edgier25

WordPress – Wiadomości

21-12-2012 TO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ !!!!

Posted by edgier25 w dniu 24 listopada 2012


Czytając tak wiele nowinek na tematy związane z apokalipsą i kataklizmami ten przypadek jest na prawdę możliwy . Jakiś czas temu naukowcy stwierdzili ,że nasz układ wpada w obłok materii międzygwiazdowej zaś po przeczytaniu poniższego artykułu można doszukać się powiązania i zbieżności zachodzących w tym czasie……

zobacz też

TEGO LUDZKOŚĆ POWINNA SIĘ OBAWIAĆ …? – Czy Słońce wkrótce wniknie do wnętrza obłoku materii międzygwiazdowej

Co nas czeka gdy Ziemia trafi w strefę równika galaktycznego? Czy czeka nas globalna katastrofa, która miała już miejsce.

 

Od lat badamy sprawę dotyczącą zachować wszechświata w stosunku naszej galaktyki, układu słonecznego i Ziemi. Dziś te informacje chcielibyśmy połączyć z przepowiedniami jakie od dawna przepowiadają o wielkim kataklizmem jaki wydarzyć ma się już wtedy, gdy Ziemia wejdzie w środek równika galaktycznego. To że się kręcimy, to że się kręci cały układ słoneczny, a nawet galaktyki to sprawa biegunów wszechświata. Wybiegając tym tropem w przyszłość widzimy, że zachowanie wszechświata i galaktyki jest takie samo jak ziemi w swojej sferze magnetycznej. Stojąc np. na równiku i wylewając wodę w pojemnik z którego ta woda wycieka, widzimy iż upływająca woda nie kreci się w żadną stronę, jak to ma miejsce na stronie północnej ziemi czy południowej.

Dołączona grafika

Tym faktem obrazując wnętrze galaktyki możemy domyśleć się, że rządzące w galaktyce siły elektromagnetyczne będą identyczne z tymi co mamy na ziemi, a w efekcie tego zdarzenia Ziemia wchodząc w strefę równika galaktycznego po prostu się zatrzyma na czas ok. 7 dni. Centrum galaktyki jest oznaczona tzw. 13 znakiem zodiaku jakim jest Wężownik, przez który w wierzeniach uważano iż to symbol szatana, a dokładnie symbol wielkiego kataklizmu.Według naszych odkryć astronomicznych, odkrywamy coś, czego jeszcze dotąd żadni naukowcy nie odkryli. Tak jak jest to obecnie określane, widzimy że nasze planety poruszają się poziomo, jednakże gdy będziemy w bezruchu to, aby nie wypaść z pierścienia galaktycznego coś musi nas trzymać w pionie. Oparte techniki sugerują iż dzięki temu, że nasz układ słoneczny porusza się w poziomie, to nie musi żadna siła go trzymać w pionie by nie upadł. Jednakże gdy się zatrzymamy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo iż cały układ słoneczny nie będzie jak dotąd wyglądał w sposób poziomy lecz pionowy. W przeszłości udowodniono, że Świat kręcił się w pionie, więc nie wykluczamy tego właśnie zdarzenia.

Wyobraźmy sobie układ słoneczny, który z poruszania poziomego będzie poruszał się w pionie. Widząc taki obraz stwierdzamy iż to będzie koniec większości gatunków żyjących na ziemi. Cały klimat zmieni się, a wpadając w wir układu poziomego w pionowy, ulegając tzw. spadaniu możemy natrafić na masę meteorytów, a nawet rozbić się o jakąś planetę. Spadając naszym układem w stylu węża (wężownika) czyli pionowo możemy mijać inne układy i obserwować m.in. inne Słońca itd. (To co pisał Nostradamus, na temat 2 Słońc na niebie). Może czekać ziemię np. doszczętnie spalenie, bo za blisko w momencie stopu galaktycznego może się zbliżyć do słońca, lub też do innej gwiazdy o podobnych temperaturowych skłonnościach. ( W tym także przepowiednia głosi” że czwarty anioł zarzuci czasze na słońce i będzie mu dana moc palenia ludzi żarem”.)

Równik będzie zwrotnikiem, a zwrotnik równikiem w całym układzie słonecznym i z planetami włącznie.

Cały cykl opiera się na tzw. schemacie krzyża. Dochodząc do równika galaktycznego widzimy splot równika z równoleżnikiem. Wężownik pokazuje w tym stadium coś na miarę walki z dobrem (stworzeniem ludzkim) używając swojego bezruchu magnetycznego, niszczącego wielką pracę Bożą. Opierając się na schematach galaktyki widzimy iż krzyż galaktyczny styka się w tym miejscu z wężownikiem, który obraca wszystko co dobre w zło, czyli aktualne życie ludzi w chaos i cierpienie jakie ma miejsce podczas największego w dziejach kataklizmu.

Na koniec powiemy, że jedno jest pewne iż równik galaktyczny ma takie samo zastosowanie co równik na Ziemi, więc zatrzymanie się naszej planety w miejscu jest w 99,9% prawdopodobne. Jednakże bądźmy nadzieji, że w tym że momencie nie zatrzymają się nasze serca, które są uzależnione od pola elektromagnetycznego.

Komentarzy 5 to “21-12-2012 TO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ !!!!”

 1. Rico said

  A TU NA TEJ STRONIE ZNALAZŁEM JESZCZE COŚ CO MOŻE BYĆ UZUPEŁNIENIEM DLA TEGO PRZEJŚCIA
  Nowe informacje o trzech dniach ciemności
  http://innemedium.pl/wiadomosc/nowe-informacje-o-trzech-dniach-ciemnosci

  Lama zwany Wyrocznią nie twierdzi, że do tych wydarzeń na pewno dojdzie, ale wskazuje na szereg czynników, które mogą spowodować, że faktycznie coś wyjątkowego wisi w powietrzu. W grudniu tego roku dojdzie do specyficznego ustawienia planet i jest to fakt bezdyskusyjny. Według tybetańskiego lamy najpierw będzie ciepła jesień i zima a potem szczególnie ważnym dniem będzie 21 grudnia, ponieważ wtedy wszystko się zacznie. Nasz układ planetarny wraz z Ziemią znajdzie się wtedy we fragmencie przestrzeni zwanym przez niego pasmem zerowym. Inni nazywają to również galaktycznym równikiem.

  Ciemność, jaka wtedy ma według niego nastać wynika z tego, że to specjalny obszar przestrzeni, w którym nie działa energia. W efekcie wokół nas znajdzie się ciemność i cisza. Lama opowiadał, że momentami będzie można zobaczyć jakieś kształty. Czasami dojdzie też do wstrząsów, niektóre budynki zostaną zniszczone. Jak sądzi Lama miasta mogą stracić do 10 % populacji.

  Tybetańczyk udziela dodatkowo kilku rad. Po pierwsze, rekomenduje załatwienie wszystkich swoich spraw przed 21 grudnia. Poza tym sugeruje, aby 20 grudnia zabrać dzieci za miasto wraz z dokumentami i gotówką. Trzeba udać się w miejsce gdzie będą zapasy żywności na przynajmniej 2 miesiące. Według niego łańcuchy dostaw towarów zostaną być może odtworzone właśnie po około dwóch miesiącach. Nie wiadomo jednak, na jakiej podstawie tak twierdzi.

  W miejscu gdzie będziemy przebywać należy zadbać również o zapasy wody pitnej. Przydatne może być drewno na opał. Lama podkreśla, że nie będzie działała żadna elektronika. Oczywiście oznacza to, że nie będzie działać cała komunikacja. Lama sugeruje potem to samo, co Ojciec Pio, czyli aby zasłonić okna w domu i nie wyglądać za nie. Zwraca też uwagę, aby nie ufać temu, co będą podpowiadały zmysły. Wyrocznia Szambala sugeruje, aby nie opuszczać wtedy swojego schronienia a jeśli jest to konieczne nie oddalać się daleko, bo łatwo można będzie się zgubić. Nie będzie można zobaczyć wtedy nawet własnych rąk.

  Po ponownym pojawieniu się widocznego świata nie należy się zbytnio spieszyć z powrotem do cywilizacji. Według lamów znacznie lepiej będzie pozostawać z dala od obszarów pełnych anarchii i walk o przetrwanie. Kataklizmy będą trwały około dwóch tygodni, ale ich echa będą odczuwalne miesiącami. Przynajmniej do lutego 2013. Całkowite wyjście Ziemi z tego obszaru zerowego spodziewane jest 7 lutego 2013. Co pocieszające tybetański lama uważa, że już w marcu wszystko wróci do normy. Koniec świata, jaki znamy będzie też początkiem radykalnej zmiany dla ludzkości. Wszyscy staną się według mnicha znacznie bardziej uduchowieni.

  Nie wiadomo skąd lama zwany Wyrocznią Szambala ma aż tak dokładne informacje na temat trzech dni ciemności, skąd zna dokładne daty? Naukowcy oczywiście twierdzą, że opowieści na temat przejścia jakiegoś specjalnego obszaru w galaktyce, nie mają nic wspólnego z rzeczywistą wiedzą naukową mimo to wiele osób poszukuje odpowiedzi i być może przekazy tybetańskich lamów wydadzą się im przynajmniej interesujące.

  Polubienie

  • edgier25 said

   Witam.
   Muszę powiedzieć ,że jest to bardzo ciekawy opis wydarzeń . Patrząc teraz na te 3 wątki – one na prawdę brzmią nie ciekawie w stosunku do tego co może nas czekać już za jakiś czas ……… to daje do myślenia ????
   Jak by nie patrzył to co ma się stać i tak się stanie choć wierzyć się nie chce!
   Jest podana data 21 grudzień 2012 ….. data jak data już nie jeden się poślizgnął na przepowiadaniu przyszłości może i w tym wypadku coś przeoczono…….. poczekamy na następny termin…………???? Ale ignorować tego też nie należy .

   Polubienie

   • edgier25 said

    Może to zabrzmieć dość banalnie , ale 3 tygodnie temu moja seniorka 87-mio letnia babcina powaliła mnie swoją nowiną …Powiada tak do mnie
    ” Wiesz co mi się dzisiaj śniło???
    – odpowiedziałem nie , no to opowiadaj
    Śnili mi się Ojciec i Matka i mówili ,żeby się przygotować na koniec świata ….. kontynuując dalej swoją wypowiedź …. no widzisz takie głupoty człowiekowi się śnią”
    Gdyby ten sen miała jakieś 2 -3 lata temu to można uznać to na zasadzie sen jak sen , ale w takich okolicznościach to wzbudziło mój podziw . Kobiecina nie ogląda żadnych programów ani filmów w postaci SF bo pierwsze moje podejrzenie właśnie padło na programy w TV , które skumulowały się właśnie we śnie………..

    POŻYJEMY ZOBACZYMY……. MOŻE TO NIE O NAS CHODZI ?????

    Polubienie

  • Rico said

   Patrząc na ten eksperyment to wygląda tak jakby – powiedzmy ziemia miała przejść przez czarną dziurę.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: