edgier25

WordPress – Wiadomości

EUTANAZJA – OWSIAK NIE KOCHA SWOJEJ BABCI ANI SWOJEGO DZIADKA

Posted by edgier25 w dniu 5 stycznia 2013


EUTANAZJA – OWSIAK NIE KOCHA SWOJEJ  BABCI ANI SWOJEGO DZIADKA  ALBO NIGDY ICH NIE MIAŁ ( JĄKAŁA ODSŁANIA SWOJE OBLICZE )

OD POMOCY DO PRZEMOCY- Z ŻYCIA DO ŚMIERCI – TE POJĘCIA DZIELI DELIKATNA  CIENKA LINIA.

JAKIE OSZCZĘDNOŚCI W BUDŻECIE  GENERUJE WPROWADZENIE EUTANAZJI  ..

– Eliminowanie ludzi starszych nie jest dobrym pomysłem – mówił w radiowej Jedynce Konstanty Radziwiłł, wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej.

Słowa Jerzego Owsiaka wywołały burzę w mediach i kolejną dyskusją na temat eutanazji. – Demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniorów, ale wszystkie osoby, które żyją w ich otoczeniu. W takich momentach pojawia się temat eutanazji. Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem – eutanazja dla mnie to pomoc starszym w cierpieniach – powiedział w wywiadzie dla Dziennika.pl Jerzy Owsiak przed 21. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grać tym razem będzie pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Konstanty Radziwiłł, który był gościem „Sygnałów dnia” podkreślił, że jest zdecydowanym przeciwnikiem eutanazji. – Jestem bardzo krytyczny do tego typu pomysłów, a już szczególnie w kontekście starości. Gdyby rozmawiać o uśmiercaniu ludzi starych, bo mają ograniczenia, a po drugie dlatego, że to wszystko dotyka ich najbliższych, to bardzo niebezpieczny kierunek myślenia. To jest bardzo niedobry kierunek. (…) Nie ma takiej sytuacji, że nie można pomóc – zaznaczył wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej.

W piątek do Jerzego Owsiaka list otwarty skierowało kilku polityków. Krzysztof Jaworski z Solidarnej Polski, Marek Sawicki z PSL, Jacek Żalek z PO oraz Przemysław Wipler z PiS, zaapelowali do inicjatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy żeby przed 13 stycznia, kiedy to odbędzie się kolejna zbiórka pieniędzy, wycofał się z wypowiedzi, że „eutanazja to pomoc starszym w cierpieniach”. W ocenie sygnatariuszy jest to „mocny zgrzyt”.

Rozmawiał Krzysztof Grzesiowski.

LUDZIE MÓWIĄ :

Gość (Stefan Jr)

2013-01-05 09:37

Owsiak, stary komuch, chce teraz grać dla najmłodszych i dla najstarszych. I jest to bardzo na czasie. Najmłodsi dostaną wszystko, aby można było ich wyleczyć i skierować na najważniejszy odcinek POtrzeb, czyli praca dla jedynej siły. Najstarszym też będzie pomagał i każdy przechodzący na definitywną emeryturę otrzyma od Owsiaka niezbędnik. Będzie się on składał z potrójnej dawki „Pankuronium” – żeby była pewność i żyletki „Rawa-Lux” – tak na wszelki wypadek, żeby przyspieszyć odejście z emerytury.

Gość (jasio)

2013-01-05 09:04

No i widzimy kto to Owsiak jest!!! Niestety sadze, ze on ma jeszcze wiele innych poglądów, które stawiają pod znakiem zapytania motywy WOSP. Od tej pory nie dam grosza ponieważ nie chce promować człowieka który wraża takie poglądy!!!

Gość (Tom)

2013-01-05 08:48

Pieszczoch mediów i guru gimbusów za bardzo się odkrył i dostaje teraz po nosie. Jestem pod wrażeniem .

Gość (sognatrice47)

2013-01-05 08:47

no,cóż eutanazja,nawet na prośbę chorego,nie dopuszczalna !Ale już sam fakt,że chorego nie stać na wykupienie leków,które mają poprawić jego sytuację zdrowotną,w porządku ! efekt ten sam tylko rozciągnięty w czasie i trochę boleśniejszy. Kiedy w końcu osoby odpowiedzialne w tym Kraju za stan opieki zdrowotnej uzmysłowią sobie,że to drugie jest bardziej barbarzyństwem i również można by podciągnąć pod „nieumyślne spowodowanie śmierci”?

 

 Jedynka

 

 

Reklamy

Jedna odpowiedź to “EUTANAZJA – OWSIAK NIE KOCHA SWOJEJ BABCI ANI SWOJEGO DZIADKA”

  1. Rico said

    NO TO ZABŁYSNĄŁ W SPOSÓB JAKI JESZCZE LUDZIE NIE ZNALI GO Z TEJ STRONY. TO SĄ LUDZIE PODSTAWIENI.
    A GŁUPKOWATY NARÓD MYŚLI ,ŻE ON TO ROBI Z CZYSTEGO SERCA . KTO KASĄ OBRACA TEN JA MA DUŻYCH ILOŚCIACH…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: