków, jaki czujni chrześcijanie mogą dostrzec w otoczeniu Antychrysta jest popularność. Jako że Antychryst nie może podobać się Bogu, musi on zadowalać ludzi. Niepopularny Antychryst nie może osiągnąć swojego celu. Musi on używać środków, które zapewnią mu przychylność tłumu. W przeciwieństwie do tego, wszyscy Apostołowie Chrystusa chcieli zawsze być miłymi Bogu, a nie ludziom. Św. Paweł mówi: „Jeślibym się jeszcze ludziom podobał, nie byłbym sługą Chrystusa (Si adhuc hominibus placerem, Christi servus non essem)” (Gal. 1, 10). Św. Jan Apostoł mówi: „a każdy duch, który rozrywa Jezusa, nie jest z Boga i ten jest antychryst, o którym słyszeliście, że idzie (et omnis spiritus qui solvit Iesum ex Deo non est; et hic est antichristus, de quo audistis quoniam venit)” (I J. 4, 3).

Przesłuchałem tego Keshe, to jest najważniejszy materiał z jakim mieliśmy do czynienia. Potwierdza to co mówił Fulford, że mosadziaki się kończą. Atak na Iran będzie dla nich samobójstwem. Trzeba to pociągnąć po polsku – nikt tu o tym nie słyszał!

PB: Keshe potwierdza mniej wiecej np. twierdzenia w Projekcie Thrive! Fostera Gambela oraz twierdzenia o unijności pól energii na wszystkich poziomach Wszechświata (w tym prastara wiedza indyjska, na czym w połączeniu z chrześcijaństwem opiera się Vismaya, widząca aury i rozmaite pola energetyczne).
Jeśli Keshe nie jest szarlatanem,  to może mamy milenijny przełom w wiedzy… chyba że uny to zniweczą i zmonopolizują dla siebie przeciw ludzkości.

Jeśli Iran wdrożył technikę magnetograwitacyjną Keshe, to wszystkie pociski, okręty, bombowce USraela, żydo-NATO i Izraela są tyle warte co kupa złomu — spoczną na dnach mórz, pustyniach… wraz z załogami głupich gojów co się dali nabrać na żydo-banksterskie bajdury o zagrożeniach odłobuzerskich państw i Al Kaidybroni masowej zaglady i programu atomowego Iranu.

Nie o program atomowy Iranu chodziło banksterom i ich USraelowi, Izraelowi i Jewrounii, tylko może o zniszczenie rodzącej się w Iranie wolności, z potencjałem na transfer na całą ludzkość, żeby ją uwolnić od banksterstwa. Podobnie zaatakowali Libię i Kadafiego — czyżby obok planów suwerenności żywnościowej, energetycznej i finansowej, Kadafi wdrażał technikę Keshe dla obronności, tylko się spóźnił?

Jeśli Keshe nie bajdurzy, jego technika daje Iranowi (i każdemu narodowi, który zechce współpracować pokojowo) suwerenność:

 • energetyczną: niewyczerpalne źródło energii z generatorów Keshe, niezależne od żydo-banksterskich zabójczych dla zdrowia ropy i gazu oraz atomu;

 • żywnościową: synteza protein z prostych, ogólnie dostępnych związków (np. CO2, CH4) i powietrza.., wolność od GMO produkcji żydo-Monsanto, od HAARPA manipulującego pogodą dla zniszczenia plonów, od żydo-spekulacji i -machinacji zaopatrzeniem w żywność i rolnymi areałami globu;

 • finansową: produkcja złota z czystego powietrza,  jeśli wierzyć prezentacjii Keshe, zamiast długów z Banku Swiatowego, MFW, jewrobanku i lichwy ‘inwestycyjnej’ żydobansterii;

 • zdrowotną: jeśli testy kliniczne na większą skalę potwierdzą — zdolność leczenia polem magnetograwitacyjnym takich chorób masowych jak rak, fibromyalgia, stwardnienie rozsiane, zespół chronicznego zmęczenia… nareszcie upragniona wolność od szarlataństwa Wielkiej Farmacji;

 • ekologiczną: usuwanie z atmosfery, wód (i gleby?) zanieczyszczeń, wyłapywanie gazów cieplarnianych CO2 i CH4 i przetwarzanie ich na proteiny;

 • transportową: uwolnienie od smrodliwego, hałaśliwego napędu spalinowego, opartego o monopol żydo-banksterski w ropie i gazie.

Keshe wydaje się mystyfikować swą technikę. W wykładach i pokazach, jakie oglądałem na youtube, ma wymówkę z ostatniej chwili, żeby nie pokazać pracującego generatora plazmowego. Niby każe chować kamery, a przecie można sfilmować jego towar mikro-kamerą ukrytą np. w okularach czy spince do włosów…

Jego referaty naukowe nie są opublikowane wedle procesu weryfikacji przez innych naukowców, nie można replikować jego procesów ani wniosków, a patenty Keshe są niedostępne, bo nie zapłacił rocznych opłat.

Najbardziej razi mnie materializm tego podobno idealistycznego czlowieka. Podkreśla cenę (wydaje sie mocno wygórowaną w stos. do mocy generatora plazmowego), straszy zwyżką ceny, tłumaczy się potrzebą zbierania środków na edukację narodów, dalsze badania i rozwój produktów. Tak jakby chcial kontrolować każdy krok w przyszłości. A wystarczy podać zasady techniki i inni zrobią to za niego, dając mu jakieś rozsądne honoraria. W żaden sposób nie wymanipuluje on domniemanego wyłącznie pokojowego użycia jego techniki. Natura i historia ludzka jest tego smutnym dowodem. Poza tym nie wiadomo, czy diabelski konkurent nie wymyśli anty-techniki.

Mam też obiekcje co do poglądów Keshe na podobno niezbywalne prawo rządow do podatkowania wsztstkiego, łącznie z produktami i usługami płynącymi z domniemanych odkryć, wynalazków i technik  Keshe. Rządy, przynajmniej w “demokracjach”, są skorumpowane, na sznurku kompleksu jot. Doją z goja podatki na lichwę banksterską, z której kompleks jot finansuje wojny i ludobójstwo. Kto dobrowolnie płaciłby podatki np. złodziejskiemu, ludobójczemu wonTuSSkowiu? Nawet w przypadku uczciwego rządu i przepędzenia pejsatego pasożyta, scyropolscy łobywatele mafijno-bandycko-agenturalni sprzeniewierzą wielką część środków podatkowych w swych przekrętach, nadużyciach i machlojach.

Zakładając, że Keshe rzeczywiście ma obiecywane techniki i domniemane rozwiązania dla ludzkości, przychodzi on za wcześnie — najpierw potrzebujemy odnowy naszej boskiej duchowości, sprzedanej diabłu za komforcik życia. W obecnje sytuacji, jego idee i wynalazki momentalnie przechwyci szatańska część ludzkości (jeśli jeszcze ich nie ma).

powyższe dane MONITOR POLSKI

CO LUDZIE MYŚLĄ NA TEN TEMAT…….?

Ta technologia jest zbyt doskonala by koncerny pozwolily ja wprowadzic w zycie na calej planecie. Oznaczalo by to strate ogromnej ilosci pieniedzy dla tych organizacji. Miejmy nadzieje ze nie bedzie az tak zle i jakos sie uda 😛

Bardzo mi przykro ze ludzie nie rozumieja postepu i hejtuja z powodu braku zrozumienia tematu. Pamietajcie kiedys telewizor tez byl technologia rodem z kosmosu

Ernest Ern

 Wszystkie firmy typu energizer, duracell stracą cały swój dorobek i firme – pewnie będą walczyć o to! wszyscy producenci tych „filtruf” będą walczyć o utrzymanie firmy, zasrańce od podatku CO2 napewno na to nie pozwola 😀 ,  boening jesli nie bedzie mial patentu to upadnie , z pewnoscia bedzie walczyl o to, zeby ta technologia nie zostala wprowadzona w zycie, producenci roznego typu podwozia – ryj w piach. Życze powodzenia panu Kesha 🙂)

Flyinsocks8

Nikt sie na to nie zgodzi !!!!

Mocarstwa żyjące z ropy naftowej i z rozczepiania atomów nie dadza sobie kasy odebrać !!!

Ptero Neron

REWELACJA na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?

Iran pojmał (4.12.2011) zaawansowany dron wojskowy USA, szpiegujący w strefie zakazu lotów nad terytorium Iranu. Dron nie rozbił się, nie został zestrzelony, tylko bezpiecznie schwytany przez irański pojazd powietrzny, w oparciu o technikę Keshe. Obama poprosił uprzejmie, by Iran oddał drona. Poniżej można przeczytać relacje na Pesn.com, znaleźć odpowiedź od pana Keshe i posłuchać wywiadu z nim parę dni po fakcie, w którym Keshe wyjaśnia, co się stało.

Nauka i Technologia Nowej Ery – 23.10.2012 – Dionizy Pietroń

Reklamy

Komentarze 3 to “ZWODZENIE LUDZI – PROJEKT BLUE BEAM- 3 ANTYCHRYST -Fundacja KESHE- Technologie kosmiczne dla Ludzi – KTO NIE CHCE UWOLNIENIA PRAWDY I DĄŻY DO WOJNY”

 1. edgier25 said

  CZŁOWIEK RÓŻNIE MYŚLI O KRYZYSIE…. ALE CZYŻ TO NIE JEST ODPOWIEDNI MOMENT DO NACHAPANIA SIĘ KASY ?
  MAM NADZIEJĘ ,ŻE TEN KUREWNIK PADNIE ….. WRAZ Z TYMI WSZYSTKIMI STOJĄCYMI ZA TYM DZIADOSTWEM !

  Polubienie

 2. Pan Keshe w wielki piątek ogłosił się Mesjaszem – czytajcie Apokalipsę „kto ma mądrość niech liczbę bestii przeliczy”

  Polubienie

  • edgier25 said

   Różnie to można odbierać .. ? Keshe – kim jest i co tak naprawdę posiada w zanadrzu tego jeszcze nie wiemy .. ? Same znaki zapytania i nic więcej . Igranie z materią i antymaterią raczej nie napawa optymizmem , a zwłaszcza w dzisiejszych czasach . Pożyjemy zobaczymy co nam świat zgotuje , ale chyba nic dobrego …

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: