edgier25

WordPress – Wiadomości

Twórca WikiLeaks zwariował, czy naprawdę szykuje sensację?

Posted by edgier25 w dniu 14 lutego 2013


Następne bzdury czy też coś w tym jest ?

To może być prawdziwa sensacja, która nikogo nie pozostawi obojętnym. Według najnowszych doniesień, już wkrótce w popularnym serwisieWikiLeaks, zajmującym się zwykle demaskowaniem mechanizmów kierujących światem władzy, pojawią się dokumenty potwierdzające manifestacje Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, do jakich dochodzi w pobliżu naszej planety. Z ostatnich spekulacji wynika, że do sytuacji takich miało dochodzić m.in. nad obszarem Antarktyki, a o wszystkim doskonale miały wiedzieć amerykańskie władze, które angażowały się w sekretną „wojnę” z UFO. Prawda, że brzmi nieprawdopodobnie?

 

Twórca WikiLeaks zwariował, czy naprawdę szykuje sensację?

 

Julian Assange to człowiek, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Twórca serwisu WikiLeaks, który gromadzi dokumenty – często z klauzulą „tajne” – wprowadził niemały popłoch w szeregi ludzi władzy. W tej chwili, ze względu na grożące mu sankcje, korzysta z azylu udzielonego przez władze Ekwadoru. W czasie, kiedy Assange boryka się z problemami osobistymi, które w większości związane są z działaniem popularnej witryny, w WikiLeaks pojawiają się kolejne ciekawe informacje, które rzucają nowe światło na działanie służb w różnych zakątkach świata. Ale poza interesującymi wątkami ocierającymi się o świat polityki, do WikiLeaks trafiają też informacje dotyczące zjawisk ocierających się o sferę zjawisk, które wciąż poddawane są w wątpliwość. 

Informacje, które w ostatnich tygodniach zelektryzowały opinię publiczną, dotyczą sugestii, które poczynione były przez Assaange’a. Twórca WikiLeaks napomknął w rozmowie z przedstawicielami prasy, że w najbliższej przyszłości należy spodziewać się wielu nowych ciekawostek, dotyczących zjawisk bezpośrednio związanych z aktywnością UFO. 

W sieci natychmiast zaroiło się od spekulacji, których autorzy próbowali ustalić, czego dokładnie dotyczyć będą ujawnione archiwa. W opinii opublikowanej w serwisie UFO Digest, który zajmuje się badaniem zjawisk o charakterze paranormalnym, pojawiły się sugestie, że może chodzić o wypadki, które miały miejsce nad Antarkyką. 

Do zagrożenia ze strony wehikułów, któremu przeciwstawiać się miały siły militarne Stanów Zjednoczonych, dochodziło podobno wielokrotnie. Do jednego z incydentów miało dojść 10 czerwca 2004 r. Właśnie wtedy znaczące oddziały amerykańskie zostały zaangażowane w akcję z powodu zjawiska, które miało miejsce w rejonie Antarktyki. Alarm został podniesiony, gdy nad wodami Oceanu Południowego – jak pokazały radary – ujawniła się grupa tajemniczych statków powietrznych, które zaczęły się kierować w stronę wybrzeży Meksyku. Po tym, jak w misję zaangażowane zostało wojsko, eskadra niezidentyfikowanych wehikułów ponownie przemieściła się w kierunku Antarktyki, po czym zniknęła w wodach okalających południowy kontynent. W ostatnim czasie sytuacja miała się powtórzyć – w czasie podobnego incydentu pojazdy nieznanego pochodzenia, które znów po raz pierwszy zaobserwowano w pobliżu Antarktyki, zaczęły przesuwać się w stronę Ameryki Południowej.

W pewnym momencie znaleźć miały się nad terytorium Chile. Z pojawiających się komentarzy wynika, że statki wyłaniają się zwykle z wody, powodując powstawanie dużych fal, które stwarzają zagrożenie dla statków oraz znajdujących się na ich pokładach ludzi. Co ciekawe, w ostatnim czasie w regionie tym doszło do kilku poważnych wypadków z udziałem statków. W związku z pojawiającymi się doniesieniami na temat UFO, nie brakuje sugestii, że to właśnie zagadkowe obiekty odpowiedzialne są za niebezpieczne zdarzenia.

Z najnowszych przecieków można dowiedzieć się, że o wypadkach, które miały miejsce w rejonie Antarktyki oraz zaangażowaniu sił amerykańskich w prowadzone tam sekretne misje informowany był prezydent Rosji. Przywódca miał otrzymywać raporty od służb wywiadowczych.

W przeszłości twórca WikiLeaks zaskakiwał już opinię publiczną rewelacjami na temat akt dotyczących UFO, które miały ujrzeć światło dzienne. Tak było m.in. w 2010 r., gdy w czasie chatu z czytelnikami brytyjskiego dziennika „The Guardian”, Julian Assange przyznał, że wśród dokumentów, które znajdują się w rękach ludzi z portalu WikiLeaks, są także materiały dotyczące UFO, o których dotychczas wiedzieli jedynie przedstawiciele rządu Stanów Zjednoczonych.

(rc/ac/niewiarygodne.pl)

 

z historii w oparciu o wyczerpujący  artukuł   człowieka  śledzącego wszystkie doniesienia na tematy związane z ufo   /

 

cytat ……

………………Tamta ekspedycja wyruszyła w kierunku Antarktydy wzdłuż wybrzeży Chile i Falklandów dowodzona przez admirała Richarda Byrda, tego samego, który jeszcze przed wojną osobiście pomagał III Rzeszy zainstalować bazę w Nowej Szwabii. W skład ekspedycji wchodził lotniskowiec z innymi okrętami i około 10 tysiącami żołnierzy. Ekspedycja za zadanie miała potwierdzić czy znajdują się tam przetransportowane przez u-boty pod koniec wojny pojazdy V-7, ponieważ pod koniec wojny około 30 u-botów wypłynęło z bazy w Kołobrzegu w kierunku Antarktydy i ślad po nich zaginął. Wyprawa admirała Byrda po 8 tygodniach i stracie kilku tysięcy ludzi poniosła sromotną klęskę i opuściła Antarktydę. Admirał Byrd tuz po tym powiedział:

„Przyszłą wojnę stoczą maszyny latające zdolne przelecieć bez tankowania z jednego bieguna na drugi.”

Dokładnie 26 sierpnia 1946 zginęło około 3500 żołnierzy piechoty morskiej, co jest kolejnym brudnym sekretem trzymanym przez neandertalczyków w tajemnicy. Głównym celem tej żałosnej operacji Highjump był zamiar utworzenia amerykańskiej bazy na Antarktydzie. Dowodzący tą operacją admirał Byrd został zdymisjonowany po tym jak ostrzegł po powrocie o możliwości bezpośredniego ataku na USA ze strony regionów polarnych.

„Nie chcę nikogo straszyć, ale gorzka rzeczywistość wygląda tak, że w razie nowej wojny Stany Zjednoczone będą atakowane przez samoloty lecące od strony jednego lub dwóch biegunów. Jedyne co mogę zrobić to ostrzec moich rodaków, że minął czas, kiedy mogliśmy pozostawać w całkowitej izolacji, licząc na spokój dzięki bezpieczeństwu, jakie gwarantował nam bezmiar oceanów i strefy biegunów.”

Tylko jedna jedyna nie należąca do syjonistów gazeta w Chile wydrukowała te oświadczenie. Zaraz po nim Byrd został zdymisjonowany i umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Jeśli ktoś wierzy, że jednego dnia można być zdrowym admirałem dowodzącym flotą a na drugi chorym psychicznie człowiekiem… to znaczy że on sam nadaje się do leczenia. Przepowiednia Byrda spełniła się co do joty. W latach 1951 – 1956 nastąpiła „masakra z nieba” czyli „wojna ze spodkami”, czyli po prostu odwet III Rzeszy. Podczas walk powietrznych zginęło ponad 2000 tysiące amerykańskich pilotów. Sprawa była tak bardzo dla syjonistów niepokojąca, że w 1951 roku przywrócono nawet znienawidzonego w Anglii masona 33 stopnia Churchilla do władzy.

Efektem końcowym zmagań o Antarktydę była operacja Argus, w ramach której USA tracąc ponad 200 samolotów myśliwskich rozmieściły broń jądrową w 1958 roku. Zanim jednak jeszcze do tego doszło od 1946 roku Amerykańska korporacja RAND prowadziła i nadal prowadzi ściśle tajne badania UFO. Badają zestrzelone i rozbite pojazdy oraz ciała załogi, na które składają się wyhodowane przez III Rzeszę szaraki. Wieloletni szef RAND  Ben R. Rich podał wiele informacji na temat natury UFO:

„Wierzę z przekonaniem graniczącym z pewnością w wykonane przez człowieka UFO”,

„Są dwa rodzaje UFO, zbudowane przez nas i zbudowane przez nich”.

„Międzynarodowa rada dyrektorów (syjoniści) rozpatrująca ten temat (UFO), może stanowić większe zagrożenie dla swobód obywateli, (o jakich mówi Konstytucja USA) niż goście pozaziemscy!”

Ben R. Reich nie był byle kim – z odzyskanych w Roswell szczątków, wykorzystał mnóstwo rozwiązań technicznych, między innymi udało mu się zostać „ojcem” technologii stealth w lotnictwie. Za jego kadencji Amerykanie dowiedzieli się także o bazie III Rzeszy na Księżycu i doszli do wniosku, że jedyną możliwością pokonania jej będzie detonacja broni jądrowej w przestrzeni wokołoziemskiej. 1 sierpnia 1958 roku syjoniści wystrzelili bombę wodorową, która eksplodowała na wyrskości 77 kilometrów nad Atolem Johnsona, będąc najpotężniejszą eksplozją dokonaną przez USA. Ognista kula wyleciała w przestrzeń kosmiczną i wywołała taką gigantyczną burzę magnetyczną, że zakłóciła łączność radiową na całej Ziemi. 27 sierpnia, 30 sierpnia i 6 września w ramach wspomnianej już operacji Argus 1958 roku zdetonowano bomby atomowe na wysokości 322 kilometrów nad Antarktydą.

Te wybuchy były tak katastrofalne dla III Rzeszy, że straciła ona cały, warty miliardy sprzęt swojego wojskowego programu kosmicznego. Promieniowanie z tych eksplozji zostało uchwycone przez ziemskie pole magnetyczne i stworzyło zupełnie nowy silnie zabójczy nowy pas van Allena na wysokości 64 000 kilometrów wokół całej Ziemi. Ten pas ma zabójcze skutki i to na skalę globalną – napromieniował jonosferę, stworzył światowy szum radiowy oraz wywołał globalną epidemię nowotworów – kolejny brudny sekret neandertalczyków. Cała załoga niemieckiej bazy księżycowej zmarła z głodu z powodu destrukcji niemieckiej infrastruktury i braku zaopatrzenia z Ziemi. To właśnie możliwość odkrycia tego stanu rzeczy jest głównym powodem lansowania przez USA zakazu lotów na i nad Księżycem! Nie chcą aby kosmiczne ludobójstwo ujrzało światło dzienne a winni zostali ukarani. Ten pas promieniowania jaki wywołali syjoniści zlikwidował również wszystkie sztuczne satelity jakie III Rzesza umieściła na orbicie na bardzo długo przed Amerykanami i Rosjanami. Nawet piloci bombowców poruszających się na pułapie większym niż 15 kilometrów umierali jeszcze przed dotarciem do celów w wyniku napromieniowania. W wyniku tych najpotężniejszych w dziejach ataków jądrowych bliska przestrzeń kosmiczna stała się bezużyteczna i dlatego USA i ZSRR oficjalnie uznały, że nigdy nie będą budować bazy na Księżycu. Największym sekretem aliantów było uzmysłowienie sobie, że jeśli tylko któryś z krajów zapragnie zmilitaryzować kosmos każdy, nawet mały kraj dysponujący bronią jądrową może skutecznie sprawić, że wszystkie środki wydane na ten cel okażą się i to stosunkowo bardzo tanio wyrzucone w błoto.

 

Komentarze 3 to “Twórca WikiLeaks zwariował, czy naprawdę szykuje sensację?”

 1. edgier25 said

  Widać wiki zbiera materiały odnośnie wojny ,której nota bene nie było , a przynajmniej oficjalnie? Jak już każdy zdążył zauważyć ,że mapy Antarktydy są równie tajemnicze jak strefa 51. Oprócz doniesień w opłakanym stanie ze stacji polarnych o cienkiej renomie tak na prawdę nic nie mamy. Drugim obiektem i tematem tabu jest nasz Księżyc – każdy go widzi ,ale gówno tak na prawdę wiemy???
  Może nie wszyscy wiedzą ,ale te dwa tematy są ze sobą jak najbardziej powiązane Antarktyda i Księżyc z przeplotem ufo ,które towarzyszy w obu przypadkach na każdym kroku . Assange mający dostęp do wielkiej ilości danych na pewno wyciągnie ciekawe wątki w oparciu o fakty do tej pory nie pisane i nie słyszane . Poczekamy zobaczymy ?

  Polubienie

 2. wieslaw szelejak said

  logika jest jedynym narzędziem którego owocem jest prawda. To że USA i Rosja prowadzą wyścigi w nowych technologiach jest pewne i tajne
  nikt nie wie co naprawdę ta technologia niesie. LOGIKA każe przypuszczać iż technologie te będą stosowane do masowej zagłady. Już wcześniej mówiło sie o takiej broni która zgładzi ludzi zachowując przemysł kopalnie ,czyli majątek przeciwnika do wykorzystania .Przy okazji
  kabaretowe żarty o jakimś narodzie o nazwie naziści.Hitler miał poparcie całego narodu NIEMIECKIEGO. I Niemcy koledzy i koleżanki Niemcy!
  Mam także pewność iż Izrael mimo iż ma broń A/ także pracuje nad takimi technologiami. Chiny b.sprawny i zdolny Naród nie pozostaje w tyle.
  W bliższej lub dalszej przyszłości światu grozi zagłada,mamy to jak w szwajcarskim banku.To nie jest czarnowidztwo lecz wniosek z historii
  ludzkości + szaleńcze NTechnologie zabijania.Człowiek ma jedną z najgroźniejszych wad -WIRUS BANDYCTWA!

  Polubienie

  • edgier25 said

   Dobrze powiedziane „WIRUS BANDYCTWA” To może być przypisane ludziom , narodowi i tu ,aż się prosi o nazewnictwo , ale wiadomym jest Kto? Naród wybrany(syjoniści nie ogół żydów) sprawuje władzę we wszystkich gałęziach naszego życia codziennego, na który nie mamy wpływu bezpośredniego jako jednostki . Materiały wyglądające na pierwszy rzut oka spod znaku sf tak na prawdę nimi ni są . Zaś co do depopulacji – to nastąpi na pewno – kiedy ? Myślę ,że w najbliższych 40-tu latach – dlaczego? 9 miliardów ludzi to za dużo o 8 względem projektu AVALON , który ma na celu pozostawienie 500 milionów ludzi na ziemi .

   https://edgier25.wordpress.com/2012/03/19/profesor-wzywa-do-depopulacji-ludzkosci/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: