edgier25

WordPress – Wiadomości

KTO PIERWSZY WYJDZIE ZE STREFY EURO..?!

Posted by edgier25 w dniu 24 lutego 2013


KTO PIERWSZY WYJDZIE ZE STREFY EURO..?!

To dobre pytanie i jak zawsze brak odpowiedzi . Unia trzęsie sie ze strachu już od dawna lecz bohaterów na tej wojnie jest ciągle brak . Włosi, Grecy, Hiszpanie, Portugalczycy i jeszcze wiele innych państw zainteresowanych zdają sobie sprawę z tego co to oznacza – choć nie do końca .

Samo wyjście w przypadku krajów nękanych przez tzw. kryzys ,który odbija się na portfelach i życiu co dziennym  zwykłych ludzi to jest być albo nie być w unii – lepiej nie być . Mądry gospodarz , mądry polityk będący dobrym gospodarzem powinien dążyć za wszelką cenę do poprawy  warunków na własnym podwórku

i myśląc poważnie o swoim kraju nie ma nic do stracenia – no prawie nic oprócz posady i pensji w euro,  ale to jest nie ważne kiedy warunki są niesprzyjające , a lud wkurwiony do czerwoności. Wychodząc ze strefy euro należy w szybkim tempie odbudować własną silną walutę na co na pewno unia syjonistycznych banksterów nie zgodzi się bo jak może nie wszystkim jest wiadome ,a bardzo rzadko mówione w tv i prasie z przyczyn oczywistych  – te media należą do kliki syjonistycznych banksterów skrzętnie ukrywających prawdę jakim był zamach na prezydenta usa J.Kennedy .

Bardzo krótko- Kennedy został zamordowany na zlecenie sitwy bankowej , a przyczyną była podobna sytuacja do sytuacji w ue . Kennedy postanowił ratować usa od wewnątrz z wprowadzeniem do obiegu dolara drukowanego w mennicy państwowej jako walutę bez obciążeń i walutę nie podlegająca żadnemu bankowi w usa i zagranicą  – za to właśnie  przypłacił życiem.

W ue jeszcze nie zdołano wprowadzić  absolutorium , ale wszystko jest na dobrej drodze do wprowadzenia uzależniacza państw – zbroją się na potęgę , ciemiężą narody, pogwałcają prawa ludzi  .

To jest dobry moment na podejmowanie decyzji odnośnie wyjścia z tego padoła zwanego dalej unią europejską . Wyjdzie jeden – pójdą za nim następne na pohybel  ue tworząc anty pakt z odnowioną gospodarką – powstanie nowy przemysł , rolnictwo , nowe miejsca pracy wtedy unia zadrży w posadach i zniknie z kalendarza jak wyrwana karta .

Włosi zdecydują o losie strefy euro.

Na kogo zagłosują?

Stawką włoskich wyborów jest los strefy euro – twierdzi doktor Robert Zmiejko ze Szkoły Głównej Handlowej. Dziś i jutro Włosi biorą udział w przedterminowych wyborach parlamentarnych.  W grudniu ubiegłego roku partia Silvio Berlusconiego wycofała poparcie dla rządu technicznego Mario Montiego. W ocenie doktora Roberta Zmiejko propozycje – drugiej w sondażach – centroprawicy mogą być trudne do zrealizowania. Silvio Berlusconi zapowiada zniesienie wielu podatków, chce ułatwień dla przedsiębiorców, ale jednocześnie były premier zapowiada, że będzie ubiegał się o posadę ministra gospodarki i przemysłu.

Jak podkreśla ekspert, wynik głosowania będzie miał duże znaczenie dla walczącej z kryzysem strefy euro. Od tych wyborów zależy też to, czy Włosi w ogóle będą w przyszłości nadal płacić i zarabiać w euro – przekonuje. 
Doktor Robert Zmiejko zaznacza, że Włosi muszą wybrać parlament zdolny do zreformowania osłabionej gospodarki. Potrzebne są zmiany prowadzące do zwiększenia konkurencyjności Włoch, a także do zmniejszenia bardzo wysokiego zadłużenia tego kraju – wylicza ekspert. 

We wszystkich przedwyborczych sondażach z ponad 30-procentowym poparciem prowadził centrolewicowy blok na czele z Partią Demokratyczną. Drugie miejsce z około 5-6 procentową stratą zajmowała centroprawica, której trzon stanowi partia Silvio Berlusconiego Lud Wolności. Kilkunastoprocentowe poparcie notowały Ruch 5 Gwiazd oraz koalicja ustępującego premiera „Z Montim dla Włoch”. Wybory zakończą się w poniedziałek o godzinie 15:00.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: