edgier25

WordPress – Wiadomości

OFIARY IV RP – KTO BĘDZIE NASTĘPNY ?

Posted by edgier25 w dniu 25 lutego 2013


EDGIER

ANDRZEJ LEPPER  – ZGINĄŁ BO MUSIAŁ . W DNIU DZISIEJSZYM WIEMY NA TYLE DUŻO ,ABY NASZE SPOJRZENIE NA TAMTE SPRAWY DAŁY NAM OBRAZ RZECZYWISTOŚCI W JAKIEJ NAM DZISIAJ PRZYSZŁO ŻYĆ.MÓWIĄC WPROST ISTNIEJE SITWA W KRAJU , KTÓRA DZIELI I RZĄDZI W SPOSÓB DLA SIEBIE ZROZUMIAŁY .

 

 

 

 

 

ZWYKLI ZJADACZE CHLEBA  , A DO TAKICH I JA SIĘ ZALICZAM WIEDZĄ NIE WIELE  W CHWILI BIEŻĄCYCH  SPRAW I TOKU ICH DZIAŁANIA.  SPRAWY WYCHODZĄ NA JAW DOPIERO PO PEWNYM CZASIE DAJĄC NAM PEŁEN OBRAZ JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM W DANYM TEMACIE. ANDRZEJ LEPPER NIE BYŁ MOŻE POLITYKIEM MARZEŃ WIELU POLAKÓW CHOĆ WIELU POKŁADAŁO W NIM NADZIEJĘ I WIĄZAŁO Z NIM PRZYSZŁOŚĆ POLSKI . POCZĄTKOWO JAK KAŻDY PAMIĘTA , LEPPER BYŁ CZŁOWIEKIEM OTWARTYM NA ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z UPADLANIEM WSI I ROLNICTWA – ROBIŁ WIELE I TEGO NIE MOŻNA JEMU ODEBRAĆ .

ZAJĄŁ WTEDY STANOWISKO MEDIALNE I TYLKO PO TYM TORZE SIĘ POSUWAŁ Z WYMIERNYMI SKUTKAMI DLA POLSKI I TORPEDOWAŁ POCZYNANIA RZĄDU ÓWCZESNEGO. JEGO SIŁA NA ARENIE POLITYCZNEJ ROSŁA W SIŁĘ I W SIŁĘ ROSŁY JEGO KONTAKTY W SFERACH RZĄDOWYCH CO DLA CZŁOWIEKA POKROJU LEPPERA BYŁO CZYMŚ NIE ZWYKŁYM . TA NIEZWYKŁOŚĆ POLEGAŁA NA TYM IŻ ZNALAZŁ SIĘ W KRĘGACH OSÓB I CAŁEJ RZESZY LUDZI CHCĄCYCH ZAŁATWIĆ SWOJE SPRAWY ZA PORĘKĄ MAŁO ZORIENTOWANEGO  CZŁOWIEKA W  POWAŻNEJ POLITYCE.

ZANIM TO ZROZUMIAŁ BYŁ JUŻ UWIKŁANY W AFERY MOGĄCE ZABIĆ CZŁOWIEKA ZA TO CO WIEDZIAŁ , A WIEDZIAŁ BARDZO DUŻO I TU NASUWA SIĘ  JEDNO POWIEDZENIE LEPPERA , KTÓRE JA PAMIĘTAM OSOBIŚCIE I PEWNIE WIELU Z WAS RÓWNIEŻ

– O PODWYŻCE PALIWA , LEPPER PIERWSZY TO POWIEDZIAŁ ” ZOBACZYCIE NIEDŁUGO PALIWO BĘDZIE KOSZTOWAĆ PRZESZŁO 5 ZŁOTYCH”   ….. I CO SIĘ STAŁO ZOSTAŁ WYŚMIANY W CAŁYM KRAJU- PALIWO WTEDY KOSZTOWAŁO  W OKOLICACH 3,50 – 4,00 MAX.  LEPPER WŁAŚNIE JUŻ WTEDY WIEDZIAŁ CO SZYKUJE NAM SITWA  RZĄDÓW ŚWIATOWYCH  TAK TU NALEŻY POWIEDZIEĆ WPROST  ONI JUŻ WIEDZIELI ,ŻE BĘDZIE KRYZYS …..  WIĘC KURWA PYTAM SIĘ SKĄD I  JAK MOŻNA PRZEWIDZIEĆ KRYZYS NA DŁUGO PRZED ?????

POLECAM PONIŻSZE FILMY TAK DLA PRZYPOMNIENIA BO WARTO PAMIĘTAĆ………..

edgier25

 

Jedna odpowiedź to “OFIARY IV RP – KTO BĘDZIE NASTĘPNY ?”

  1. edgier25 said

    MATERIAŁ MOŻE JEST STARY ,ALE NALEŻY PAMIĘTAĆ O OFIARACH MANIPULACJI TO JEST NAJWAŻNIEJSZE . NARÓD KTÓRY ZAPOMINA I NIC NIE ROBI W TYM KIERUNKU NIE JEST NARODEM JEST SKAZANY NA NIEBYT.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: