edgier25

WordPress – Wiadomości

POLECAM – Goście z przyszłości (22 lipiec 2013)

Posted by edgier25 w dniu 26 lipca 2013


edgier25

uwaga, film w języku rosyjskim

Tajemniczy rosyjski „Irkuck i Ułan-Ude. Goście z przyszłości?

Oglądaj Tajemniczy rosyjski „Irkuck i Ułan Ude. ? Goście z przyszłości „Data emisji w dniu 22 lipca 2013 roku. 
Baikal – najczystsze, najwyższe, najgłębsze i najbardziej tajemnicze jezioro w naszym kraju. Twórcy projektu znaleźli świadków, którzy twierdzą, że nie tylko ludzie byli w stanie ocenić zasadności tego wspaniałego jeziora! Co oświetla wodę z dna jeziora Bajkał? Może ogromne obce statki? Załoga „tajemniczy rosyjski” udał się do jeziora Bajkał, że tam, na obu jej stronach – w Irkutkoy regionie oraz w Republice Buriacji, unikalne dowody spotkanie spotkań z istotami podobno przybywają na Ziemię w ogromnych statków w kształcie dysku …

….Alex Tivanenko powiedział, że „na głębokości 50 metrów spotykano postaci wysokie na  trzy metry, odziane w obcisłe kombinezony. Mimo lodowatej wody nie posiadali oni sprzętu z akwalungiem i innych urządzeń. Ich głowy zakrywały jedynie kaski. Żołnierze dostali rozkaz, aby schwytać co najmniej jednego humanoida… Operacja ta zakończyła się jednak tragicznie dla radzieckich nurków. Odważnych śmiałków, którzy porwali się na obcych, woda wyrzuciła na brzeg z objawami dekompresji i uszkodzonym sprzętem, który jest niezbędny w pracy pod wodą.

 

Lokalny historyk zebrał kilkadziesiąt zeznań dotyczących spotkań z kosmitami. Ma w swoich zbiorach setki rysunków i zdjęć.  Wszystkie łączy to, że nieznane istoty są wysokie, odziane w uniformy przypominające garnitury, a na głowach noszą kaski, podobne do tych, jakie dziś wykorzystują astronauci……..

pełen opis na stronie

http://innemedium.pl/wideo/buriacja-bliskie-spotkania-ufo

edgier25

reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: