edgier25

WordPress – Wiadomości

2013 NOWY ROK

Posted by edgier25 w dniu 1 stycznia 2013


edgier25

2013 rokiem chaosu i zamętu

NOWY_2013

Co mówią wieszcze ………..?

Przepowiednia ojca Pio
Wywodził się zakonu Kapucynów. Do końca swoich dni przebywał w klasztorze w San Giovanni Rotondo. 20 września 1918 r. w czasie modlitwy przed Ukrzyżowanym, otrzymał stygmaty na boku, stopach i rękach. Zmarł w 1968r. Twierdził, że 15 stycznia 1957 otrzymał objawienie od Jezusa Chrystusa.

Oto jego treść: 
Godzina mego przyjścia jest bliska. Przy tym przyjściu będzie Miłosierdzie, a jednocześnie twarda i straszna kara. Moi Aniołowie powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciwko objawieniu Bożemu. Z chmur powstaną orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogody, burze, pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą jedne po drugich następować w różnych krajach. Nieustannie będzie padać deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo mroźną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że przede wszystkim jest Bóg. […]
Abyście się na to przygotowali, podaję wam znaki: noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie drzwi i okna, nie rozmawiajcie z nikim poza domem. […]
Podczas, gdy ziemia trząść się zacznie, nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Ojca mego jest godny szacunku. Kto rady tej nie usłucha, ten zginie w okamgnieniu, bo serce jego widoku tego nie wytrzyma. […]
W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym świecić będzie słońce. W postaciach ludzkich zstąpią na ziemię Aniołowie i przyniosą z sobą ducha pokoju.
Kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną, jaką Bóg dopuścił na stworzenia od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. […] Wobec krótkiego czasu należy go gorliwie wykorzystać, nie poddawać się złu ani nie ustępować. Waszym zadaniem i obowiązkiem jest wskazać na nadchodzące niebezpieczeństwo, ponieważ nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście. Niebo długo bowiem czeka i ostrzega, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z białej mgły poprzez noc – noc bez wypowiedzenia wojny. Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec. Potem przylecą z południa czarne i szare ptaki z taką mocą, że zmienią niebo i ziemię. Główna kwatera wojsk – Kiersberg koło Bonn. Pierwsza bomba wpadnie do kościoła w Bawarskim Lesie. Wszystko zostanie zniszczone i nikt nie może tych stron przekroczyć. Dużo materiału niszczycielskiego spadnie na ziemię. Oto tam jadą czołgi przez chaty i domy, w tych pojazdach siedzą ludzie, ale ich ciała zwisają, bo są martwi, lecz dookoła z twarzami czarnymi. Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy.
Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń, zginie, bo serce jego nie wytrzyma tego strasznego widoku. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w dwóch wojnach światowych. Potem wiara będzie silna.
W parę lat po tych okropnościach przyjdą złote czasy. […]

edgier25

Krzysztof Jackowski PRZEPOWIADA 2013 ROK: Polską wstrząśnie zamach stanu

Ostatnie miesiące nie napawały optymizmem. Gospodarka zaczęła wyraźnie kuleć, politycy nieustannie rzucają się sobie do gardeł, bezrobocie rośnie. Polacy są coraz bardziej sfrustrowani, coraz częściej padają ostre słowa krytyki w stosunku do rządzących. Czy to się zmieni w rozpoczynającym się 2013 roku? Czy frustracja się pogłębi? A może jednak powieje nieco optymizmem? Jaki to będzie rok dla Polski i Polaków?

Specjalnie dla Czytelników „Super Expressu” swoje wizje o zamachu stanu i nowym przywódcy na miarę Lecha Wałęsy zdradza Krzysztof Jackowski (49 l.), najsłynniejszy polski jasnowidz.

Kryzys nie odpuści

Politycy polskiego rządu, którzy mają nadzieję, że 2013 rok będzie lepszy dla naszej gospodarki niż ten mijający, od razu mogą przestać marzyć. Kryzys nie odpuści. To będzie kolejny tragiczny rok dla Unii Europejskiej, w tym dla Polski.

Zamach stanu

Wybuchnie wielka afera polityczna w kraju i będzie nią żyć cała Polska. To będzie misternie przygotowany plan, nieprzypadkowy skandal, który w efekcie przerodzi się wręcz w zamach stanu. Taki będzie jego ostateczny wymiar. Jednak czy ofiarą zamachu stanie się PiS, czy PO, tego nie jestem pewien. Ale na pewno jedna z tych partii będzie jego celem – mówi wizjoner.

PiS zaatakuje

PiS nie złoży broni i podejmie dwie gwałtowne próby ataku na rząd. Posłuży się przy tym związkami zawodowymi. Jednak ataki się nie powiodą.

Rząd przetrwa

Rząd pod kierownictwem Donalda Tuska (55 l.) przetrwa ten rok. Będzie bardzo osłabiony, poobijany, wręcz skompromitowany, ale zachowa władzę – podkreśla Krzysztof Jackowski.

Smoleńsk bez końca

Katastrofa smoleńska wciąż będzie podgrzewana, ale w 2013 roku nie ma co oczekiwać, że zostanie wyjaśniona. Na to niestety przyjdzie jeszcze długo czekać.

Nowy Wałęsa

Nieoczekiwanie pojawi się nowy, bardzo silny przywódca polityczny. A wywodzić się będzie ze związków zawodowych. To będzie ktoś na miarę Lecha Wałęsy, który w ostatnich latach niczego wielkiego nie zrobił. W 2013 roku nowy lider będzie się umacniał na scenie politycznej – prorokuje jasnowidz.

słabe euro

Krzysztof Jackowski ma też rady dla inwestorów i ciułaczy. – Dolar się umocni w stosunku do euro, które będzie się systematycznie osłabiać. Dlatego jeśli inwestować, to w dolary – mówi.

Zatrzęsie się ziemia

W przyszłym roku świat dotkną trzy potężne trzęsienia ziemi. Epicentrum tych katastrof będzie w Azji.

edgier25

Czy coś nam grozi naprawdę, czy to kolejny projekt zastraszania ludzi by wyciągnąć z tego korzyści?
Ostatnie lata obfitują wręcz w niespotykane dotąd wydarzenia w skali globalnej. Okazuje się, że to dotyczy także wpływu kosmosu na nasza planetę i życie na ziemi. Najpierw NASA ogłasza  odkrycie gigantycznej dziury w polu geomagnetycznym ziemi. Następnie ziemia atakowana jest przez potężne uderzenia plazmy kosmicznej. Potem znów słyszymy, iż odkryto zjawisko „przestrzennych trzęsień”, porównywalnych w swej sile do tych ziemskich. To nie jest tylko ciekawostka, ponieważ to wszystko ma wpływ na życie biologiczne na naszej planecie. Czy dzieje się coś, co dopiero zaczynamy powoli rozumieć ? Jakie będą tego prawdziwe skutki ?

Naukowcy, badając za pomocą pięciu NASA sond o nazwie THEMIS, przestrzeń kosmiczną w około ziemi, odkryli że zachodzi w niej zjawisko podobne do ziemskich trzęsień ziemi, zwane „spacequake”. Zjawisko to miało by być odpowiedzialne za powstawanie zorzy polarnej ! 

Trzęsienie przestrzenne (spacequake) zachodzi w polu geomagnetycznym ziemi i energia z niego wyzwolona jest porównywalna do tej, wyzwolonej z trzęsień ziemi o sile 5-6 Richtera oraz potrafi ono dotrzeć do powierzchni naszej planety. Tak twierdzi Evgeny Panov ze Space Research Institute.

Dzięki sondom THEMIS  naukowcy odkryli w 2007 roku, w jaki sposób powstają trzęsienia przestrzenne. Oficjalna teoria głosi, ze wszystko zaczyna się od wiatru słonecznego, uderzającego w pole geomagnetyczne ziemi, z szybkością około 1 miliona kilometrów na godzinę. Część z tego uderzenia zostaje przejęta przez pole geomagnetyczne i zostaje przesłana w kierunku ziemi, wywołując wspomniane trzęsienie przestrzenne.

Skąd pochodzą takie strumienie energii ? Otóż podstawowym źródłem ich powstawania jest słońce i nazywają się one wiatrem słonecznym. Mogą one jednak pochodzić także z czarnych dziur, kwazarów, gwiazd neutronowych, itp., czyli z wielu źródeł znajdujących się we wnętrzu galaktyki.

Przypatrzcie się króciutkiemu filmikowi poniżej, w którym widać potężne uderzenie strumienia naładowanych cząstek, czyli plazmy w magnetosferę ziemską. Uderzenie to miało miejsce w styczniu 2009 roku i powtórzyło się jeszcze kilka razy w przeciągu 3 miesięcy. Było tak potężne, że wręcz „zgniotło” magnetosferę i uderzyło bezpośrednio w ziemię. Takie uderzenie plazmy wywołuje właśnie omawiane przez nas trzęsienie przestrzenne. Słońce było jednak w tym czasie całkowicie nie-aktywne i żaden z naukowców nie ośmielił się wysnuć jakiejkolwiek teorii, co do pochodzenia tak silnego strumienia energii. Co niektórzy twierdzili, iż jest możliwe że strumień ten nadpłynął z centrum galaktyki, ponieważ ziemia nie była chroniona mocno osłabionym wówczas polem magnetycznym słońca, czyli heliosferą (link). Mimo to oficjalna wersja zakłada, iż docierające do nas strumienie cząstek to prawie zawsze nic innego jak tylko wiatr słoneczny.

Czego jednak większość z nas nie wie to fakt, iż tego typu – docierające do ziemi uderzenia plazmy kosmicznej – niosą ze sobą ryzyko napromieniowania…

Na stronie windows2universe możemy przeczytać iż „Because of their high energy, this type of particle radiation can be dangerous to people and to machines.„, czyli że promieniowanie takie może być niebezpieczne dla ludzi i maszyn. Szkoda tylko, że nie tłumaczy się już dlaczego i jakiego typu szkody ono wyrządza. A warto, ponieważ szukając dalej dowiadujemy się, iż miedzy innymi chodzi tutaj o promieniowanie gamma, takie samo jak te, które uwalnia się podczas wybuchu bomby atomowej i jest w efekcie śmiercionośne dla wszystkiego co żyje. Wystawienie się na krótszy okres, mniejszego natężenia tego promieniowania wpływa bezpośrednio na genotyp organizmów żywych, co może doprowadzić do trwałych zmian w tymże genotypie i w organizmach. Przykłady mutacji DNA po napromieniowaniu promieniami GAMMA zostały dość przejrzyście opisane na stronie http://www.genetics.org (link)

A wyobraźmy sobie przez chwilę sytuację, kiedy to jakaś pozaziemska cywilizacja lub innego typu „siła wyższa” była by w stanie kontrolować nadpływające do nas strumienie plazmy, zaprogramowując ich działanie na konkretny efekt. Wtedy mielibyśmy do czynienia ze świadomym wpływem na genotypy organizmów żywych, na danej planecie ! 

Tego typu założenie stanowi podstawę istnienia  ogromnej ilości, bardzo w ostatnim czasie popularnych stron internetowych, w których twierdzi się iż „ktoś” świadomie manipuluje w podobny sposób naszym genotypem, chcąc rzekomo pomóc nam wznieść się na wyższy poziom istnienia. Inni znowuż twierdzą, iż jest to naturalny proces, a fale plazmy pochodzą z centrum galaktyki, wskazując na aktualne zbliżanie się ziemi do potężnego, galaktycznego pasa fotonowego. Nikt tak naprawdę nie wie co się tam w górze dzieje, wiec entuzjaści różnych bardziej lub mniej prawdopodobnych teorii, mają sporo miejsca dla spekulacji.

 

Poniższe zdjęcie ilustruje wspomniany Pas Fotonowy, który ma jakoby sprawić, iż przejdziemy do wyższego stanu świadomości. Ma on tez być wg. niektórych odpowiedzialny za zmianę biegunów w 2012 roku. Teoria ta jest szeroko rozpowszechniana przez ruch New Age. 

Nas nie za bardzo przekonuje twierdzenie, iż można uzyskać wyższy poziom świadomości lub jak kto woli istnienia bez długotrwałej pracy nad sobą, ale to akurat nie jest tematem tego artykułu 🙂 Niezaprzeczalnym jest jednak fakt, iż w zeszłym roku byliśmy bombardowani silnymi strumieniami cząstek, nadpływającymi z wnętrza naszej galaktyki i że miało to realny wpływ na organizmy żywe na naszej planecie, czyli także na ludzi.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, tuz przed styczniowym, gigantycznym uderzeniem plazmy, w pod koniec grudnia 2008 roku, NASA ogłosiło iż odkryto potężną dziurę w magnetosferze ziemi, która niesie ze sobą zagrożenie dla życia biologicznego w przypadku silnych sztormów kosmicznych. Od tego czasu rozpoczęła się niespotykana dotąd seria ostrzeżeń naukowców Powodami do niepokoju wśród naukowców są: zbliżające się maksimum aktywności słońca, które tym razem może okazać się wyjątkowo silne oraz właśnie co odkryta dziura w polu geomagnetycznym ziemi, której rozmiar okazał się 10 razy większy niż pierwotnie przypuszczano. Zaraz potem rozpoczęła się seria gigantycznych uderzeń plazmy… 

Trudno nam uwierzyć aby nie miało to wpływu na nas wszystkich. Pytanie tylko jaki to wpływ i kiedy jego skutki będą widoczne. Problem w tym, że sam moment napromieniowania jest dla nas niezauważalny, a proces zmian genetycznych i organicznych  powstałych z tego powodu może trwać nawet latami, przez co także nie musi być przez nas bezpośrednio rozpoznawalny. 

Poniższe video pokazuje w jaki sposób działa magnetosfera ziemska. Porusza też ważny temat odkrycia potężnej dziury w magnetosferze ziemskiej. Jej istnienie może zagrozić ziemi i naszej cywilizacji… 

 

edgier25

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: