edgier25

WordPress – Wiadomości

Izrael- SYJONIŚCI zaatakowali siostry Radwańskie. Poleciały wyzwiska „katolickie suki”?

Posted by edgier25 w dniu 19 lutego 2013


ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIE WYSTĄPIENIE W IZRAELU !

KOGO POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TAKIE BESTIALSTWO ?

„katolickie suki”

Z takich incydentów „słyną” stadiony piłkarskie, a nie tenisowe korty. Izraelscy kibice w czasie meczu ich deblistek w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej z siostrami Radwańskimi robili wszystko, by zdekoncentrować polskie zawodniczki. Posypać się miały wyzwiska.

 Siostry Radwańskie

Izraelska publiczność nie była życzliwie nastawiona do Polek. Pod ich adresem dało się słyszeć niemiłe okrzyki. Mówi się, że jeden z nich to katolickie suki – informuje niezależna.pl

W czasie meczu miejscowi kibice przeszkadzali naszym tenisistkom. W czasie ich serwisów często buczeli, chcąc w ten sposób zdeprymować tenisistki.

Na pomeczowej konferencji siostry Radwańskie nie miały zadowolonych min. Ula nie odezwała się słowem, natomiast Agnieszka odpowiadała na pytania zdawkowo. Po niecałej minucie obie Polki opuściły salę konferencyjną.

Według niektórych był to protest zawodniczek przeciwko temu, w jaki sposób zostały potraktowane przez izraelskich kibiców.

Agnieszka i Urszula Radwańskie doprowadziły do zwycięstwa Polski 2:1 w meczu grupy C, pewnie pokonując gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4.

http://sport.dziennik.pl/tenis/artykuly/419150,izraelczycy-zaatakowali-siostry-radwanskie-krzyczac-katolickie-suki.html

http://niezalezna.pl/38352-izraelscy-kibice-do-siostr-radwanskich-katolickie-si

Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, oburzeni zachowaniem izraelskich kibiców katolicy i miłośnicy tenisa w Polsce domagają się wyjaśnienia całej sytuacji i wystosowanie pisma do rządu, z żądaniem zajęcia oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Będziemy śledzić na bieżąco rozwój dochodzenia w tej sprawie, ale nie sadzę aby to miało większe znaczenie dla rządzących w Polsce.

ANTYSEMITYZM TO CO INNEGO !!

Reklamy

Komentarze 3 to “Izrael- SYJONIŚCI zaatakowali siostry Radwańskie. Poleciały wyzwiska „katolickie suki”?”

 1. edgier25 said

  Agnieszka i Urszula Radwańskie doprowadziły do zwycięstwa Polski 2:1 w meczu grupy C, pewnie pokonując gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4. Według relacji internautów, którzy oglądali mecz, polskie tenisistki były lżone przez siedzących na trybunach kibiców.

  O całej sprawie milczą media, które zastanawiają się tylko, dlaczego na trwającej zaledwie kilkadziesiąt sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.

  http://niezalezna.pl/38352-izraelscy-kibice-do-siostr-radwanskich-katolickie-si

  Polubienie

 2. edgier25 said

  ZWRÓĆCIE UWAGĘ KTO TYM TEMATEM SIĘ ZAJĄŁ ???? WIĘCEJ POWAGI !!!

  Jest reakcja MSZ na incydent w Izraelu

  Po doniesieniach portalu niezalezna.pl szef MSZ Radosław Sikorski zlecił weryfikację informacji o obrażeniu przez kibiców izraelskich polskich tenisistek – sióstr Radwańskich. „Gdyby to była prawda, to byłoby to oczywiście oburzające” – dodał.

  Jak informowaliśmy izraelscy kibice w czasie meczu ich deblistek w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej z siostrami Radwańskimi, robili wszystko, by zdekoncentrować polskie zawodniczki, posypać się miały m.in. wyzwiska.

  „Gdyby to była prawda, to byłoby to oczywiście oburzające, tak jak oburzające jest zachowanie niektórych polskich kibiców na polskich stadionach. Natychmiast zleciłem placówce (dyplomatycznej) zweryfikowanie, czy rzeczywiście, to miało miejsce” – powiedział Sikorski w piątek w Radiu Zet.

  – Kibice izraelscy utrudniali grę nawet swoim zawodnikom, samoloty z papieru rzucali na kort. Myślę, że przez to dziewczyny mogły czuć się pokrzywdzone. Byłem świadkiem żywiołowych reakcji publiczności na kilku międzynarodowych meczach tenisowych, natomiast to piątkowe zachowanie nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ich postawa była niedopuszczalna – powiedział portalowi niezalezna.pl Dawid Celt, członek polskiej ekipy tenisowej, która rozegrała piątkowy mecz z Izraelem.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  UPRZEJMIE PROSZĘ ADMINA TEJ STRONY O NIE USUWANIE TEGO LINKA – DOTYCZY SPRAWY WAŻNEJ DLA POLSKI I POLAKÓW

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/18/akcja-anonymous-przeciw-rzadowi-tuska-nie-obcej-interwencji2-marca-fala-protestow-w-polsce/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: