edgier25

WordPress – Wiadomości

Nowy śmiercionośny wirus zabił w Niemczech-Objawy podobne do grypy.

Posted by edgier25 w dniu 28 marca 2013


Niemcy odnotowały pierwszą śmiertelną ofiarę infekcji koronawirusem. Jest to drugi taki przypadek w Europie. Ciężko chory pacjent przybył z Abu Dhabi. Lekarze byli bezsilni.

Wirus z grupy koronawirusów

Infekcja podobna do grypy

Infekcja koronowirusami ma objawy podobne do grypy i często towarzyszy jej zapalenie płuc, które może przerzucić się na inne narządy. Infekcje takie nie są co prawda zakaźne w wysokim stopniu, ale są one szczególnie groźne dla osób z osłabionym systemem odporności i mają u nich szczególnie ciężki przebieg. Przy bliskim kontakcie może nastąpić zakażenie między ludźmi. Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Arabii Saudyjskiej kilka przypadków zakażeń występowało w rodzinach. Lekarze do tej pory nie wiedzą dokładnie, jaką drogą następuje zakażenie, i skąd koronawirusy pochodzą.Pacjent z Abu Dhabi po przybyciu do Monachium został bezpośrednio umieszczony w izolatce na oddziale intensywnej opieki medycznej. Roztoczono nadzór medyczny także nad osobami, które miały z nim kontakt i krewnymi zmarłego. Jak zaznaczają lekarze, pacjent ten nie stanowił zagrożenia dla ogółu.

 

Artykuł pochodzi z serwisu ”Deutsche Welle

 

W monachijskiej klinice na skutek infekcji nieznanym koronawirusem zmarł 73-letni pacjent, który przyjechał na leczenie do Bawarii z Abu Dhabi. Wtorkowej nocy lekarzom nie udało się opanować wstrząsu, w jakim znalazł się jego układ krążenia. Pacjent pochodził ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i był ciężko chory na inne schorzenie. Ze względu na zaawansowaną infekcję rokowanie w jego przypadku było niepomyślne, zaznaczył ordynator działu zakaźnego monachijskiej kliniki Schwabing Clemens Wendtner.

Jest to pierwsza, odnotowana w Niemczech ofiara śmiertelna infekcji koronawirusem.

Często w Arabii Saudyjskiej

Jak poinformował Instytut Chorób Zakaźnych im. Roberta Kocha, pacjent został przewieziony 19 marca z Abu Dhabi do Monachium. 23 marca stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. Jest to 17. przypadek tego rodzaju infekcji na świecie. Dziewięć spośród tych infekcji było śmiertelnych. W połowie lutego br. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaapelowała o szczególną czujność wobec koronawirusów, które są spokrewnione z wirusami SARS. Ich ofiarą padło przed 10 laty 800 osób.Prawie wszystkie spośród 17 przypadków zakażenia koronawirusami pochodziły z krajów arabskich, najwięcej – z Arabii Saudyjskiej. Niektórzy z pacjentów byli przewożeni na leczenie do Niemiec lub Wielkiej Brytanii. Monachijski pacjent był drugim przypadkiem, który został przewieziony do kliniki w RFN. Pierwszym z nich, jak podaje Instytut Kocha, był 45-letni pacjent z Kataru, którego przewieziono do Niemiec, i który wyzdrowiał.

 

Artykuł pochodzi z serwisu ”Deutsche Welle

Komentarze 2 to “Nowy śmiercionośny wirus zabił w Niemczech-Objawy podobne do grypy.”

 1. nieustraszona said

  To kolejne straszenie ,zeby odwrocic uwage od ludobojstwa w szpitalach i szczegolnie w onkologii , gdzie codziennie umiera w Niemczech okolo dwoch tysiecy osob wskutek leczenia chemioterapia, naswietlen i noza „chirurga” .

  Ten skrytobojczy „gieszeft” jest bardzo oplacalny dla big farmy, bo za jednego zamordowanego pacjenta na raty kasy chorych placa okolo 200 tysiecy euro !!!

  W Polsce tez ten smiertelny sposob leczenia „raka” rozwinal sie wedlug osiagniec „lekarzy” z Niemiec , a niektore katownie musza byc rozbudowywane , zeby zwiekszyc „oplacalnosc” i „efektywnosc” metod przetestowanych w Oswiecimiu :


  http://cozl.pl/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  Wszystko wedlug „planow” ustalonych na tajnych wykladach dla lekarzy w 1969 roku przez „Fundacje Rockefelara” fundujaca naiwnym gojom cierpienia i smierc za ich wlasne pieniadze :

  http://de.scribd.com/doc/10474334/The-New-Order-of-the-Barbarians-by-Dr-Lawrence-Dunegan

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: