edgier25

WordPress – Wiadomości

ODCZEPIEŃCY W POLSKIM RZĄDZIE ! Konik na biegunach zamiast żłobka i choinki…..

Posted by edgier25 w dniu 19 grudnia 2012


Konik na biegunach zamiast żłobka i choinki…..

Posłowie do PE otrzymali kartki z życzeniami na Boże Narodzenia z polskiej palcówki dyplomatycznej działającej w Brukseli, placówki reprezentującej rząd RP i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Kartka nie ma nic wspólnego z Bożym Narodzeniem.

Kartka z życzeniami dla polskich europosłów to wycinanka – konik na biegunach.

To odcinanie się od tradycji chrześcijańskich – powiedział europoseł Marek Gróbarczyk.

( Nikt nie jest ślepy na tyle ,żeby nie zauważyć tych przemian … tradycję , dobro jaką jest rodzina i jej więzi zastępuje się sądami i urzędasami , którzy mają wpływ na życie ludzi do momentu kiedy nastąpi rozłam ! A kiedy cel zostanie osiągnięty następuje bezpardonowe odcięcie się od tych ludzi –  CHAMSTWO I OBŁUDA , ALE KTO MIECZEM WOJUJE…….itd.)

– To co dostaliśmy z ambasady to żenujący paradoks historyczny. Kartka, która przypomina konika bujanego. Trudno zrozumieć co ma oznaczać. Jest to przerażające bo rząd de facto idzie jak „stado baranów” za laicyzmem – przenikającym i niezwykle szkodliwych – powiedział europoseł Marek Gróbarczyk.

Były minister dodał, że przejawia się to m.in. tym, że nie wydano zgody na postawienie choinki na głównym placu przed parlamentem. Postawiono natomiast figurę przypominającą rusztowanie. Takie działanie jest wspierane przez polski rząd, który reprezentuje społeczeństwo w 90 proc. chrześcijańskie.

– To pokazuje zwariowanie tego świata, które jest wspierane przez polski rząd i naszych reprezentantów. Trzeb zadać pytanie czy to są ludzie, którzy powinni nas reprezentować? Oni wstydzą się własnej tradycji i nie mają nic wspólnego z tym, z czego się wywodzą – powiedział europoseł Marek Gróbarczyk.

Marek Gróbarczyk stwierdził, że takie działanie to wypieranie chrześcijaństwa na rzecz „koników na bujakach”. Dodał, że to zamienianie polskiej tradycji na „garść euro”.

– Bo chyba o to chodzi, aby nie stracić swojej posady i być w głównym nurcie – stwierdził Marek Gróbarczyk.

Warto zauważyć, że w sytuacji kiedy polska ambasada odcina się od symboli chrześcijańskich środowiska socjalistyczne wysyłają kartki zawierające symbole religijne, jak chociażby szopkę.

– Ateiści nie wstydzą się swojej historii, tradycji, czyli tego co wynieśli z rodzinnego domu – podsumował Marek Gróbarczyk.

dane:

http://www.radiomaryja.pl/informacje/wypieranie-chrzescijanstwa-na-rzecz-konika-na-biegunach/

KIEDY SIĘ POLSKO OBUDZISZ !!!! I POGNASZ WILKA W OWCZEJ SKÓRZE !!! A SĄ TO JUŻ NIE POJEDYNCZE EGZEMPLARZE , A CAŁE WATAHY.

 

Reklamy

Komentarze 3 to “ODCZEPIEŃCY W POLSKIM RZĄDZIE ! Konik na biegunach zamiast żłobka i choinki…..”

  1. shuang said

    Bardzo dobrze, że to opublikowałeś. 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: