edgier25

WordPress – Wiadomości

Godson na topie : „A jutro pojawi się lobby pedofilów?”

Posted by edgier25 w dniu 5 marca 2013


Godson: Dziś mówimy o związkach partnerskich. A jutro pojawi się lobby pedofilów?

– Dzisiaj mówimy o związkach partnerskich, jutro porozmawiamy o małżeństwach gejów, a potem o adopcji dzieci przez takie pary – mówił w „Kropce nad i” John Godson. – Gdzie się zatrzymać? Może pojutrze pojawi lobby pedofilskie, które będzie walczyć o obniżenie wieku inicjacji seksualnej – kontynuował poseł PO.

Siedemnastolatek usłyszał zarzuty. Znieważył Biedronia

– Granice są powoli przesuwane. I trzeba uważać, gdyż to wszystko wyprowadzi nas na manowce – mówił John Godson w rozmowie z Moniką Olejnik. W jego ocenie „propagowanie homoseksualizmu” może doprowadzić do tego, że wkrótce w Polsce może pojawić się „lobby pedofilskie”. – Dziś nas to oburza, ale może jutro nie będzie – stwierdził polityk.

Poseł Platformy odniósł się także do niedawnej wypowiedzi Lecha Wałęsy, który stwierdził, że „homoseksualiści w Sejmie powinni siedzieć w ostatniej ławie”. – Nie popieram tego, co powiedział Wałęsa. Ale myślę, że trzeba się wykazać pewną wyrozumiałością – powiedział Godson. – W sytuacji, gdy trwa nachalne lobby homoseksualistów, często ludzie o konserwatywnych poglądach mogą się irytować – dodał.Jednak jego zdaniem nie tylko Wałęsa pozwala sobie na wypowiedzi w takim tonie. – Poseł Biedroń powiedział parę dni temu, że Brudziński powinien być izolowany medialnie. To taka sama retoryka. Uważam, że nie powinno być na nią miejsca – stwierdził poseł.

Piróg: „Pan reprezentuje Polaków, którzy żyją w państwie świeckim”

John Godson nieustannie w swojej argumentacji powoływał się na Pismo Święte. Tłumaczył, że większość Polaków to chrześcijanie, a on mówi w ich imieniu. – Pan reprezentuje Polaków, którzy żyją w państwie świeckim. Powinien pan wypowiadać się także w imieniu ludzi niewierzących i w imieniu mniejszości innych religii – odpowiedział na to drugi z gości Olejnik, Michał Piróg, znany choreograf.

Piróg słowa Lecha Wałęsy uznał za skandaliczne. – Wszystko się zmienia. Kiedyś wierzyłem, żeLech Wałęsa jest tym głosem, który walczy o dobro. Mówienie, że mniejszości seksualne mają siedzieć w ostatniej ławce w Sejmie, jest dużą przesadą – stwierdził. Zupełnie co innego sądzi na ten temat poseł PO. – Wałęsa jest szczery i mówi to, co myśli. Czasem potrzebna jest roztropność i powściągliwość, ale on powiedział to, co myśli wiele osób – stwierdził. – To nauczka dla lobby homo. Nachalna bezpardonowa walka prowadzi do odwrotnych skutków – dodał.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: