edgier25

WordPress – Wiadomości

CHANG’S 2 LOKALIZACJA BUDOWLI NA KSIĘŻYCU –

Posted by edgier25 w dniu 16 grudnia 2012


zobacz film

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hKadoX3rfcE

PIERWSZY DOWÓD NA OKŁAMYWANIE

LUDZI PRZEZ NASA

Właśnie brak dobrych wyjaśnień powoduje, że nie ma co liczyć, że media głównego nurtu podejmą temat. Słynny ufolog Alex Collier twierdzi, że Księżyc pojawił się na orbicie Ziemi najwyżej 11 tysięcy lat temu i został sprowadzony przez inwazyjną cywilizację obcych. Według niego część z tych obcych przebywa pod powierzchnia Księżyca a część nawet pod powierzchnią Ziemi. Trudno powiedzieć, czy jest to prawda, ale uznawanie tego za oczywisty nonsens przy jednoczesnym usłużnym niezauważaniu wielu potwierdzających to faktów można odebrać tylko, jako psychologiczny mechanizm wypierania.

2012 moon - chang's 2

Wiadomo nie od dziś, że NASA utajnia odkrycia, które nie pasują do forsowanej przez nich wizji kosmosu. Mimo to informacje o ewidentnie sztucznych strukturach znajdujących się tam pozostawały nieznane dla społeczeństwa. Działo się tak głównie, dlatego, że nie wystarczy przyznać, ze po ciemnej stronie Księżyca, niewidocznej z ziemi jest bardzo dużo obiektów o kształcie kopuł czy też regularnych prostopadłościanów przypominających wręcz jakieś fabryki. Trzeba jeszcze zaproponować racjonalne wyjaśnienia. Skoro takich nie ma to lepiej o pewnych sprawach nie mówić. Taka była geneza tego oszustwa. Teraz jednak wychodzi szydło z worka i Chang’e-2 obfotografował całą ciemną stronę Księżyca łamiąc monopol wiodących potęg kosmicznych na informacje o pobliskiej nam przestrzeni kosmicznej.

opis znz

Reklamy

Komentarzy 12 to “CHANG’S 2 LOKALIZACJA BUDOWLI NA KSIĘŻYCU –”

 1. shuang said

  Jestem sceptyczny co do UFO ale jeśli przyjąć, że są, to pozostaje i tak pytanie: skąd oni się wzięli? Wieczni czy co?
  I albo przyjmiemy koncepcję materialistyczną albo spirytystyczną czyli w sumie teistyczną. Innych możliwości nie ma.

  Polubienie

 2. shuang said

  Ps:
  Takie zdjęcie w dodatku o tej ostrości może być ściemą wyprodukowaną w studio. Poza tym widziałem już zdjęcia obiektów przemysłowych wyglądających jak prawdziwe a robione na hałdach ziemi w których umieszczono modele. „Zdjęcia z satelitów” są nieweryfikowalne w tym sensie, że przechodzą przez dysponentów satelitów i upubliczniane są oficjalnie albo mogą być jako tzw. „przecieki”. Tym bardziej, że dotyczą niewidocznej części księżyca czy Marsa które to zdjęcia nie są weryfikowalne przez niezależnych badaczy. O ile pamiętam filmowano już „pobyty na księżycu” z wiatrem i cieniami w tle. Od tamtego czasu technika zrobiła kolosalne postępy i wymyślono różne Photoshopy. W planach jest „Projekt Blue Beam”. To dopiero będzie przeżycie estetyczne. Ciekawe ilu da się nabrać na ten numer?

  Polubienie

  • edgier25 said

   Masz rację z tym blue beamem , ale należy pamiętać ,że Chińczycy będą chcieli postawić NASA w sytuacji patowej i udowodnić im kłamstwo i to poważne kłamstwo skierowane pod adresem ludzkości. Chińczykom po wysłaniu sondy na orbitę księżyca zależeć będzie na wiarygodności więc nie powinni szafować autorytetem .

   Polubienie

   • shuang said

    Z tą wiarygodnością to może być różnie, ale nie kwestionuję tego kierunku. Natomiast jest tu film, który pokazuje m.in związek USA-Chiny w polityce globalnej.

    czyli Endgame global investment.
    Ja go mam z transkrypcją polską.
    W każdym razie niewykluczone, że jest to „globalne oszustwo”, choć jedna z przepowiedni mówi – trochę „leciwa” – o wielkiej wojnie USA + Rosja kontra Chiny. Pewne procesy wskazują, że ten kierunek może się ziścić.

    Polubienie

 3. shuang said

  Tu będzie jako „odpowiedz” bo się robi ciasno. 🙂
  Interesujące, ale dla mnie nie jest zaskoczeniem. Od ponad 10-ciu lat zajmuję się NWO i nie to, żebym się uważał za eksperta ale jakąś orientację siłą rzeczy się zdobywa, chociażby przez zasiedzenie.
  Czyli, że niedługo będziemy w całkowitym „matrixie”, to jak w tym wszystkim odnaleźć prawdę, skoro wszystko może być oszustwem? Mnie pozostaje wiara, że Bóg jest nad tym wszystkim. Co do niewierzących w istnienie Boga się nie wypowiadam i trudno byłoby mi radzić. Już dzisiaj wielu idzie za złudami NWO. Ja to przerabiałem na własnej skórze jako „oszołom” wśród bliskich.
  Zaakceptowaliśmy jako państwo konwencję o ochronie praw kobiet i rodziny zdaje się tam, więc powinienem się spytać czy Waść to na pewno chłop i czy masz społeczne potwierdzenie tego. Czyż to nie matrix?
  Jak człowiek widzi takie bzdety to czasem czuje się bezradny ale na szczęście to przejściówki. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo a zwłaszcza chrześcijanom. Tylko czy ja jestem gotowy na to? Oto jest pytanie. Czas pokaże.

  Polubienie

 4. This is a topic that’s near to my heart… Cheers! Exactly where are your contact details
  though?

  Polubienie

 5. miziaforum said

  UWAGA PIERWSZE W POLSCE MORDERSTWO Z GŁODU , PROSZĄCY O ZAKUP PLACKÓW ZOSTAŁ OLANY WIĘC WZIĄŁ NÓŻ I ….

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/12/11/bezdomnydzgnol-nozem-bo-nie-chcial-mu-kupic-plackow/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: