edgier25

WordPress – Wiadomości

Moherowe berety i Drewniane łby……. czyli ksiądz i cwelebryta mają się dobrze !

Posted by edgier25 w dniu 2 stycznia 2013


Oni się ustawili: polskie gwiazdy, które mają domy za granicą

To nieprawda, że polscy artyści cienko przędą i mogą tylko zazdrościć swoim zagranicznym kolegom po fachu. Oto polskie gwiazdy, którym całkiem nieźle się wiedzie, a dowodem na to mogą być posiadłości rozsiane po całym świecie, które do nich należą.

ta trójka jest tylko przykładem całego kościoła cwelebrytanów

Anna Maria Jopek, Kazik Staszewski i Katarzyna Skrzynecka

Oni mają domy za granicą nie tylko oni …..  żeby mieć dom za granicą należy pamiętać o utrzymaniu ich i tu w kraju i tam oraz wliczyć życie na poziomie , a KTO im to zapewnia ……?????  oczywiście drewniane łebki .

– ooooo tak  drewniaki podniosą larum !!!!  CO !!!  My kulturę wspomagamy – a jakże by inaczej ? Kultura -kulturą , a życie- życiem  . Drewniany łeb  to inna odmiana  moherowego beretu – jedni i drudzy są po to aby zasilać portfele  nierobów .

– Weście na przykład TVP i inne temu podobne …?  -to  odmiana „rumuna” żebrzącego na ulicy -tak właśnie tak . To takie chuj wie co z wyciągniętą ręka  udającego nędzarza lub kalekę ( chociaż ci ostatni mają swój honor i  tu przepraszam za porównanie ). Telewizja pada na pysk !!!  To dobre co? – Widział ktoś z was jak oni mieszkają ???  Czy widział ktoś ich portfele jak idą na drobne zakupy??? Czy ktoś przygląda się co oni kupują i czy jest to popularne żarcie GMO …?   To są francuskie pieski  – byle czego  do ryjka nie weźmie. Powinni nakręcić obszerne programy z egzystencji cwaniaków. Jakie posiadłości mają ? czym jeżdżą ? ile kasy wydają ?  Wierzcie mi ,że nie jednemu z was w dupach by się poprzewracało na sam widok  tych biedaków -Tak !

Psioczenie na Moherowe bractwo nie jest na miejscu w momencie kiedy każdy z nas  włącza seriale i inne programy temu podobne . To tak jakbyś dał/a na tacę  … tak to wygląda – co prawda tego nie widać w ten sposób , ale porównanie jest adekwatne .

Pewnie każde z was pamięta jak to nie tak jeszcze dawno  w kościele po mszy szaman z podniesionymi rękoma zakrzyknął ” IDŹCIE OFIARA SPEŁNIONA ” ( po czym wy wychodziliście odwróceni plecami do namaszczającego nie widząc jak on sprytnie dawał wam gestem ręki  krzyżyk na drogę)

W telewizji dokładnie jest tak samo – obejrzysz serial  i już…. tylko z tą różnicą  ,że tu obciągają z automatu. Kościół też życzyłby sobie abonamentu  chociaż ostatnio  im nie wyszło bo chcieli za wysoki.

przykłady:

Beata Kozidrak

Ma posiadłości m.in. na Florydzie, Teneryfie i w RPA

Kayah

Ona nie musi się martwić o zakwaterowanie, gdyby chciała jechać na wakacje do Brazylii. Ma dom w Rio de Janeiro

Magda Gessler

Jej drugi dom znajduje się w Toronto

Jacek Braciak

Każdą wolną chwilę spędza z rodziną i przyjaciółmi na słonecznej Maderze, bo tam znajduje się jego posiadłość

Anna Maria Jopek

Artystka kocha Portugalię i tam też ma dom

Robert Gawliński

Wokalista przy każdej okazji wspomina o swojej miłości do Grecji. Nic więc dziwnego, że tam nabył również posiadłość

Katarzyna Skrzynecka

Ma dom na Krecie

Edyta Górniak

Będąc kiedyś w Portugalii, kupiła tam dom ( od tak sobie )

Kazik Staszewski

Około 5 miesięcy w roku spędza w swoim domu na Teneryfie

Wojciech Mecwaldowski

Aktor zaszalał i kupił dom na Jamajce!

To tylko parę przykładów  z drobnymi upominkami jakie sobie sprawili  cwelebryci

komentarze zasłyszane do powyższego!

 • ~booboo2013-01-02 09:15

  Wszyscy pytają się „skąd oni to mają ?”
  Odpowiedź jest prosta.
  Sami nabijacie im kabzy, kupujecie durne czasopisma z ich płytami, chodzicie na koncerty, słuchacie ich ” utworów”, małolaty szaleją na występach tych tzw. „gwiazd”.
  Ich występy we Wrocławiu i Warszawie na zakończenie roku to po prostu żenada.
  A potem frustracja , ” skąd oni mają ?”

 • ~FELIKS EMERYT2013-01-02 05:55

  JAK CZYTAM ILE SOBIE ŻYCZY ZA WYSTĘP PANI KOZIDRAK TO MNIE KREW ZALEWA ALBO TEJ PANI ODBIŁO ALBO JEST GŁUPIA

 • ~ALOJZ GÓRNJK ZE ŚLĄSKA2013-01-02 05:45

  Wszyscy aktorzy i artyści tak narzekają a nie domy lecz zamki budują ja po przepracowaniu 43lat ciężkiej pracy nawet sralika nie mam luksusowego

 • ~janinaH2012-12-30 21:12

  Przestać kupować bilety na te bzdurne filmy . Władze samorządowe niech zaprzestaną sprowadzać za ogromne pieniądze nie potrzebne zespoły , na dni miasta , jedno kończy imprezę miasto a następne zaczyna jakieś obchody .
  Za nasze podatki opłacają imprezy nikomu nie potrzebne a potem w kasie brakuje pieniędzy i podnoszą podatki za grunt za wodę likwidują szkoły szpitale i.t.d. .

 • ~POCELEBRYTA2012-12-30 20:22

  BRAK TALENTU NADRABIAJĄ TYMI POSIADŁOŚCIAMI.GWIAZDY TO ONE ŻADNE,KONFERANSJERKA GWIAZDA?

 • ~Gepard 722012-12-30 12:50

  Jak tu wyżyć!!! Zarabiają setki tyś/zł 5do10tyś zł za dzien nagraniowy do filmu,
  od 50 do 100 tyś. za koncert. Zorganizowane szajki kręcą bzdurne seriale jak
  wodę w wiadrze. Kto kiedyś słyszał o bezrobociu wśród aktorow ? kabareciarzy
  i im podobnych? Zarabiającego 1,5 do 2,5 tyś. zł. nie stać nawet na kupno mieszkania. Rozwałić ten system prywaty i sobiepaństwa.

 • ~Grzegorz2012-12-29 14:53

  Wyciągaja tu kasę a za granica kupuja domy i tam te pieniądze wydaja Taki to kraj dla ubogich artystów ,bo narzekają na ZUS powodzenia i tam pracowac za granica my juz tu ich nie chcemy

 • ~Marek2012-12-29 14:45

  Teraz jak Janda i inni wyciągają łapę do ZUSU w Polsce wstyd,bogacze i karierowicze nie maja Boga w sercu

 • ~Podatnik2012-12-28 23:05

  A przed urzędem skarbowym wpisują w zeznanie dochód zerowy i jeszcze się obrazają że w końcu rząd chce ich obciązyć podatkiem bo do tej chwili żerowali na ludzkiej biedzie !!!

 

PAMIĘTAJ !!!!

WŁĄCZAJĄC TELEWIZOR – NIE ZAPOMNIJ  LEŻY PRZED NIM KOSZYK NA KASIORĘ  –

CHOĆ TY GO NIE WIDZISZ , ALE ON TAM JEST!

Reklamy

Komentarze 2 to “Moherowe berety i Drewniane łby……. czyli ksiądz i cwelebryta mają się dobrze !”

 1. shuang said

  Co Ty człowieku piszesz o Mszy Sw.? Co to znaczy „nie tak dawno”? Przecież każdy może pójść i zobaczyć, posłuchać. Słowa „idźcie…” są na każdej Mszy Św., każdego dnia. I odnoszą się do Ofiary Jezusa Chrystusa. To są podstawy katechizmowe. Nienawiść zaślepia Ci osąd. Czy Tobie wszystko kojarzy się z kasą? Co ma „moherowe bractwo” do tych opisanych celebrytów? Akurat „moherowe bractwo” to raczej ludzie ubodzy, będący w pogardzie u elyty zwłaszcza tej a’la Michnik. Że w Kościele są nadużycia? Są. Zawsze były. I zapewne będą. I co z tego? A gdzie indziej ich nie ma? Ale ja wiem: wredni „czarni”. Gdyby nie oni to byłby raj na ziemi, jak w propagandzie komunistycznej. Lecz gdyby nie ten Kościół to by my już dawno „gawarili pa ruski”. A jak Tobie i Tobie podobnym NWO da „w d…” to będziecie jak Michnik za komuny „leżeli pod zakrystią” i całowali tych „wrednych czarnych” po rękach. On nawet „chadzał pod rękę” z samym ks. Jerzym Popiełuszką. A co do nadużyć… „Pogadaj z Judaszem”. W końcu Apostoł. Ale nie „rozmawiaj” już ze św. Piotrem i innymi Apostołami bo by ci obraz się zaburzył.
  Na szczęście nie ma przymusu bycia katolikiem. Można współdzielić poglądy z „agentami hasbary”. Oni właśnie takie mają. Hans Frank też uważał, że nie ma gorszej swołoczy niż klechy:”Jestem również tak mądry i wiem, że klechy są naszymi śmiertelnymi wrogami”.
  Życzę świetnego samopoczucia w doborowym towarzystwie. Odnoszę wrażenie, że młodość mówi Tobie bzdury. Wiedza wykuta z książek na temat np.szczepionek czy celebrytów to jeszcze nie wszystko.
  Żegnam.

  Polubienie

  • edgier25 said

   POPYTAJ STARSZYCH OSÓB …!!!!!!!!!!!!!!!!
   IDŹCIE OFIARA SPEŁNIONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
   JESTEM CHRZEŚCIJANINEM NIE KATOLIKIEM … KAŻDY KATOLIK JEST CHRZEŚCIJANINEM LECZ NIE KAŻDY CHRZEŚCIJANIN JEST KATOLIKIEM .
   NIKT MI ŻADNYCH FANABERII NIE BĘDZIE NARZUCAŁ PO PRZEZ ZAPOMNIENIE LUB ZATARCIE PRAWDY BO TAK JEST NAJLEPIEJ ZMIENIĆ CZARNE NA BIAŁE JAKBY NIC SIĘ NIE STAŁO I MÓWIĆ ,ŻE TAK BYŁO OD POCZĄTKU.

   PRZYKŁAD:

   przez Serpico » 02-09-2009, 12:12

   Nie wiem kto tu jest ignorantem.
   Instrukcja jest jednoznaczna.

   Mszał z 1986 roku niestety źle przetłumaczył „Ite missa est” na „Idźcie w pokoju Chrystusa” . Można łatwo sprawdzić orginał łaciński.
   Nie wiem kto tłumaczył Mszał z 1986, ale w orginale łacińskim nie ma „Ite in pace Christi”

   „Ite missa est” znaczy „Idźcie ofiara spełniona”. Trochę łaciny i nie tylko Szumi gubi się.

   Zatwierdzenie nowych foruł rozesłania w 2008 roku przez SA nie oznacza, że obowiązuje w diecezjach polskich. Oznacza tylko jedną z możliwości. Musi być anulowane stare zarządzenie-instrukcja i wprowadzenie nowej instrukcji dla Polski i poszczególnych diecezji.
   **********************************
   Po błogosławieństwie następuje właściwy moment rozesłania oznajmiony słowami: „Idźcie, ofiara spełniona”. W rozmaitych krajach różnie przetłumaczono starożytne wezwanie: Ite missa est. Nasze polskie wezwanie wydaje się zbyt sztywne wobec formuły francuskiej. Francuzi pod wpływem zwrotów stosowanych w liturgiach wschodnich mówią: „Idźcie w pokoju Chrystusa”. W Anglii, odbiegając najbardziej od dosłownej interpretacji zwrotu łacińskiego, żegna się wiernych słowami: „Idźcie, jesteście posłani”. Wydaje się, że ta ostatnia wersja jest najbliższa sensowności zakończenia „łamania chleba”. Ludzie nakarmieni świętym pokarmem powinni pójść do braci, aby dzielić się otrzymaną Boską energią. Msza św. właściwie nie kończy się. Dopiero w życiu weryfikuje się jej wartość „nośna”. W codzienności szarej i bolesnej istnieje szansa apostolstwa, szansa świadczenia temu, co otrzymaliśmy w czasie liturgii. Przecież cały Kościół — jako katolicki czy powszechny — jest posłany do wszystkich. Chyba szczególnie do tych, którzy najbardziej są oddaleni. I w tym trudzie apostolskim „dla innych”, dokonywanym w duchu Ofiary Chrystusowej, kształtuje się przygotowanie do „lepszej”, bardziej skutecznej komunii św. w następnym braterskim „łamaniu chleba”.

   http://mateusz.pl/ksiazki/pdzsims/przewodnik_02_ch6.htm

   zachęcam do lektury…….. miłego dnia

   Idźcie ofiara spełniona

   PEWNIE JEST IM GŁUPIO ZAPIERDZIELIĆ KASĘ I NA KOŃCU DORZUCIĆ POWYŻSZY ZWROT

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: