edgier25

WordPress – Wiadomości

Polscy uczeni siedzą cicho, bo boją się o siebie !!! SMOLEŃSK – Polska

Posted by edgier25 w dniu 6 lutego 2013


Smoleńsk to już nie tragedia ……..

To zasługuje na miano KLĄTWY !

LUDZIE  ZWIĄZANI ZE SPRAWĄ SMOLEŃSKA MAJĄ SKŁONNOŚCI DO SAMOBÓJSTW ?

 

Co się działo na debacie o Smoleńsku? „

Polscy uczeni siedzą cicho, bo boją się o siebie”

– W Polsce większość uczonych siedzi cicho, ze zrozumiałych względów. Ludzie boją się o siebie – przekonywał w Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego jeden z doradców zespołu Macierewicza prof. Grzegorz Szuladziński. W czasie konferencji prowadzący próbowali dowodzić, że katastrofa smoleńska została spowodowana dwoma wybuchami – pisze dzisiejsza „Gazeta Wyborcza”

– Raport komisji jest świadectwem upadku państwa, Polska w Smoleńsku upadła na kolana – przekonywał prof. Kazimierz Nowaczyk z USA, jeden z głównych doradców zespołu Antoniego Macierewicza, na konferencji pt. „Debata Smoleńska”. Razem z prof. Nowaczykiem ustalenia państwowej komisji podważali profesorowie Wiesław Binienda (USA) czy Wacław Berczyński (Kanada). Honorowymi gośćmi byli członkowie rodzin ofiar katastrofy. Nie zabrakło też Jarosława Kaczyńskiego, którego powitano owacją.

 

„Wierzymy w to”

Doradcy zespołu Macierewicza przekonywali m.in., że katastrofa smoleńska była spowodowana dwoma wybuchami, z których pierwszy miał nastąpić w kadłubie, a drugi na skrzydle. – Nie mogło się stać inaczej, przy takim rozrzuceniu kawałków. Wierzymy w to – dowodził prof. Grzegorz Szuladziński. Przekonywał też, że w tej sprawie „w Polsce większość uczonych siedzi cicho, ze zrozumiałych względów”. – Ludzie boją się o siebie – mówił prof. Szuladziński

Organizatorzy spotkania – Doktoranci dla Rzeczypospolitej – zaprosili na nie ekspertów z państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Ci jednak zaproszenia nie przyjęli, tłumacząc, że nie będą rozmawiać z politykami. W czasie samej konferencji nie było czasu na polemikę z publicznością. – Pytań nie przewidujemy – usłyszał jeden z uczestników spotkania, który chciał zabrać głos.

Komentarzy 9 to “Polscy uczeni siedzą cicho, bo boją się o siebie !!! SMOLEŃSK – Polska”

 1. miziaforum said

  NO CZAS SIĘ POZEGNAĆ SKASOWALI MNIE NA CACY Z NIENACKA

  NIC Z BLOGA NIE ZOSTAŁO – NOWEGO ZAKŁADAŁ NIE BEDĘ

  TO WYJAŚNIENIE DOSTAŁEM Z WORDPRESSA – LINK KONTAKTOWY DO NICH NIE DZIAŁA

  NO TO SPADAM

  This blog has been deactivated because we believe it does not comply with the WordPress.com Terms of Service or advertising policy.

  If your blog is designed to promote affiliate links, get rich quick programs, banner ads, consists solely or mostly of duplicate or automatically generated material, or is part of a search engine marketing campaign, WordPress.com is not the place for you. Please use the Export feature to move your content to a more appropriate hosting service.

  Occasionally we make mistakes. If you believe we have misclassified your blog, please click here to contact us as soon as possible so we can fix the problem.

  Polubienie

 2. AQQ said

  Z emeryturami pogrywaja nie da się ukryć.
  Skok na ofe.
  http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Panstwo-bedzie-mialo-coraz-wieksza-trudnosc-zeby-zapewnic-emerytury,wid,15311817,wiadomosc.html
  z forum:
  |+345 [405]
  ~MarcinW [12 godzin temu]
  OFE – złodziejski system ustanowiony w Polsce przez Bank Światowy i Fundusz Walutowy, działający w interesie międzynarodowych koncernów. Korzyści z OFE ciągną tylko towarzystwa emerytalne, należące w 90% do zagranicznych koncernów finansowych. Nic dziwnego, że teraz prowadzą tak silny lobbying na rzecz OFE. Dalej chcą okradać Polaków. Napierają na redukcję obecnych emerytur, na cięcie wydatków na szpitale i szkoły, tylko po to, żeby rząd mógł przekazać im ponad 30 mld zł rocznie z budżetu, żeby mogli tą kasą grać na giełdzie. OFE potrafią przegrać 7 mld zł w jeden miesiąc (tyle ile idzie na całe szkolnictwo wyższe). Ci złodzieje szantażują Polskę obniżeniem ratingu, korumpują profesorów, różne Góry i Balcery, Petry, Chlonie, kupują (lub zastraszają media). Polacy więc dalej nie wiedzą, jakim pasożytem są OFE, jak rujnują finanse publiczne i prowadzą do zadłużania kraju. Najgorsze jest to, że żerują na tym biednym emerycie i przez 50 lat żywić się będą jego kosztem grając jego pieniędzmi w kasynie giełdowym i potrącając sobie co miesiąc haracz w postaci prowizji za zarządzanie aktywami OFE. Na końcu tego całego procederu wszyscy Polacy będą musieli spłacić gigantyczny dług, jaki Polska zaciągnęła, by utrzymać OFE. Już jest ponad 300 mld zł długu. Różnym Allianzom i Axom poradźmy, by założyli OFE w swoich krajach. Wystarczy skorumpować polityków, kupić profesorów i dziennikarzy i można przez dziesięciolecia ciągnąć kasę z milionów zwykłych obywateli!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: