edgier25

WordPress – Wiadomości

PARODIA W SEJMIE….. SZYKUJE SIĘ PIERWSZY TRANSFER IV RP NA STANOWISKO MARSZAŁKA

Posted by edgier25 w dniu 31 stycznia 2013


TRANSWESTYTA Krzysztof Bogdan Bęgowski urodził się 16 marca 1954 r. w podwarszawskim Otwocku jako jedyny syn Kazimiery i JózefaNIE MA WSTYDU PRZED NARODEM POLSKIM.

OD DZISIAJ ZDANIE ” ZGŁASZANIE POSTULATÓW DO LASKI MARSZAŁKOWSKIEJ ” NABIERZE NOWEGO WYMIARU I PRZEDE WSZYSTKIM  ODCZUCIA.

TRANSWESTYTA otrzymał rekomendację władz klubu Ruchu Palikota na stanowisko wicemarszałka Sejmu – poinformował w Sejmie szef RP Janusz Palikot. Teraz swoje zdanie ma wyrazić cały klub Ruchu. – Spodziewam się dziewięćdziesięciokilkuprocentowego poparcia – dodał Palikot. Posiedzenie klubu zaplanowano na godz. 15.00.

Palikot poinformował, że prezydium klubu zarekomendowało Grodzką „wszystkimi głosami”. – O godz. 15.00 przedstawię tę kandydaturę pozostałym członkom naszego klubu. Mam nadzieję, że uzyska on pełne popoarcie – powiedział Palikot.I dodał, że liczy na poparcie pozostałych klubów. – Mam nadzieję, że będą wierni tej tradycji, że wszystkie kluby powinny mieć prawo do wystawienia takiego kandydata, jakiego uważają za słuszne – stwierdził szef RP.

A sama Grodzka podkreśliła, że do końca nie była pewna decyzji prezydium, „ale liczyła, że tak będzie”. – Zdecydowałam się kandydować i kandyduję – powiedziała dziennikarzom w Sejmie. I zapewniła, że „wystarczy jej doświadczenia”, by pełnić taką funkcję.

Decyzja polityczna

Decyzja ta to pokłosie przyjęcia przez Nowicką nagrody za 2012 rok w wysokości 40 tys. zł; nagrody takie otrzymali wszyscy wicemarszałkowie. Ruch Palikota cofnął rekomendację Nowickiej.

Od ponad tygodnia w sejmowych kuluarach oraz w mediach mówiono, że najpoważniejszą kandydatką w miejsce Nowickiej jest Anna Grodzka.

Kara czyli nagroda

W tej kadencji Sejmu wicemarszałkiem RP była Wanda Nowicka. W ubiegłą środę partia wycofała jednak poparcie dla niej po tym, gdy wyszło na jaw, że prezydium Sejmu, w którego skład wchodziła, przyznało sobie nagrody za 2012 rok.

– To trudna decyzja, mamy bowiem jak najlepsze zadanie na temat Wandy Nowickiej – wyjaśniał wtedy Janusz Palikot.

PRAWDZIWA KOBIETA WYPOWIEDZIAŁA SIĘ …

TRANSWESTYTA

– To nie jest tak, że jak się człowiek nażre hormonów, to jest kobietą. No jaka pani, no twarz boksera – tak Krystyna Pawłowicz (PiS), podczas spotkania z czytelnikami „Gazety Polskiej” szydziła ze zmiany płci przez Annę Grodzką (RP). W odpowiedzi Ruch Palikota zapowiedział, że o „faszystowskich” wypowiedziach posłanki PiS zawiadomi prokuraturę, skierował też wniosek do sejmowej komisji etyki. Własny wniosek w tej sprawie złoży SLD. Sama Pawłowicz – jak mówi – „nie da się sterroryzować”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: