edgier25

WordPress – Wiadomości

Michalkiewicz w kościele: Niemieckie i żydowskie banki szykują rozbiór Polski

Posted by edgier25 w dniu 8 grudnia 2012


Polska daje się opleść agenturze. Oddaje władzę bankom żydowskim i niemieckim. Ogłupia społeczeństwo cyfrową telewizją. Oczywiście, bez TV Trwam – usłyszeli wierni od Stanisława Michalkiewicza w jednym z zielonogórskich kościołów.

Do zielonogórskiej redakcji „Gazety” zadzwonił oburzony mieszkaniec os. Braniborskiego. – Proboszcz nam do kościoła antysemitów sprowadza. Proszę przyjść, to pan zobaczy – denerwował się.

No to poszedłem. Do kościoła pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej – najmłodszego w Zielonej Górze – przyjechał Stanisław Michalkiewicz. Znany prawicowy publicysta, zakładał niegdyś UPR. Dziś związany jest z Nową Prawicą Korwin-Mikkego. W 2006 r. zasłynął antysemickim felietonem na antenie Radia Maryja.W radiu mówił o roszczeniach organizacji żydowskich do spadku po ofiarach Holocaustu w Polsce. Rada Etyki Mediów uznała, że autor posługiwał się „językiem nienawiści”. Organizacje żydowskie nazwał „firmami koncernu holokaustowej industrii”, czyli takimi, które czerpią zyski z Holocaustu.

Poglądy Michalkiewicza od tamtego czasu niewiele się zmieniły. Na spotkaniu w kościele uderzał w podobny ton.

Banki niemieckie i żydowskie szykują rozbiór Polski

A wprowadzenie planu w życie – według Michalkiewicza – umożliwi Sejm. Wystarczy, że przyjmie ustawę o kredycie z odwróconą hipoteką. Projekt Ministerstwa Finansów pozwoli Polakom przekazywać prawa własności nieruchomości bankom w zamian za dożywotnią rentę. Banki przejmą nieruchomości po śmierci właścicieli.

– A jak wiadomo, większość banków na polskim rynku to banki żydowskie i niemieckie. W Polsce rozwija się już polityka regionalizacji, która może sprawić, że stanie się krajem federacyjnym. Wtedy ujawni się bardzo demokratyczna, pokojowa i oddolna inicjatywa plebiscytu. Nowi właściciele zdecydują, do której stolicy chcą odprowadzać podatki. Nie jest tajemnicą, że mieszkańcy niektórych rejonów Polski będą je chcieli odprowadzać do Berlina. A Berlin roztoczy nad takimi rejonami swoją opiekę. Stad już tylko krok do rozbioru Polski. – tłumaczył Michalkiewicz. Wypełniony do granic kościół słuchał go ze śmiertelną powagą.

– Przygotowania do wojny na drodze dyplomatycznej bardzo łatwo ukryć. Trudniej, gdy już następuje koncentracja wojsk na granicy. Na razie te przygotowania są w pierwszej fazie, choć i przy granicy zaczyna się coś dziać – dodawał.

Zdaniem Michalkiewicza, Niemcy i Żydzi starają się uśpić czujność Polaków i światowej opinii publicznej. Nie robią tego wprost, aby nie wzbudzać podejrzeń. – Opór będzie przedstawiony jako wybuch polskiego antysemityzmu, a jak wiadomo, z antysemityzmem jest krótka rozmowa. Jeśli nie jesteś przeciw, to znaczy, że sam jesteś za – mówił.

– Czy to Żydzi w takim razie rządzą Polską? – dopytywał postawny siwowłosy mężczyzna.

– Nie zwalajmy wszystkiego na Żydów, bo stwierdzenie, że Żydzi są winni wszystkiego się nie obroni. Są przecież wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, powodzie, z którymi Żydzi nie mają nic wspólnego – zauważył Michalkiewicz.

Polską rządzą tajne służby, a rząd jest na usługach agentury

Zdaniem publicysty kraj przed rozbiorem może uchronić tylko silne państwo. Ale na to nie ma szans, bo realną władzę w kraju dzierży… agentura. Tajne służby zaczęły przejmować kontrolę nad Polską, gdy PRL chylił się ku upadkowi. Dziś strzegą wpływów i obecnego status quo. – Rządzące partie polityczne są transmisją agentury do rządu, wykonują jej polecenia i reprezentują interesy sitwy – mówił Michalkiewicz.

Ostatnio agentura – dowodził – zobaczyła zagrożenie w radykalizujących się nacjonalistach spod znaku Marszu Niepodległości. Dlatego teraz trwa na nich polityczna nagonka. – Proszę zwrócić uwagę na deklarację ministra Gowina, który mówił po Marszu: „Dopóki PiS ma monopol na patriotyzm, to nic nam nie grozi”. Państwo rozumiecie – nam. Człowiekowi czasem się coś wymsknie i nawet Gowin czasem powie coś szczerego – przekonywał Michalkiewicz.

Albo sprawa Brunona K., którą ostatnio żyje cała Polska. – Przypomina mi podpalenie Reichstagu w Berlinie przez Hitlera. Winę zrzucono na komunistów, a pożar posłużył do wprowadzenia w Niemczech stanu wyjątkowego. Obawiam się, sprawa Brunona K. uruchomi u nas proces podobny – zapowiada publicysta.

Telewizja cyfrowa wkurza ludzi

Wśród słuchających przeważali starsi, ale były też grupy ludzi młodych.

– Po co mi 15 kanałów w telewizji? Mam od niedawna, bo zamontowali nam telewizję cyfrową. Chyba tylko po to, aby nas ogłupiać – sam sobie odpowiedział starszy mieszkaniec, a Michalkiewicz tylko potwierdził.

– Czy powinnam pójść na spotkanie z Niesiołowskim i „poseł Butkiewicz z peło”, aby im powiedzieć, że wyrzucając Telewizję Trwam z multipleksu robią z nas obywateli drugiej kategorii? – dopytywała kolejna.

– Od Niesiołowskiego to pani prawdy nie usłyszy. Najpierw go powinien przebadać weterynarz. Bo to weterynarze zajmują się leczeniem wścieklizny – odpowiadał Michalkiewicz.

W kościele było też kilkoro księży i zakonnic. Na koniec jeden z księży podziękował Michalkiewiczowi „za pouczający wykład, który porządkuje zagadnienia ważne dla sprawy narodowej”.

Ksiądz miał ochotę mówić dłużej, ale przerwali mu słuchacze. – Ksiądz do wiernych może mówić co dzień, a pana Michalkiewicza to my mamy raz na 10 lat – usłyszał od starszego mężczyzny. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: