edgier25

WordPress – Wiadomości

Phenian „oszukał” satelity USA. Start rakiety zaskoczył Pentagon ? – USA to jeden wielki HOLLYWOOD… TYLKO NA FILMACH WSZYSTKO GRA

Posted by edgier25 w dniu 28 grudnia 2012


Stany Zjednoczone Ameryki niegdyś potęga militarna – dzisiaj staję się tylko kadrem jednym z wielu wyprodukowanych tam filmów . TO JEDNO WIELKIE HOLLYWOOD. Kraj mistyfikacji i złudzeń optycznych. Każdy widzi to na co pozwala nam reżyser i operator kamery lecz kiedy widz przejrzy plany ….  film sf nie jest filmem sf, komedia nie jest komedią, horror nie jest horrorem i na odwrót. Ta zaraza rozprzestrzeniła się po świecie w zaskakująco szybkim tempie , gdzie za rzetelną  pracę człowiek otrzymuje udawane pieniądze zaś za udawanie chuj wie kogo ? otrzymuje się prawdziwą kasę  …..  TO JEST OBŁĘD PRAWDZIWEGO MATRIXA .

edgier25

Odpalenie północnokoreańskiej rakiety „zaskoczyło” wojsko i wywiad USA – twierdzi CNN. Amerykanie badają, jakim sposobom Koreańczykom udało się ich skutecznie zwieść. Najprawdopodobniej Phenian wykorzystał wiedzę o satelitach zwiadowczych USA.

korea_polnocna_armia_1.jpg

Start północnokoreańskiej rakiety Unha-3 miał miejsce 12 grudnia. Zaledwie kilka dni wcześniej południowokoreańskie i amerykańskie media cytowały anonimowe wypowiedzi przedstawicieli władz, którzy mówili o tym, że rakieta jest demontowana w celu usunięcia usterki i start najprawdopodobniej odłożono.Nieoczekiwany start

Odpalenie tuż po tych doniesieniach zaskoczyło nie tylko media, ale jak twierdzi CNN, również wojsko i wywiad, co jest sytuacją niepokojącą. Postawiona w stan gotowości flota i obrona przeciwlotnicza w regionie miała być w pełni gotowa do ewentualnego zestrzelenia rakiety, ale jej pojawienie się na ekranach radarów miało wywołać zaskoczenie i zamieszanie.

– Operacyjnie byliśmy na to gotowi, ale zostaliśmy kompletnie zaskoczeni odpaleniem – miał powiedzieć CNN anonimowy pracownik Pentagonu. – Wszystko wskazuje na złożony plan mający na celu nas zwieść – miał dodać Amerykanin.

Ponieważ wyprowadzenie w pole przez Koreę Północną wywiadów USA, Korei Południowej i Japonii to powód do zmartwienia, wszczęto specjalne dochodzenie mające na celu ustalenie tego, jak właściwie to się stało.

Unikanie spojrzeń z kosmosu

Informator CNN twierdzi, że kluczem do sukcesu Phenianu było odpowiednie wykorzystanie wiedzy o przelatujących na Koreą Północną satelitach zwiadowczych. „Kosmiczne oczy” są dla USA praktycznie jedynym źródłem aktualnych danych wywiadowczych z północny Półwyspu Koreańskiego.

Wiedząc kiedy satelity przelatują nad ich krajem i mogąc prowadzić obserwację, Koreańczycy mieli odpowiednio manipulować pracami przy starcie. Gdy wisiały nad nimi satelity, udawali demontowanie rzekomo uszkodzonych elementów, wymagających jakoby napraw. Wyciągali też z magazynów inne elementy i markowali ich transport na stanowisko startowe.

Jednak gdy satelity odleciały i powstawała chwilowa „dziura” w obserwacji, szybko zamontowali części, które najprawdopodobniej zawsze były sprawne i odpalili rakietę. Jest też możliwe, że rakiety w ogóle nie rozmontowano, a jedynie to zainscenizowano.

Dziurawy Wielki Brat

Przypadek rakiety Unha-3 jest dla Amerykanów niepokojący, bowiem udowadnia, że zacofana Korea Północna może ich skutecznie zwieść w tak ważnej sprawie. Pokazuje też, że Phenian ma perfekcyjnie rozpoznane ruchy satelitów zwiadowczych USA.

Tego rodzaju ukrywanie się przed kosmicznymi „podglądaczami” było praktykowane już podczas Zimnej Wojny. Satelity zwiadowcze nie mogą nieruchomo wisieć nad wybraną częścią Ziemi, ale nieustannie ją okrążają. Jednocześnie są na tyle drogie i jest ich tak mało, że nie mogą zapewnić nieprzerwanej obserwacje każdego punktu naszej planety.

Z tego powodu wojsko USA ciągle utrzymuje w służbie samoloty zwiadowcze, takie jak U-2, czy rozwija „niewidzialne” dla radarów bezzałogowe samoloty zwiadowcze jak RQ-170, które według Iranu, są częstymi gośćmi nad ich instalacjami nuklearnymi.

Komentarze 2 do “Phenian „oszukał” satelity USA. Start rakiety zaskoczył Pentagon ? – USA to jeden wielki HOLLYWOOD… TYLKO NA FILMACH WSZYSTKO GRA”

 1. shuang said

  Oszukał, czy mówią, że „oszukał”? Oto jest pytanie…

  Polubienie

  • edgier25 said

   Prawdopodobnie tak się stało jak piszą oszukali amerykańskie super cuda – co pewnikiem miało obnażyć sfatygowany garnitur amerykańskich służb bezpieczeństwa….. z przodu wspaniały na dupie wytarta dziura… 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: