edgier25

WordPress – Wiadomości

Polacy nie chcą euro – wynika z sondażu, przeprowadzonego przez Homo Homini dla „Dziennika Gazety Prawnej”. 62,5 procent ankietowanych było przeciwko przyjęciu unijnej waluty a za 29,7 procent.

Posted by edgier25 w dniu 5 stycznia 2013


Polacy nie chcą euro – wynika z sondażu, przeprowadzonego przez Homo Homini dla „Dziennika Gazety Prawnej”. 62,5 procent ankietowanych było przeciwko przyjęciu unijnej waluty a za 29,7 procent.

"Przyjmiemy euro albo wylądujemy na peryferiach"

Przy korycie świnie mówią jednym kwikiem  – euro , euro, euro

TO MY LUDZI WPIERDOLIMY NAJPIERW ………….

„Przyjmiemy euro albo wylądujemy na peryferiach”

Janusz Lewandowski zauważa, komentując wyniki sondażu, że to zupełnie normalny odruch ludzi, którzy słyszą złe wiadomości ze strefy euro. Gość radiowej Jedynki wyjaśnił, że pesymiści takiego rozwiązania widzą sponsorów i grzeszników. – Grzesznicy to południe Europy, a sponsorzy to ci, którzy muszą się dokładać z uwagi na niegospodarność tych kilku państw. Nie zawiniła tu jednak wspólna waluta – twierdzi komisarz UE.

Według Lewandowskiego, wszystko co będzie poza strefą euro, poza strefą wspólnej waluty to będą peryferia. Gość Jedynki zwrócił uwagę na fakt, że stary rok zakończył się twardą decyzją, że euro ma trwać.

– Wspólna waluta jest wedle wspólnej decyzji całej generacji polityków europejskich trwałą waluta wiążącą i tych gospodarnych i niegospodarnych – zaznaczył komisarz UE. – W roku 2013 Europa będzie budowała warunki przetrwania wspólnej waluty i w tym się musi znaleźć Polska – dodał Lewandowski.

mr

MY NARÓD POLSKI NIE CHCEMY EURO 

MY NARÓD POLSKI NIE CHCEMY  TAKIEGO DZIADOSTWA JAK W GRECJI , HISZPANII, PORTUGALII, 

Jedynka

edgier25

LUDZIE MÓWIĄ:

Gość (tb)

2013-01-05 10:06

I to mówi człowiek który nas uszczęśliwiał świadectwami uwłaszczeniowymi. Gratuluje samopoczucia, bo powinien Pan stanąć przed Trybunałem Stanu, tylko przez kilka lat unikał Pan spotkania z „Temidą” a po przeczekaniu wielki znawca i komisarz się znalazł. Ale w UE pełno takich mentów.

Gość (Stefan Jr)

2013-01-05 09:58

Póki co, to złotówka ma się dobrze, za to wy POpaprane tuskomatołkowate komuchy nic w Unii nie znaczycie. Anglicy czy Duńczycy nie są w strefie euro i bardzo sobie to chwalą. Co ciekawe Dania nie przewiduje przystąpienia do Unii Walutowej.

Gość (Baron 19)

2013-01-05 10:14

Ten zawodowy europejs i beneficjent biurokracji brukselskiej mydli Polakom oczy. Wielka Brytania nie ma euro-waluty i absolutnie nie zamierza jej wprowadzić, a na peryferiach Europy nie jest.

Gość (gacie salomona)

2013-01-05 10:10

 Prawda natomiast jest taka że 70 do 80% społeczeństwa to po prostu tzw. ” golce” dlatego wejście do strefy euro pod każdą postacią tylko pogorszy jeszcze ich sytuację a nie poprawi. Drugą natomiast prawdą jest lobbowanie grup dobrze sytuowanych którzy na wejściu do strefy zyskają nie koniecznie finansowo a na pewno nie stracą i do tych zalicza się m/innymi pan Lewandowski reszty pozostałej znaczących osób i grup społecznych nie będę wymieniał wszyscy ich i je znamy. Taka jest nasza prawda o UE i strefie euro.

 

 

Komentarze 4 to “Polacy nie chcą euro – wynika z sondażu, przeprowadzonego przez Homo Homini dla „Dziennika Gazety Prawnej”. 62,5 procent ankietowanych było przeciwko przyjęciu unijnej waluty a za 29,7 procent.”

  1. Rico said

    NIEEEEEEEEEEE.. ! NO KURWA ILE RAZY JESZCZE BĘDĄ LUDZIOM DUPĘ ZAWRACAĆ TYM EURO ! JAK NARÓD MÓWI NIE ! TO ZNACZY NIE!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: