edgier25

WordPress – Wiadomości

Uciekajcie z dużych miast! Dr Bill Deagle……….. ?

Posted by edgier25 w dniu 25 listopada 2012


Bardzo dziwne ostrzeżenie pojawiło się 13 listopada w audycji dr Billa Deagle na jego The Nutrimedical Report. Poniższe luźne tłumaczenie jest małym wyrywkiem z długiej, 3 godzinnej audycji. Deagle jest bardzo niechlujny w wypowiedziach i w związku z tym trudny do tłumaczenia, a cała audycja dotyczyła analizy przepowiedni Jezusa zniszczenia Jerozolimy i większości świata.

Dr Bill Deagle nie jest jedynym, który  ostrzega, ekspert finansowy Max Keiser niedawno oficjalnie zaryzykował swoją reputację, zupełnie nie opierając się na przepowiedniach, twierdząc, że  jeszcze przed kwietniem 2013 dojdzie do wielkiego krachu ekonomicznego

Na temat dr Billa Deagle można znaleć różne informacje, głównie, to że jest on groźnym agentem dezinformacyjnym (pytanie dla kogo groźny?).

Nadchodzą czasy gdy Obaminator (określenie na Obamę) będzie musiał dokonać dewaluacji pieniądza i ogłosi tzw. święto bankowe. I dotknie to całej Ameryki, bowiem jest to finansowa strona wojny handlowej.

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, jakimkolwiek dużym mieście na świecie, nie tylko w Ameryce, ale i Wilekiej Brytanii i gdziekolwiek indziej, musisz zacząć planować ucieczkę(…).  Jeśli więc jesteście w dużym mieście, to nie dajcie się tam złapać. W trakcie święta bankowego dojdzie do dewaluacji waluty oraz zniszczenia ekonomii w przyszłym roku. (…)
Dotyczy to Mumbaju w Indiach, Tokio, jakiegokolwiek wielkiego miasta. Aby się zabezpieczyć musisz mieć plan ucieczki na przedmieścia, zaplanowane miejsca na spotkania ze znajomymi. Trzeba stworzyć społeczności, wioski, z ludzi o podobnej wiedzy, którzy się zabezpieczą. Przecież sam siebie nie będziesz zaopatrywał. Potrzebne są kompletne grupy ludzi posiadających różne umiejętności, którzy będą się nawzajem wspierać. Musisz już zacząć o tym myśleć, a nie o budowie swojego zamku dla siebie i swojej żony.

Pamiętaj, że po 4 – 11 dniach cywilna milicja (organizacje paramilitarne tzw. militia) i gangi zaczną kontrolować miasta. W ciągu 2 tygodni pojawi się kanibalizm

Komentarz z powyższego linka

PLECAK UCIECZKOWY
W Stanach Zjednoczonych od kilku lat jest prawdziwe szaleństwo związane z ruchem tak zwanych Preppersów (od ang. „to prepare” – przygotowywać się). Kim jest Preppers? To człowiek, który w momencie rozpoczęcia Armagedonu będzie przygotowany na najgorsze i nie zaskoczy go ani masowy brak żywności, ani tym bardziej całkowity chaos i ekstremalna przemoc.

Preppersi od dawna kupują żywność w puszkach, kopią schrony i dbają o to, aby mieć własne (niezależne od lokalnych wodociągów) ujęcia wody. Proponują oni stworzyć tzw. Plecak Ucieczkowy, który zawsze powinien być widoczny i który będzie tym, co chwycimy do ręki wtedy, kiedy „się zacznie”.

W Plecaku Ucieczkowym powinien być zestaw rzeczy niezbędnych do przeżycia pierwszych dni po Armagedonie, a także rozpoczęcia nowego życia….

http://nnka.wordpress.com/2012/11/24/bardzo-dziwne-ostrzezenie-pojawilo-sie-13-listopada-w-audycji-dr-billa-deagle/

 

Komentarze 2 to “Uciekajcie z dużych miast! Dr Bill Deagle……….. ?”

  1. shuang said

    Czy nie jest tak, że w Polsce żyjemy cały czas w Armagedonie? I wszyscy mamy „plecaki ucieczkowe”… 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: