edgier25

WordPress – Wiadomości

BIEDROŃ NAWOŁUJE JAWNIE JOHNA GODSONA DO CZYNIENIA CHAMSTWA. ( szykują się igrzyska rowerowe zamiast porannej mszy w kościele ? )

Posted by edgier25 w dniu 8 lutego 2013


 

Biedroń do Godsona: John, wybrali cię jako posła, nie pastora

 

ANTYCHRZEŚCIJAŃSKI WYBRYK NATURY

 ( szykują się igrzyska rowerowe

zamiast porannej mszy w kościele ? ) 

 

SZANOWNI PAŃSTWO  !  

SAMI WIDZICIE Z KIM MACIE DO CZYNIENIA….  PRZEKONALIŚCIE SIĘ JUŻ NIEJEDNOKROTNIE  ,ŻE ZOSTALIŚMY UWIKŁANI W SYSTEM Z BRAKIEM PODSTAWOWYCH WARTOŚCI KULTUROWYCH I TRADYCJI CHRZEŚCIJAŃSKICH Z JAKICH SŁYNIE NASZ KRAJ JAKIM JEST POLSKA !!!

– Państwo powinno być humanitarne i ułatwiać życie takim ludziom jak Biedroń. Ale bez związków partnerskich – mówił John Godson w „Kropce nad i”. – Kuriozalne jest to, że John, jako osoba czarnoskóra, nie odczuwa tego, co najczęściej odczuwają mniejszości – ripostował Robert Biedroń i porównywał sytuację homoseksualistów do niewolnictwa.

– Czy może pan nazwać posła Biedronia zboczeńcem? – pytała Monika Olejnik Johna Godsona na antenie TVN24. – Nie chciałbym używać takich słów. To takie bezpośrednie odniesienie do człowieka, a ja mówię ogólnie – odpowiedział poseł PO. – Według Biblii homoseksualizm jest grzechem. Z jednej strony uważam, że to jest zboczeniem, Biblia protestantów używa słowa „wypaczenie” – mówił. – Ale są też inne grzechy w Biblii. I chcę powiedzieć, że tak jak poseł Biedroń, jestem grzesznikiem.

John Godson cały czas podkreślał rozdźwięk między jego prywatną opinią a opinią, którą powinien wyrażać jako poseł. – Politycznie mówiąc, tzn. według prawa, homoseksualizm nie jest zboczeniem – stwierdził i podkreślił, że jako polityk tego będzie się trzymał. Zaznaczył jednak, iż w dalszym ciągu jest zdecydowanie przeciwny związkom partnerskim.Biedroń do Godsona: Wybrali cię jako posła, nie jako pastora

– Państwo powinno być humanitarne i ułatwiać życie takim ludziom jak Biedroń. Ale bez związków partnerskich. To jest pytanie, gdzie mamy się zatrzymać. Teraz mówimy o związkach partnerskich, potem o adopcji dzieci przez homoseksualistów, potem może o związkach poligamicznych – mówił.

Zapytany o swoją opinię na temat Anny Grodzkiej, stwierdził, że jako poseł jej nie ocenia. – To jej prywatna decyzja. Co innego powiedziałbym jako pastor – podkreślił. – Pismo święte mówi, że mężczyzna, który zachowuje się w sposób zniewieściały, zmienia płeć, popełnia grzech. To mówi pastor John Godson – dodał. Robert Biedroń zareagował natychmiast. – Wybrali cię jako posła, nie jako pastora – powiedział.

Biblia potępia też długie włosy. Na tym jakoś się poseł Godson nie koncentruje

Na jego słowa reagował Robert Biedroń. – Mój przyjaciel, mój kolega John, używa raczej języka religijnego, zamiast takiego, którym powinniśmy komunikować się jako politycy. Ubolewam nad tym – powiedział poseł RP. – Pan Godson wie, że mówienie o homoseksualizmie jako o grzechu jest bardzo literalnym czytaniem Biblii. Biblia zaraz obok potępia długie włosy, sianie dwóch nasion na tym samym polu, czy tatuaże i na tym jakoś się za bardzo poseł Godson nie koncentruje – przekonywał.

Zdaniem Biedronia, Godson powinien szczególnie dobrze rozumieć ciężką sytuację homoseksualistów ze względu na to, że jest osobą czarnoskórą. – Kuriozalne jest to, że John, jako osoba czarnoskóra, nie odczuwa tego, co najczęściej odczuwają mniejszości – mówił Biedroń. – Tego, że dyskryminacja jest bardzo namacalna. Kościół wspierał kiedyś niewolnictwo. Czy pan Godson chciałby należeć do takiego Kościoła? – ironizował poseł RP. – To pokazuje, że Biblię trzeba czytać w dzisiejszym kontekście. A ten kontekst pokazuje, że homoseksualizm nie jest chorobą – argumentował.

John Godson argumentował z kolei, że jego zdaniem homoseksualiści chcą zgody na związki partnerskie, aby w przyszłości zyskać m.in. prawo do adopcji. – Czy ty chcesz małżeństw homoseksualistów, żebyście mogli adoptować dzieci? – pytał Biedronia. – John, ja nie chcę ani małżeństw homoseksualistów, ani adopcji dzieci. Chcę związków partnerskich – odpowiedział mu poseł PO.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13366398,Biedron_do_Godsona__John__wybrali_cie_jako_posla_.html

 

CZY TEN JEDEN POSEŁ MA WIĘCEJ ROZUMU NIŻ CAŁA TA WATAHA ?

ILU ZATEM POWINIEN LICZYĆ SKŁAD SEJMU W KWESTII OSOBOWEJ ?

edgier25

Jedna odpowiedź to “BIEDROŃ NAWOŁUJE JAWNIE JOHNA GODSONA DO CZYNIENIA CHAMSTWA. ( szykują się igrzyska rowerowe zamiast porannej mszy w kościele ? )”

  1. Rico said

    JESTEM CIEKAW ILE OSÓB ZAINTERESUJE TEN ARTYKUŁ ????
    WIDZĘ ,ŻE WIĘKSZOŚĆ INTERESUJE SPRAWA ZUSu…… , ALE NIKT NIE BIERZE POWAŻNIE SKĄD SIĘ BIORĄ PIENIĄŻKI NA EMERYTURY I W JAKIM SYSTEMIE MOŻE BYĆ LEPIEJ .
    POWIEM JASNO NIECH SZLAG TRAFI ZUS ! A WTEDY DOPIERO OCZY SIĘ OTWORZĄ

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: